Şimdi Ara

CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
14
Favori
154.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: paanther

plaka altını sevdim....

ama stop filmi gecikiyor, onu sevmedim.

ek...ön camın fiyatı nedir...

plaka altı benim fikrim, en alt kısım hariç boyandı, internetten foto falan görmemiştim, kendim karar verdim, tahmin ettiğim gibi güzel oldu.

ön cam titanyum 70tl. siyah olsa 40-50 falan olurdu heralde.

ön boyama, arka kaplama, ön cam filmi, sticker ve reflektörlerin yapıştırılması + iç dış yıkama + işçilik toplam 115TL. bana özel fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

quote:

plaka altını sevdim....

plaka altı benim fikrim, en alt kısım hariç boyandı, internetten foto falan görmemiştim, kendim karar verdim, tahmin ettiğim gibi güzel oldu.

ön boyama, arka kaplama, ön cam filmi, sticker ve reflektörlerin yapıştırılması + iç dış yıkama + işçilik toplam 115TL. bana özel fiyatı

ön camdaki film gece görüşü etkiliyormu peki karanlık ışıksız bir yolda kullandınızmı hiç??? birde kaç numara 2 mi yoksa 1 mi??

• kardeşim güle güle kullan,artık siyah tavan farz oldu araba çıplak gibi geldi gözüme
  • quote:

oplam fiyat çok iyi...güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazprens32

quote:

quote:

plaka altını sevdim....

ön camdaki film gece görüşü etkiliyormu peki karanlık ışıksız bir yolda kullandınızmı hiç??? birde kaç numara 2 mi yoksa 1 mi??

en açığı 35%lik 1 numara deniyor sanırım. far ışıklarını azalttı, biraz güneş gözlüğü takmış gibi oldum tabi ama gözlerim çok hassas olduğu için rahatladım. akşam aldım arabayı köprüden geçip eve geldim henüz karanlıkta kullanmadım.

• Gayet başarılı özgür ;) Foto ekliyeceğim az kaldı :)
  • Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla cruze jant konusu birçok kez paylaşıldı ve jant bulmadaki sıkıntılar çok kez anlatıldı.Revize detaylarını en kısa sürede ekleyeceğim.Şimdilik sadece resimler...

SİYAH CRUZE 113 HP AT 2009 LPG
    18" BBS CH JANT (SİYAH)
    ÖNLERE 5 ARKALARA 3,5 LUK EIBACH SPOR YAY UYGULAMASI
    DÖRT CAM FİLM UYGULAMASI
    DÖRTLÜ PASLANMAZ EGSOZ UYGULAMASI (SUSTURUCUYA DOKUNULMAMIŞTIR)
    KIRMIZI KALİPER KAPAKLARI
    SİYAH CRUZE AMBLEMLERİ

CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orçun_CRZ02 -- 24 Mart 2011; 18:20:57 >

• Orçun_CRZ02

aracın gerçekten güzel olmuş,kazasız belasız.jantlarla ilgili bilgi verirsen sevinirim....
  • Sana kavuştum kara stoplar

sağ sol stoplar 70tl tolgatuning üsküdar

• Gözün aydın kardesim.güle güle kullan.çok güzel olmus
  • Karartılmış stoplar, gayet başarılı bi çalışmayla güzel görünüyorlar.Farklı renk çalışması yapıyorlarmı?Ben kırmızı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar forumda normal cruze bölümüne eklemiştim ama burası sonradan aklıma geldi canavarımın fotoğraflarını burada da paylaşmak istedim sizlerle. canavarıma ebay dan son dönemde sipariş ettiklerimde geldi taktım ve fotoğraflarını ekliyorum bakalım beğenecekmisiniz :D

Chevrolet arka arması Işıklı :

Krom kaplama sis farları :

Siyah jant göbekleri ve kırmızı kaliperler :

Deri Anahtar kılıfı :

MULTİMEDYA SİSTEMİ

IŞIKLI KAPI EŞİKLERİ

<CHEVROLET DÜNYASI>

• quote:

Orijinalden alıntı: _FlaMe_

Karartılmış stoplar, gayet başarılı bi çalışmayla güzel görünüyorlar.Farklı renk çalışması yapıyorlarmı?Ben kırmızı düşünüyorum.

evet yapıyorlar, birkaç renk seçeneği mevcut. yaptırmayı düşünüyorsanız 05356210080 Tolga.
  • şimdi arkadaşlar ben birşeyde akılsızlık ettim, stop kıvrımını düzelten parçanın çizgi bandı kırmızı renk, benim stoplar koyulaştı

şerit olmadan güzel durmadığı için parçayı henüz takamadım, tuningçideki arkadaş kaplama üstüne bir yapıştırma daha takmasan iyi olur dedi...

isteyen olursa satabilirim kargo dahil 50TLye geldi (gümüş gri):

http://www.micar.co.kr/auction/200902/racetech/emblem/lap_rearlamp_garnish/lap_rearlamp_garnish.jpg

• quote:

Sana kavuştum kara stoplar

oguz stoplar çok güzel olmuş.

tam beklediğim, tahmin ettiğim gibi.
    çok yakışmışlar, güle güle kullan.

• quote:

quote:

oguz stoplar çok güzel olmuş.

tam beklediğim, tahmin ettiğim gibi.
    çok yakışmışlar, güle güle kullan.

teşekkürler, şimdi sıradaa......

stoplar için özel led yapımı. önce seçenekleri sıralayalım, sonra dayıma göstereceğim bakalım bişeyler yapabilecekmiyiz.

güzel bişeyler üretebilirsek uygun fiyattan satışını yapabilirim. ama konuyla ilgilenmemiz biraz zaman alır. bakacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: Orçun_CRZ02

Arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla cruze jant konusu birçok kez paylaşıldı ve jant bulmadaki sıkıntılar çok kez anlatıldı.Revize detaylarını en kısa sürede ekleyeceğim.Şimdilik sadece resimler...

SİYAH CRUZE 113 HP AT 2009 LPG
    18" BBS CH JANT (SİYAH)
    ÖNLERE 5 ARKALARA 3,5 LUK EIBACH SPOR YAY UYGULAMASI
    DÖRT CAM FİLM UYGULAMASI
    DÖRTLÜ PASLANMAZ EGSOZ UYGULAMASI (SUSTURUCUYA DOKUNULMAMIŞTIR)
    KIRMIZI KALİPER KAPAKLARI
    SİYAH CRUZE AMBLEMLERİ

merhaba aracınız çok hoş olmuş kazasız belasız binin inşallah...benimde aracıma yapmayı düşündüğüm seyler var, yardımcı olabılırseniz sevinirim
    Şu kaliper kapaklarını eski yani aracın orjinal jantlarında deneme fırsatınız oldumu uyuyomu herhangi bir sürtme felan yapıyomu bende orjınal 16' jantlara bunlardan takmayı düşünüyorum... Bir sorum daha olucak eksoz konusunda çift tarafı nasıl yaptırdınız iki tarafta faalmi yoksa diğer taraf sadece görüntüden mi ibaret ? detaylı bir bilgi verirseniz sevinirim

şimdiden yardımlarınız için tşkler ii günler...

• quote:

şimdi arkadaşlar ben birşeyde akılsızlık ettim, stop kıvrımını düzelten parçanın çizgi bandı kırmızı renk, benim stoplar koyulaştı

şerit olmadan güzel durmadığı için parçayı henüz takamadım, tuningçideki arkadaş kaplama üstüne bir yapıştırma daha takmasan iyi olur dedi...

isteyen olursa satabilirim kargo dahil 50TLye geldi (gümüş gri):

http://www.micar.co.kr/auction/200902/racetech/emblem/lap_rearlamp_garnish/lap_rearlamp_garnish.jpg

merhaba nasılsın stoplar çok güzel olmuş çok belli ediyo kendini hangi spreyden kullandınız... evet o getirttiğin ürün siyah olsaydı keşke kaçırmazdım bu parçayı.... Acaba bende yapsam bu transparanları siyah arabayı boğarmı ???

• ben plastik yada metal olan kaliper kapaklarını tavsiye etmem...malzemede ne delik var nede hava kanalı. plasik olanlar 50tl lik bir malzeme
    her ne kadar fren disklerinin ısınması daha önemli olsada, özellikle yaz aylarında fazlaca ısınan kaliper ve fren balatalarının hem daha çabuk ısınmasına,
    hemde daha geç soğumasına neden olur, gibi geliyor bana.
    boyama yapan arkadaşlarda var, o yine bir nebze daha iyi. ama oda sonuçta olarak, malzemeden ısıyı çabuk atmasını engelleyecektir...

en güzeli orjinal hali diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 8 Mayıs 2011; 22:43:29 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.