Şimdi Ara

Cruze'dan CLS 250CDI'ya geçmek? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Overgrowth

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Neyse, ben sizin açmış olduğunuz konunun gerçek olduğu düşüncesi ile, ciddi bir şekilde sorunu yanıtladım.

Aslına bakacak olursak, bu forumda lüks araba tavsiyesi istenmez. Gelen tepkilerin %90 civarı, konu sahibini alaya alma ve söylediklerini yalanlamaya dayalı olacaktır. Bunun sebebi de, bu forumun lükse hitap etmemesinden kaynaklanıyor. Daha makul ölçekli bir seçenek sunsaydınız, bu tarz tepkiler almazdınız.

Arabaya sözüm yok, çok güzel.

Tesekkur ederim siz olsa iz ne yapardiniz? Yaklasik 250BinTL bu ise ayiracagim. Araba, ev, işyeri galip kiraya verme gibi.

Bu soruya cevap vermek gerçekten çok zor.

O kadar parayı arabaya bağlamazdım. Bunu son derece açık ve net söyleyebilirim. O paraya 2 adet Mercedes Sprinter satın alınabilir, turizm firmasına kiraya verilebilir. Çok ciddi kira getirileri var. Bir arkadaşımın Ulusoy'da Sprinter aracı vardı. Aylık 4.000 TL getirisinin olduğunu söylemişti.

Benim mantığım, o kadar parayı binek arabaya yatırmaya razı olmaz. Muhakkak binek araba diyorsanız da, BMW 520d olabilir. Fiyatları hakkında şu an tam bir bilgim yok. Bütçe el verebiliyorsa, BMW 525d xDrive çok güzel olurdu. Mercedes E serisi de olabilir ama güncel kasayı beğenmiyorum. Makyah da bana göre pek yaramamış. Audı A6 bakabilirsiniz. Son yıllarda benim dikkatimi çekmeye başladı. 10 sene önce hayalini bile kurmazdım, şu an yolda Audı A6 görünce farklı şeyler hissediyorum. Biraz daha farklı olmasını istiyorsanız, Volvo S60 bile olabilir. 1.6 dizel otomatik seçeneği bile var. Dha makul seviyeler için Honda Accor bile düşünülebilir. Türkiye'ye 1.6 motor ile gelse çok satardı ama motor hacminden kaybediyor.

Biraz uzun oldu, kusura bakmayın. BMW-MERCEDES-AUDI üçlüsüne yoğunlaşın bence.
  • Forumdan cidden sogudum. Hayir fake degilde, diyelim fake ne olacak.. Tavsiyeni yap çik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Neyse, ben sizin açmış olduğunuz konunun gerçek olduğu düşüncesi ile, ciddi bir şekilde sorunu yanıtladım.

Aslına bakacak olursak, bu forumda lüks araba tavsiyesi istenmez. Gelen tepkilerin %90 civarı, konu sahibini alaya alma ve söylediklerini yalanlamaya dayalı olacaktır. Bunun sebebi de, bu forumun lükse hitap etmemesinden kaynaklanıyor. Daha makul ölçekli bir seçenek sunsaydınız, bu tarz tepkiler almazdınız.

Tesekkur ederim siz olsa iz ne yapardiniz? Yaklasik 250BinTL bu ise ayiracagim. Araba, ev, işyeri galip kiraya verme gibi.

O kadar parayı arabaya bağlamazdım. Bunu son derece açık ve net söyleyebilirim. O paraya 2 adet Mercedes Sprinter satın alınabilir, turizm firmasına kiraya verilebilir. Çok ciddi kira getirileri var. Bir arkadaşımın Ulusoy'da Sprinter aracı vardı. Aylık 4.000 TL getirisinin olduğunu söylemişti.

Benim mantığım, o kadar parayı binek arabaya yatırmaya razı olmaz. Muhakkak binek araba diyorsanız da, BMW 520d olabilir. Fiyatları hakkında şu an tam bir bilgim yok. Bütçe el verebiliyorsa, BMW 525d xDrive çok güzel olurdu. Mercedes E serisi de olabilir ama güncel kasayı beğenmiyorum. Makyah da bana göre pek yaramamış. Audı A6 bakabilirsiniz. Son yıllarda benim dikkatimi çekmeye başladı. 10 sene önce hayalini bile kurmazdım, şu an yolda Audı A6 görünce farklı şeyler hissediyorum. Biraz daha farklı olmasını istiyorsanız, Volvo S60 bile olabilir. 1.6 dizel otomatik seçeneği bile var. Dha makul seviyeler için Honda Accor bile düşünülebilir. Türkiye'ye 1.6 motor ile gelse çok satardı ama motor hacminden kaybediyor.

Turizm şirketi olan bir tanidigim var okul servisidir bilmem nedir bolca araç mevcut bir ogreneyim piyasayi. Sizin gibi güncel e kasa yi begenmiyorum, a6 bir önceki kasa hoşuma gidiyor. Eğer servis isi iyi olursa 2 tane servis, 1 tane a6 çekerim galiba tesekkur ederim. Tek düzgün yorum yapan sizsiniz, bazilari araci disarida görse demek çizecek demek belli ettiler kendilerini de. Saygilar.

Yildiz34 dalga geçiyorsun galiba. Turbolinea gibi bir mesaj atmistim, adam gün yüzüne cikardi gerekli fotoğraflarida attim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrThunComb

Forumdan cidden sogudum. Hayir fake degilde, diyelim fake ne olacak.. Tavsiyeni yap çik..

Çok az kişi kalmis. Aracin fotografini koydum adam yazmis
    Headshot 404 not found.
    Yok dalga geçmeler falandir filandir.
    Sizin tavsiyeniz var mi?
  • Rica ederim. Gelişmeleri bana da PM ile yollarsanız sevinirim.
  • Bu shadow uyumuyor yemiyor icmiyor bunlarla ugrasiyor ne adam ya

Konu sahibine tavsiyem 1.2 ibiza al refarance donanim acayip dolu arac

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrThunComb

Forumdan cidden sogudum. Hayir fake degilde, diyelim fake ne olacak.. Tavsiyeni yap çik..

Çok az kişi kalmis. Aracin fotografini koydum adam yazmis
    Headshot 404 not found.
    Yok dalga geçmeler falandir filandir.
    Sizin tavsiyeniz var mi?

Hocam bir mesah ustte Servis+audi demissin ya ben olsam aynen dedigin gibi yapardim...

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bu shadow uyumuyor yemiyor icmiyor bunlarla ugrasiyor ne adam ya

Konu sahibine tavsiyem 1.2 ibiza al refarance donanim acayip dolu arac

gerçek premiumlardan bahsediyoruz burada ibizanida al git. İlk mesajda foto ya bakmaya useniyor adamlar...
  • Benim görüşüm bu aracı alacak insan zaten alayım mı diye düşünmez gider alır. Eğer düşünüyorsa da para eline büyük ihtimal sonradan geçmiştir muhtemelen sizin durumunuz da böyle. Hazıra dağ dayanmaz kesinlikle çok güzel bir araba ama dediklerimi de yanlış anlamayın sizin durumunuzda biraz gösterişe kaçar gibi geliyor.

Tabii ki bunlar tercih meselesi sizin işinize de karışmak doğru değil ancak ben olsam uygun fiyatlı arsa ya da ilgiye göre değişik emtialara yatırım yapardım. Belli bir kısmını da, eğer mutlaka araç değiştireceksem, araba için ayırırdım.

Elimdeki eski arabaları da satıp 120 bine 3.20 ED alırdım. Çünkü alacağım araç sadece araç değil herhangi bir mal aldıktan sonra beni sıkıntıya sokmamalı. Ben ona binmeliyim o bana değil. Eğer 2. durum olacaksa ben Şahin'e bineyim ama huzurlu olayım.

Aracınız da bence gayet iyi tabii ki CLS ile kıyaslanmaz ama en iyi araç cebinizde anahtarı olan araçtır.

Allah kimseyi gördüğünden geri koymasın. Size de kolay gelsin gönlünüze göre bir araç bulursunuz inşallah.
  • beyler shadow'a inme mi indi noldu sesi çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcornek

Benim görüşüm bu aracı alacak insan zaten alayım mı diye düşünmez gider alır. Eğer düşünüyorsa da para eline büyük ihtimal sonradan geçmiştir muhtemelen sizin durumunuz da böyle. Hazıra dağ dayanmaz kesinlikle çok güzel bir araba ama dediklerimi de yanlış anlamayın sizin durumunuzda biraz gösterişe kaçar gibi geliyor.

Tabii ki bunlar tercih meselesi sizin işinize de karışmak doğru değil ancak ben olsam uygun fiyatlı arsa ya da ilgiye göre değişik emtialara yatırım yapardım. Belli bir kısmını da, eğer mutlaka araç değiştireceksem, araba için ayırırdım.

Elimdeki eski arabaları da satıp 120 bine 3.20 ED alırdım. Çünkü alacağım araç sadece araç değil herhangi bir mal aldıktan sonra beni sıkıntıya sokmamalı. Ben ona binmeliyim o bana değil. Eğer 2. durum olacaksa ben Şahin'e bineyim ama huzurlu olayım.

Aracınız da bence gayet iyi tabii ki CLS ile kıyaslanmaz ama en iyi araç cebinizde anahtarı olan araçtır.

Allah kimseyi gördüğünden geri koymasın. Size de kolay gelsin gönlünüze göre bir araç bulursunuz inşallah.

CLS bana biner yani :-\ en iyisi sprinterdir peugeottur vs servis + BMW veya audi.
  • Nedense aklıma ilk gelen şey Şahan'ın bir zamanlar yaptığı "Jipte Yaşayan Adam" videosu...

http://www.youtube.com/watch?v=IyuHAxR0xtk
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikrijohn33

beyler shadow'a inme mi indi noldu sesi çıkmıyor

Bir günde 2 ayar fazla. S600L aracim var dedi biri inanmadi yine HS.
    Simdi dalga amaçli bir yorum buldu gördü aracları yine hs. Yazik cidden kedi ciğer meselesi adam daki.
  • Kusura bakma ama böyle bir konuyla bu tepkiler gayet normal.
    Ne fotoğraflar ne ss konunun inandırıcılığına yönelik insanlara yeterli gelmiyor. Nexus ss koymakla CLS almak arasında nasıl bir bağlantı var onu zaten kuramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

Kusura bakma ama böyle bir konuyla bu tepkiler gayet normal.
    Ne fotoğraflar ne ss konunun inandırıcılığına yönelik insanlara yeterli gelmiyor. Nexus ss koymakla CLS almak arasında nasıl bir bağlantı var onu zaten kuramadım.

Nexus SS simi gözüküyor tek. Cruz ve passatta var orada. İnceler sen adam eski mesajlarimdan tek sahip olduğum 200tl ilk telefonun mesaj ini atmiş.
  • ben olsam kolaya kaçar ev alıp kiraya verirdim. ticaret vs riskli iş bi anda elindekinde ucar
    araba olarak ise 250 bin fazla ha diyosan illa premium orta dolulukta bi 3.20 140 bine alırım 3 5 sene binerim sonra biriken paradan eklerim satıp aklıma yatan başka bi araca binerim böyle gider
  • quote:

quote:

Nexus SS simi gözüküyor tek. Cruz ve passatta var orada. İnceler sen adam eski mesajlarimdan tek sahip olduğum 200tl ilk telefonun mesaj ini atmiş.

Tek Nexus SS görünmüyor ama ben oraya takıldım. Bir şeyin fotoğrafını koymak o şeyin sahibi olunduğu anlamına mı geliyor? Hadi diyelim öyle olsun.
    Passat ve Cruze sahibi olmanın CLS almakla ne alakası var?
    Miras muhabbeti geçmiş. Miras kaldıysa zaten Passat ve Cruze sahibi olmasan da CLS alabilirsin. O yüzden anlamsız ve gereksiz fotoğraflar.
    Burda kanıtlamaya çalıştığın Cruze sahibi olduğun mu?
    Miras kalmadan önce de durumunun iyi olduğu mu?
    Yoksa kalan mirasın bir kısmıyla CLS alabilecek durumda olduğun mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Turizm şirketi olan bir tanidigim var okul servisidir bilmem nedir bolca araç mevcut bir ogreneyim piyasayi. Sizin gibi güncel e kasa yi begenmiyorum, a6 bir önceki kasa hoşuma gidiyor. Eğer servis isi iyi olursa 2 tane servis, 1 tane a6 çekerim galiba tesekkur ederim. Tek düzgün yorum yapan sizsiniz, bazilari araci disarida görse demek çizecek demek belli ettiler kendilerini de. Saygilar.

Yildiz34 dalga geçiyorsun galiba. Turbolinea gibi bir mesaj atmistim, adam gün yüzüne cikardi gerekli fotoğraflarida attim.

Tabi ya hayatimizda hic arac gormedik binmedik de isimiz gucumuz yok lux gordugumuz araclari yolda cizecegiz. Sidik yaristirmaya gerekte yok. Ne aliyosan hayrini gor

Hee yazmisken sunu da soyliyim. Servis araci almayi dusunursen parana para katmis olursun fakat zahmetli is. Servis plakalari donmak uzere yani tek plaka ticari olacak. 100bine aldigin aracla (sprinter) dondurulma muhabbetinden sonra 400bine satarsin. Aklinda bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7he mcRp -- 31 Mayıs 2013; 1:20:22 >
  • quote:

quote:

quote:

Tek Nexus SS görünmüyor ama ben oraya takıldım. Bir şeyin fotoğrafını koymak o şeyin sahibi olunduğu anlamına mı geliyor? Hadi diyelim öyle olsun.
    Passat ve Cruze sahibi olmanın CLS almakla ne alakası var?
    Miras muhabbeti geçmiş. Miras kaldıysa zaten Passat ve Cruze sahibi olmasan da CLS alabilirsin. O yüzden anlamsız ve gereksiz fotoğraflar.
    Burda kanıtlamaya çalıştığın Cruze sahibi olduğun mu?
    Miras kalmadan önce de durumunun iyi olduğu mu?
    Yoksa kalan mirasın bir kısmıyla CLS alabilecek durumda olduğun mu?

Burada durum ben miras kaldi yazmama rağmen bazi akilsizlarin mart ayinda dalgasina yazdigim bir mesajin carpitilmasi, diger enayilerinde headshot diye atlama si. MİRAS KALDİ yaz isim adam kendince neler diyor... Baştaki Cruze olayina takildi kesin.
  • quote:

quote:

Nexsus ve CLS
    Adamım(mirascı) komik duruma düşmüşsün ya valla yerinde olsam konuyu siler gider yatardım
    Bende imza yerine " 2013 5.30D X Drive" falan yanınada "IPhone6" yazsammiykine

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.