Şimdi Ara

Cruze almak için beklemeli miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kaç gündür sabah akşam cruze inceliyorum ve alacağım aracın cruze olması kafama % 90 oranında oturdu :) fakat karar veremediğim birkaç konu var. Cruze un hangi modelini almalıyım ve ne zaman almalıyım. kesinlikle sunrooflu olmasını istiyorum ve kapı kollarının falan krom kaplama olmasını istiyorum vede araştımalarıma göre çoğu kişi yakıt konusunda biraz abartıyorlarmı bilmem ama şikayetçi gibi bu yüzden lpg li olmasıda daha mantıklı geliyor.Kararsız kaldığım konu ise içinin design edition olup olmaması yani mavi kaplama güzel gibi geliyor .Fakat içinin turuncu olduğu bir video gördüm o çok daha güzel duruyordu türkiyeye gelirmi bilmiyorum. İlk defa araba alacağım ve memurum. Görünüşü bnm için çok önemli yoksa içime sinmiyor .
    diğer bir düşüncem şimdi en üst modelini alsam yaklaşık 45-47 bin tl arası fiyat bu fiyata çok daha beğendiğim honda cvicler var.2. ellerine baktığımızda full civicler 38 den aşağı zor düşüyor fakat cruze ların fiyatı bana daha çok cazip ödeyebileceğim fiyatlara düşüyor. yıl sonu araba fiyatları tekrar düşeceğini tahmin ediyorum.ve bu sayede 2. el cruze lardaki kabaran fiyatların ( geçen sene aralıktaki kampanyada 5000 tl lik indirim vardı neredeyse, şuan o fiyata alan kişiler 37-39 bin tl istiyorlar) düşeceğini umuyorum.Araba almak için acelem yok fakat aralıkta kampanyalarda alıp ocakta teslim alarak maksimum kazanç sağlamak en optimum çözüm diye düşünüyorum. Bu konularda çok bilgim yok sadece tahmin ediyorum.Tecrübeli olanlarınız varsa bana yardımcı olabilirse çok sevinirim.

• http://www.youtube.com/watch?v=5knbs-3HZ54&feature=related bu model türkiyeye ne zaman gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iori86

arkadaşlar kaç gündür sabah akşam cruze inceliyorum ve alacağım aracın cruze olması kafama % 90 oranında oturdu :) fakat karar veremediğim birkaç konu var. Cruze un hangi modelini almalıyım ve ne zaman almalıyım. kesinlikle sunrooflu olmasını istiyorum ve kapı kollarının falan krom kaplama olmasını istiyorum vede araştımalarıma göre çoğu kişi yakıt konusunda biraz abartıyorlarmı bilmem ama şikayetçi gibi bu yüzden lpg li olmasıda daha mantıklı geliyor.Kararsız kaldığım konu ise içinin design edition olup olmaması yani mavi kaplama güzel gibi geliyor .Fakat içinin turuncu olduğu bir video gördüm o çok daha güzel duruyordu türkiyeye gelirmi bilmiyorum. İlk defa araba alacağım ve memurum. Görünüşü bnm için çok önemli yoksa içime sinmiyor .
    diğer bir düşüncem şimdi en üst modelini alsam yaklaşık 45-47 bin tl arası fiyat bu fiyata çok daha beğendiğim honda cvicler var.2. ellerine baktığımızda full civicler 38 den aşağı zor düşüyor fakat cruze ların fiyatı bana daha çok cazip ödeyebileceğim fiyatlara düşüyor. yıl sonu araba fiyatları tekrar düşeceğini tahmin ediyorum.ve bu sayede 2. el cruze lardaki kabaran fiyatların ( geçen sene aralıktaki kampanyada 5000 tl lik indirim vardı neredeyse, şuan o fiyata alan kişiler 37-39 bin tl istiyorlar) düşeceğini umuyorum.Araba almak için acelem yok fakat aralıkta kampanyalarda alıp ocakta teslim alarak maksimum kazanç sağlamak en optimum çözüm diye düşünüyorum. Bu konularda çok bilgim yok sadece tahmin ediyorum.Tecrübeli olanlarınız varsa bana yardımcı olabilirse çok sevinirim.

her firma ufak ufak zam yapıyor. bindirimden sonra, yıl sonu satışları için yapılacak olan indirimlerle, aynı hesaplara gelir diye düşünüyorum.
    aralık alımı, ocak teslimi MTV kazancı sağlayacaktır. DE'ler artık mavi döşeme ile gelmiyor, koyu gri döşeme var.

aksesuar için;http://forum.donanimhaber.com/m_45712445/mpage_3/tm.htm#msglink_52110846

vee, linkteki modelin türkiyeye gelmesi çok uzak ihtimal...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.