Şimdi Ara

Cruze'dan CLS 250CDI'ya geçmek? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi kabul et ama dalgasına yazdığında bir tane iki tane değil ki!
    Konu Dışı'nda açtığın konuların bir çoğu benzer tarzda konular. Bunlara bakmak bunları bulmak zor değil ki!

"Sipariş verdim 5 liram eksik, açım param yok dominos kodu lazım, parasızım sabahtan beri bir elma ile duruyorum, her şeyi satıp 500 lira biriktirmem lazım. Vs. vs. "
    Sanal ortam da olsa söz uçar yazı kalır misali yazdıkların kalıyor. Sonra da böyle karşına çıkıyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Şimdi kabul et ama dalgasına yazdığında bir tane iki tane değil ki!
    Konu Dışı'nda açtığın konuların bir çoğu benzer tarzda konular. Bunlara bakmak bunları bulmak zor değil ki!

"Sipariş verdim 5 liram eksik, açım param yok dominos kodu lazım, parasızım sabahtan beri bir elma ile duruyorum, her şeyi satıp 500 lira biriktirmem lazım. Vs. vs. "
    Sanal ortam da olsa söz uçar yazı kalır misali yazdıkların kalıyor. Sonra da böyle karşına çıkıyor işte.

Suprenum abi uğraştığın şeye bak
    Geçelim bu konuyu arkadaş uğraşmış o kadar foto indir bindir yükle falan neyse
    Hayırlı olsun mirascı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Overgrowth

Eheheh miras kaldı Geçim sıkıntısı çekeceğimi sanmıyorum. w211 kullandım dondum kaldım daha önce e200, bastığım an uçtu gitti araba. Ondan korkuyorum kaza falan yapmayayım

CLS 250CDI alacak ve aldıktan sonra geçim sıkıntısı çektirmeyecek kadar büyük miras... Dostum, madem o kadar büyük mirasa kondun, burada işin ne? İmzana 3-5 araba ismi yazıp, burada CLS 250CDI çok yakar mı diye konu açıp yok nexus yok ispat diye takılıp ego tatmin etmekle olmuyo bu işler. Forumda liseler arası kompozisyon yarışması falan var da bizim mi haberimiz yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: tetete37

quote:

Hayırlı olsun mirascı

Bazen zamansız akşam uykusu gece böyle ayakta bırakıyor insanı. Hafta içi bu saatte başka ne yapılır forumda keyfine dakikalar.

• Konuyu acan arkadas ekledigi resimlerden birinde antalyadan gelirken demis ama turkiyede sari seritli yol var mi ya. Aklim nedense alacagi arabaya degilde sari seritli yola takildi

• nexus ile passatın resimleri neden var onu anlamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tetete37

quote:

Hayırlı olsun mirascı

Bazen zamansız akşam uykusu gece böyle ayakta bırakıyor insanı. Hafta içi bu saatte başka ne yapılır forumda keyfine dakikalar.

Bazen gerekmiyor değil hani:))

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kusura bakma ama böyle bir konuyla bu tepkiler gayet normal.
    Ne fotoğraflar ne ss konunun inandırıcılığına yönelik insanlara yeterli gelmiyor. Nexus ss koymakla CLS almak arasında nasıl bir bağlantı var onu zaten kuramadım.

Nexus SS simi gözüküyor tek. Cruz ve passatta var orada. İnceler sen adam eski mesajlarimdan tek sahip olduğum 200tl ilk telefonun mesaj ini atmiş.

Tek Nexus SS görünmüyor ama ben oraya takıldım. Bir şeyin fotoğrafını koymak o şeyin sahibi olunduğu anlamına mı geliyor? Hadi diyelim öyle olsun.
    Passat ve Cruze sahibi olmanın CLS almakla ne alakası var?
    Miras muhabbeti geçmiş. Miras kaldıysa zaten Passat ve Cruze sahibi olmasan da CLS alabilirsin. O yüzden anlamsız ve gereksiz fotoğraflar.
    Burda kanıtlamaya çalıştığın Cruze sahibi olduğun mu?
    Miras kalmadan önce de durumunun iyi olduğu mu?
    Yoksa kalan mirasın bir kısmıyla CLS alabilecek durumda olduğun mu?

Burada durum ben miras kaldi yazmama rağmen bazi akilsizlarin mart ayinda dalgasina yazdigim bir mesajin carpitilmasi, diger enayilerinde headshot diye atlama si. MİRAS KALDİ yaz isim adam kendince neler diyor... Baştaki Cruze olayina takildi kesin.

O uslubuna dikkat et konusturtma beni burda. Senin gibi kisiligi oturmamis kisilerin bu ego cabalarini cok gorduk biz. Ya adam akilli takil forumunda ya da kendini ele vericek konular acma.

• hacı ben mercedesin yerinde olsam cruzeden mercedese geçen adamı kırmızı bültenle arar marka imajı için aracı senden geri alırım.

şaka maka manyak araba lan nasıl cruzeden mercedese geçtin ihale mi altın gömü mü buldun banka mı soydun arkadaş nasıl bu kadar hızlı sınıf atladın ankarada dayın mı var gaynın mı var ne var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root_echo -- 31 Mayıs 2013; 1:58:47 >
  • yürütebilirsen ne ala:) hazıra dağ dayanmaz miras falan diyip de açılma....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne dedeymiş be arkadaş. Hem o kadar mirasçı ar ve sana 250 300 düşüyor. Hem de 5 10 lira için ayak muhabbeti yapıyorsun (eski konularından bu fikre sahibim, csb ayagına yatma)

Dede zamanında niye sana sahip çıkmamış
  • 500 NM tork bence uçarsın
  • Passat'lı fotoğraf Kaş'ın hemen çıkışında çekilmiş. Antalya olayı doğru yani.

Konuya dönecek olursak ben CLS250 yerine 525xd öneririm.

• Miras olayina gelirsek 3kisiyiz 500bin liralik bir ev var.
    Passat ve poloyu satip 40 oradan + 45 de kendi birikmiş im var. Forumun durumu belli olmuş iyice. Ciddi olmayanlar cevap yazmaya devam ederse şikayet edeceğim ve cevap vermeyeceğim.

Supremum onlardan korksam profili kapatirdim. Sağolsun dominos kodu veren de oldu. Diğer hepsi ciddi yazilmis mesajlar değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cooLpapa -- 31 Mayıs 2013; 8:40:12 >
  • Benzini 16litre yaksa satacagima kadar 100.000KM yapsam çok büyük bir rakam cikar. 9.5LT gayet iyi. Supremum boşa uğraşma ciddi olsam prof ilim kapali olurdu şuan.

• Eger duzgun bir isiniz yoksa bir hevesle o parayi arabaya baglamayin derim. İleride pisman olmamak adima iyi dusunun.

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

Eger duzgun bir isiniz yoksa bir hevesle o parayi arabaya baglamayin derim. İleride pisman olmamak adima iyi dusunun.

Net2000 aliyorum. Arada 3500-3700e cikiyor şahsi yaptigim işlerle.

• Böyle bir durum söz konusu ise araçlarınızı satıp CLA alabilirsiniz. Dış görünüş olarak CLS yi aratmadığını düşünüyorum. Dolayısı ile kalan parayı yatırım olarak kullanabilirsiniz. Ben olsaydım kesinlikle böyle yapardım. Hem böylece vergi+Sigorta+Kasko+Benzin gibi durumlarda biraz daha rahatlamış olursunuz.
  • 1 yillik net gelirini asan araba almak mantiksiz geliyor bana.

• Masrafları sıkıntı yaratabilir. Araba alması dert değil yürütmesi sıkıntı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.