Şimdi Ara

Cruze Sedan(LPG) - Cee'd ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hangisini tercih ederdiniz. ikinci el almayı planlıyoruz ikiside 40000 km altında olucak. ve ceed 5bin lira daha fazla fiyat olarak.

• hocam cruze için lpg uyumsuz filan muhabbetleri yapılıyordu.birbirinden çok farklı olmayan iki araba gibi.cruze ikinci el biraz daha avantajlı olabilir kullanmak ve içine sinen arabayı almak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçeniz nedir?
  • İkiside güzel araba bence binin deneyin hoşunuza gideni alın. Ben Cruze diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

Bütçeniz nedir?

35000 civarı ve zorlarsak ceedin ikinci eline yetecek kadar
  • 2 si arasından tercihim Cruze olurdu.Zorlanırsa 0'ı bile olabilir.

35000 TL bütçeye ben olsam Civic+Lpg düşünürdüm.
  • eski kasa ceed 40 bin liste fiyati. 2 bin indirim alsan 38 bin eder. bence daha iyi seçim olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

eski kasa ceed 40 bin liste fiyati. 2 bin indirim alsan 38 bin eder. bence daha iyi seçim olur.

bilgim yok bu konuda soruyorum ama 2011 model araçları sıfır olarak alma şansımız oluyo mu acaba ?
  • bayinin elinde kaldiysa var. stoklarla alakali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

bayinin elinde kaldiysa var. stoklarla alakali.

hımm bizim burdaki bayiye sordum ellerinde yokmuş teşekkürler yinede. 11000 kmde 38bine sıfır gibi vardı kaçırmışız bugün satmışlar. neyse kısmet artık
  • İlla ordan mi alman gerekiyor. ben olsam telefonla tüm bayileri arardim. fiyat listesine koyduklarına göre mutlaka bi bayinin elinde vardir eski kasa ceed. 2011 olmasi gerekmiyor sonucta.
  • golf trendline hala 37 lira...
  • İki araç arasından seçim yapılacaksa cruze avantajlı.
    Civic de listeye eklenmeli.
  • Bu ay chevrolet de çok güzel indirimler var. LT sedan düz vitese 37.600 ve LT Plus için ise 40.000 dedi. Tabi bu fiyatları telefonda dedi. Yüzyüze 1-2.000 daha düşürülebilir. Ama bende dizelden inip lpg uyumsuz su gibi benzin içen bir arabaya binmekte baya kararsızım.
  • Cruze derim. Hatta biraz daha zorlanarak civic bile alınır. Civic cok daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.