Şimdi Ara

Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
5.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda arka stop lambalarıyla farları ledli versiyonlarıyla değiştirmeyi düşünüyorun. Bu lambaların bir çok tuning mağazasında satıldığını duydum ancak genel olarak otomotiv sektörüne fazla güvenmediğim için net bir karar veremedim. Ebay başta olmak üzere bir çok internet sitesinde bu aksesuarları bulmak mümkün ama arama yaptığımızda karşımıza farklı fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çıkıyor. Seçenekler hakkında bilgim olmadığı için kalite/fiyat eğrisi açısından aleyhime olacak bir tercih yapmak istiyorum ve bu yüzden yardımınıza ihtiyaç duymaktayım.

Kendi tecrübelerinize dayanarak, stop ve farlar için bana önerebileceğiniz, kalitesinden memnun kalacağım ürün seçeneklerini paylaşırsanız minnettar olurum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curva Sud -- 8 Ağustos 2014; 19:55:42 >

• aliexpress'ten biçok ürün satın aldım bi sorun yaşamadım. genel olarak 2haftada elime ulaştı.
    ürünün fiyatı yüksekse çok satış yapan mağazaları seçmeye dikkat ettim, çok satış yapan mağazalarda elmas ikonları var.

Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım  Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım  Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım

Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım  Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım  Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım

Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım  Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım
     Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım  Cruze Led Far ve Stop Lambaları İçin Yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi code-ShaRK -- 8 Ağustos 2014; 23:43:25 >

• code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim, çok işime yarayacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.