Şimdi Ara

Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.629
Cevap
151
Favori
109.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu piyasa tamamen spekülatif benim 30bin liram var şu an poloniex te şu kadar söyleyebilirim analiz yapanlara cok aldanmayın her dakika herşey değişiyor. Hele bazı grafik yorumlayanlar var twitter da falan saçma salak şeyler paylaşıp tutmayınca siliyorlar onlara inanıp paranızı heba etmeyin altcoin olayı büyük oranda şansa bakıyor balinalar sürekli pump dump yapıyor stratis 13 e çıktı herkes uçacak diyordu 6.70 e kadar düştü ooo bu %10 yükselmiş daha da yükselir baksana çıkıyor bu devamlı diye yatırım yapmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • btc en risksiz olanı her daim kar yazar tabi sabırlı olmak şartıyla altcoinlerin hepsi çöp.
  • alper3333 kullanıcısına yanıt
    30bin yatırdınız mı? Yoksa kazançla mı oldu? Poloniex e deposit yatırmak için hangi siteyi kullanıyorsunuz? Koinim.com mu? Yoksa buraya direkt kredi kartıyla para yatırılabiliyor mu? Biraz detay verebilir misin? Nereden başlamalıyım?:)

İos programları olanlar var mı? Telden izleyip işlem yapabilecek altyapısı olanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmavcu -- 25 Haziran 2017; 1:13:16 >
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    Ethereum çöp mü yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: genso

Ethereum çöp mü yani?

evet çöp bitcoin kadar yaygın mı? değil, para yatır bekle artsın yok öyle bir dünya btc gibi yaygın bilinir olamadıktan sonra er yada geç yatırımcıda satıp kaçacaktır. zaten ciddi satış yedi son 2 günde.
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    Geleceğin bitcoini ether
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

btc en risksiz olanı her daim kar yazar tabi sabırlı olmak şartıyla altcoinlerin hepsi çöp.

Senin yaş kaç ya ? Böyle bir cümleyi kurman için daha çocuk olman lazım diyicem ama konu sahibi 16 yaşında. Biraz utan bence
  • quote:

btc en risksiz olanı her daim kar yazar tabi sabırlı olmak şartıyla altcoinlerin hepsi çöp.

Hacı sen git survıvor konusuna felan orda yorum yap burası senin yerin değil sana fazla geliyor

Kriptopara nedir diye sorsak burda hebele hübele yapcan gelmişsin boş boş yorum yapıyorsun.

• Monero hakkında bilgisi olan varmı ? Gelecekte yükselir mi ?
  • Stellar artacakmış gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

quote:

Senin yaş kaç ya ? Böyle bir cümleyi kurman için daha çocuk olman lazım diyicem ama konu sahibi 16 yaşında. Biraz utan bence

ben hep kar ettim dostum bu işten. daha zarar ettiğim olmadı gaza gelen 390$ giren adam şuan zararda mı? zararda oysa btc sırf 300$ 500$ iniyor çıkıyor al sat yaparak misli ile kazanıyorsun şuan.

parası olan odamın ethereum ile işi olmaz. minnig yapıyorsan başka umut fakirin ekmeği ne diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelllll

Stellar artacakmış gibi geliyor

Stellar arttı zaten 2 gün önce bir miktar 1100 den 1500 lere çıktı
  • Ayvayı yedik btc nin bittiğinin resmidir bunlar altcoinleri de vurur hocam sizin yorumunuz nedir?

Zaten 21 Temmuzda Segwit2X ve 1 ağustosta başlayacak olası uasf nin bitcoine darbe vuracağını da düşünüyorum.

https://bitcoinmagazine.com/articles/bitcoin-price-analysis-understanding-btc-usd-price-correction/

Kısa Türkçe Özet

"Kısa vadeli göstergeler, düşük Fibonacci Retracement değerlerine (2.500 $, 2.400 $, 2.280 $) muhtemel bir hareket gösteriyor.

Uzun vadeli göstergeler yukarı doğru bir momentum kaybına işaret ediyor. Daha fazla hacim piyasalara çarpıncayab kadar çok az fiyat artışı muhtemel.

2,700 dolara yaklaşan ilk pazarımızın ardından, fiyat yükselişine rağmen piyasa yukarı yönlü momentumu kaybetmeye başlamışken, bu tür fiyat hareketlerine "Diverjence" denir ve RSI, MACD genelinde görülebilir birden fazla momentum göstergesi ortaya çıkmaya başladı Ve Hacim. BTC-USD'ın uzun vadeli görünümü, gelecekte daha düşük seviyelerde bir düşüş ihtimaline işaret ediyor. Daha yüksek zaman ölçeğinde (Şekil 3'e bakınız) momentum göstergeleri, fiyat yeni bir yüksek oluşturmak ve piyasa hacmini azaltmak için başarısız olduğu için daha aşağı doğru harekete işaret ediyor. Piyasanın yanlara doğru hareket edebileceği veya hacimlerin düşürülmesiyle fiyat artışının her zaman mantıklı olmadığını tamamen mümkündür. Bununla birlikte, fiyat artışının sürdürülebilir ve güvenilir olup olmadığını öğrenmek isterseniz, momentum göstergelerine göz kulak olun ve önümüzdeki günlerde fiyat artışına eşlik etmek için hacim seyredin. Şu an için, BTC-USD'nin önemli bir fiyat artışı göreceğini düşünmüyorum. Ancak, sonuçta bu cryptocurrency; herşey mümkün."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 26 Haziran 2017; 1:10:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: instance

Ayvayı yedik btc nin bittiğinin resmidir bunlar altcoinleri de vurur hocam sizin yorumunuz nedir?

Zaten 21 Temmuzda Segwit2X ve 1 ağustosta başlayacak olası uasf nin bitcoine darbe vuracağını da düşünüyorum.

https://bitcoinmagazine.com/articles/bitcoin-price-analysis-understanding-btc-usd-price-correction/

Kısa Türkçe Özet

"Kısa vadeli göstergeler, düşük Fibonacci Retracement değerlerine (2.500 $, 2.400 $, 2.280 $) muhtemel bir hareket gösteriyor.

Uzun vadeli göstergeler yukarı doğru bir momentum kaybına işaret ediyor. Daha fazla hacim piyasalara çarpıncayab kadar çok az fiyat artışı muhtemel.

2,700 dolara yaklaşan ilk pazarımızın ardından, fiyat yükselişine rağmen piyasa yukarı yönlü momentumu kaybetmeye başlamışken, bu tür fiyat hareketlerine "Diverjence" denir ve RSI, MACD genelinde görülebilir birden fazla momentum göstergesi ortaya çıkmaya başladı Ve Hacim. BTC-USD'ın uzun vadeli görünümü, gelecekte daha düşük seviyelerde bir düşüş ihtimaline işaret ediyor. Daha yüksek zaman ölçeğinde (Şekil 3'e bakınız) momentum göstergeleri, fiyat yeni bir yüksek oluşturmak ve piyasa hacmini azaltmak için başarısız olduğu için daha aşağı doğru harekete işaret ediyor. Piyasanın yanlara doğru hareket edebileceği veya hacimlerin düşürülmesiyle fiyat artışının her zaman mantıklı olmadığını tamamen mümkündür. Bununla birlikte, fiyat artışının sürdürülebilir ve güvenilir olup olmadığını öğrenmek isterseniz, momentum göstergelerine göz kulak olun ve önümüzdeki günlerde fiyat artışına eşlik etmek için hacim seyredin. Şu an için, BTC-USD'nin önemli bir fiyat artışı göreceğini düşünmüyorum. Ancak, sonuçta bu cryptocurrency; herşey mümkün."

1 ay önce 1950 dolarda olan btc bu ay 2280e kadar düşme ihtimali var

btc nin bittiğinin resmi

ben böyle resmi yerim hocam isterse 2200 dolara kadar düşsün geçen ay 1950 dolardı parayı bankaya koysanız 1 yılda alıcağınız faizden çok artmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikuru Asahina

quote:

Ayvayı yedik btc nin bittiğinin resmidir bunlar altcoinleri de vurur hocam sizin yorumunuz nedir?

Kısa Türkçe Özet

btc nin bittiğinin resmi

ben böyle resmi yerim hocam isterse 2200 dolara kadar düşsün geçen ay 1950 dolardı parayı bankaya koysanız 1 yılda alıcağınız faizden çok artmış.

İnşallah daha düşmez hocam ama işte adam düşüş trendinin devam edeceğini söylüyor bu da beni korkutuyor şu an millet çok büyük zararda alt coinler tepetaklak zaten neyse yarın ola hayrola

• bitcoin düşse bile kısa sürede yeniden yükselir. alım satım fırsatı geliyor demekki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mikuru Asahina

quote:

Kısa Türkçe Özet

btc nin bittiğinin resmi

İnşallah daha düşmez hocam ama işte adam düşüş trendinin devam edeceğini söylüyor bu da beni korkutuyor şu an millet çok büyük zararda alt coinler tepetaklak zaten neyse yarın ola hayrola

Yav artık alıştık her haftasonu böyle oluyor
    Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey
    düşe kalka düşe kalka yükseliyor

• dogecoin 112 lerdeydi 108 den alım emri girdim bugün 53 leri görmüş benim alim emri de gerçeklesmis tabi ancak suan fiyat 106 larda.

bazıları gibi çok düşük rakamlarda bazi coinlerde alim emri verip btc leri baglamak mi lazım acaba?

ayda bir böyle vurgun yapsak 2-3 hafta trade ile ugtastigimizdan fazlasini kazaniriz.

eth faciasi var bi de ama o poloda olmamis.

• Btc düşüyor altcoinler düşüyor nereye kadar devam edicek merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LynXMaSTeR

dogecoin 112 lerdeydi 108 den alım emri girdim bugün 53 leri görmüş benim alim emri de gerçeklesmis tabi ancak suan fiyat 106 larda.

bazıları gibi çok düşük rakamlarda bazi coinlerde alim emri verip btc leri baglamak mi lazım acaba?

ayda bir böyle vurgun yapsak 2-3 hafta trade ile ugtastigimizdan fazlasini kazaniriz.

eth faciasi var bi de ama o poloda olmamis.

Ethereum 10 cente düştüğünde alamazdınız 10 centte alış emriniz olsa bile size 10 centten satıcak insan yok
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.