Şimdi Ara

Cruze 2.0 Dizel Sahipleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
70.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recak

bu araç için ne dersiniz?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-27.000-km-dizel-temiz-cruze-319677678/detay

Km si çok iyi hasar kaydı az fakat bütçeniz varsa ltz modellere bakmanızı tavsiye ederim.
    Fiyat konusunda 4 5 bin tl fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liphter

quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-chevrolet-27.000-km-dizel-temiz-cruze-319677678/detay

Km si çok iyi hasar kaydı az fakat bütçeniz varsa ltz modellere bakmanızı tavsiye ederim.
    Fiyat konusunda 4 5 bin tl fazla.

Alıntıları Göster
    Vergisi ne kadar aracın? Kullananlar memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Vergisi ne kadar aracın? Kullananlar memnun musunuz?

Alıntıları Göster
    astra j 1.3 d den bu araca gecirlir mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

astra j 1.3 d den bu araca gecirlir mi sizce ?

Alıntıları Göster
    HB ler 1080tl kasko değeri fazla çıktığı için vergi indirimden yararlanamıyor. Sedanlar için 688tl 6 aylık vergi.
    Astra 1.3 den bu araca geçmek Türkiye'den Amerika'ya geçmek gibi bişi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHYSTER

HB ler 1080tl kasko değeri fazla çıktığı için vergi indirimden yararlanamıyor. Sedanlar için 688tl 6 aylık vergi.

malzeme kalitesi falan nasil yani astrada yabana atilacak bir arac degil ben motoru icin gecmeyi dusunuyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: SHYSTER

malzeme kalitesi falan nasil yani astrada yabana atilacak bir arac degil ben motoru icin gecmeyi dusunuyorum zaten

Alıntıları Göster
    Bu iki markada ortak üretim general motors tarafından. Yer yer sert plastikler mevcut fakat dokusu plastik olduğunu pek hissettirmiyor. Dikkat ederseniz kadran, direksiyon tuşlarındaki atamalar ve göğüs yapısı benzerlik göstermekte. Benim şikayetçi olduğum şey eşya gözlerinin dar olması. Çokta kullanışlı değil ama bolca mevcut. Bir diğer konu kol dayama açılır kapanır ileri geri oynuyor fakat ileri çok fazla gitmediği için kısa kalıyor. Araç hoparlörleri vasat aklınızda olsun. Motoru için geçecekseniz bunları çok kolay tolere ediyorsunuz zaten. Aracın performansı size herşeyi unutturuyor sadece gazlamak istiyorsunuz.

• Bu aracin yillik masrafi nedir mtvsi vs (2.0D için)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Bu aracin yillik masrafi nedir mtvsi vs (2.0D için)
    Aracı kullanıyorum 1068 tl 6 aylık vergisi.Ve her 15 bin de bakıma giriyor ortalama 900 tl.
    Performansı gayet tatmin edici.Malzeme kalitesi bu fiyata göre çok daha iyi.Kullanışlı performanslı ve keyifli.
    Fakat yoğun trafikte kullanmıyorsanız otomatik almayın.Şanzımanı berbat.
  • quote:

Alıntıları Göster
    İstanbul trafiğinde otomatik şanzuman ile kullanıyorum ve çok memnunum, sizin şikayetiniz nedir şanzumandan ? belki farklı sorun vardır..

Ayrıca araç garantili değil ise özel serviste servis ücretini çok daha aşağılarda halledebilirsiniz.. Ben malzemeleri kendim alarak 250tl civarına hallediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natsukaw.S -- 2 Ağustos 2016; 8:29:59 >

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Performanslı kullanımda verimsiz.0-100 değerinden de anlaşılacağı gibi manuel 8.6 otomatik 9.8 gibi değerler mevcut.
    Ben şuan 9.1 9.2 gibi değerlere çektim aracımı yazılım ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: liphter

Performanslı kullanımda verimsiz.0-100 değerinden de anlaşılacağı gibi manuel 8.6 otomatik 9.8 gibi değerler mevcut.
    Ben şuan 9.1 9.2 gibi değerlere çektim aracımı yazılım ile.
    250tl'ye hangi malzemeleri alıyosunuz hocam bakım için
  • 2.0 motora opel servisleri bakiyor mu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: VgrooveR

2.0 motora opel servisleri bakiyor mu arkadaşlar

Bakar, niye bakmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Bakar, niye bakmasın?

Hocam şöyle 1.4 T motorlar astralarda kullanılan ile aynı, onun için bakarlar diye düşündüm. Fakat 2.0 163 bg lik motoru herhangi bir opel kullanmıyor galiba. Ondan dolayı bu motor hakkında çok bilgiye sahip olmayabilirler diye düşündüm.

Şu aralar araştırma sürecindeyim. Sedanların vergisi de çok yüksek değilmiş. Yakıt konusunda da 100-110 arası efendi gibi gidildiğinde de 5 - 5.5 litreleri görür diye tahmin ediyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz vergi ve yakıt konusunda?

• quote:

quote:

quote:

Bakar, niye bakmasın?

Hocam şöyle 1.4 T motorlar astralarda kullanılan ile aynı, onun için bakarlar diye düşündüm. Fakat 2.0 163 bg lik motoru herhangi bir opel kullanmıyor galiba. Ondan dolayı bu motor hakkında çok bilgiye sahip olmayabilirler diye düşündüm.

Şu aralar araştırma sürecindeyim. Sedanların vergisi de çok yüksek değilmiş. Yakıt konusunda da 100-110 arası efendi gibi gidildiğinde de 5 - 5.5 litreleri görür diye tahmin ediyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz vergi ve yakıt konusunda?

Bu aracı zamanında Opel bayileri sattı, bakım ve garanti işlemlerinden de onlar sorumluydu. Tüm Chevrolet markasını da bakım ve onarımları belirlenen süre içinde de onlara ait, eğitimli personeli halen orada çalışıyor.

Dediğiniz hızlarda o kadar yakar diye tahmin ediyorum.

Vergisinin kasko bedelinden folayı bir alt dilime inmesi hala geçerlimi bilmiyorum ama kullanıcının güç/tork/yakıt/keyif hesabına uygunluğuna bağlı bir kabullenme durumu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bakar, niye bakmasın?

Bu aracı zamanında Opel bayileri sattı, bakım ve garanti işlemlerinden de onlar sorumluydu. Tüm Chevrolet markasını da bakım ve onarımları belirlenen süre içinde de onlara ait, eğitimli personeli halen orada çalışıyor.

Dediğiniz hızlarda o kadar yakar diye tahmin ediyorum.

Vergisinin kasko bedelinden folayı bir alt dilime inmesi hala geçerlimi bilmiyorum ama kullanıcının güç/tork/yakıt/keyif hesabına uygunluğuna bağlı bir kabullenme durumu.

Sayfanın üst kısımlarında 1-2 kişi belirtmiş. Sedanlar için 688 X 2 diye. Bu fiyata, bu donanım doluluğunda güzel ve performanslı araçlar yok.

Opel mevzunda da haklısınız, aklıma gelmemişti.

• mahir33 M kullanıcısına yanıt
    Bu linktekiler doğruysa eğer bluetooth, katlanır ayna gibi özellikler full pakete bile yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevozgur

Bu linktekiler doğruysa eğer bluetooth, katlanır ayna gibi özellikler full pakete bile yok mu?
    Çok uzun zamandır(yılı baya aşmıştır) yakıt verilerine bakmamıştım..Dün aklıma geldi şöyle bir baktım ve sıfırladım.Ortalama hız 33km ortalama tüketim 8.8lt görünüyordu..Yer izmir..Araç 2013 mart çıkışlı hatchback otomatik dizel.
    ...Diğer arkadaşlarda bu verilerini paylaşabilirse kıyaslarız..Birde chiptuning yapan bir arkadaş vardı onun verileri ne durumda acaba şuan?
    ...Bir diğer arkadaşın sordugu soruya gelince uzun yolda sabit hızda 5.5lt oluyor yakıt tüketimi benim gözlemime göre 100-110 ideal oluyor özellikle cruze kontrolle sabitleyince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Çok uzun zamandır(yılı baya aşmıştır) yakıt verilerine bakmamıştım..Dün aklıma geldi şöyle bir baktım ve sıfırladım.Ortalama hız 33km ortalama tüketim 8.8lt görünüyordu..Yer izmir..Araç 2013 mart çıkışlı hatchback otomatik dizel.
    ...Diğer arkadaşlarda bu verilerini paylaşabilirse kıyaslarız..Birde chiptuning yapan bir arkadaş vardı onun verileri ne durumda acaba şuan?
    ...Bir diğer arkadaşın sordugu soruya gelince uzun yolda sabit hızda 5.5lt oluyor yakıt tüketimi benim gözlemime göre 100-110 ideal oluyor özellikle cruze kontrolle sabitleyince.

Yakıt tüketimini merak eden benim hocam. Otomatik araç cruise control ve 100 110 km hiz üçlüsü 5.5 litre yakiyorsa ayni kombinasyonun manueli 4.8 - 5 litreleri görur desek yanlış olmaz herhalde. Doğru mu düşünüyorum?

Bir de vergi olarak 6 aylik ne kadar oduyorsunuz. Sedan ve hatchbag kasanin vergileri farkli galiba.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

Yakıt tüketimini merak eden benim hocam. Otomatik araç cruise control ve 100 110 km hiz üçlüsü 5.5 litre yakiyorsa ayni kombinasyonun manueli 4.8 - 5 litreleri görur desek yanlış olmaz herhalde. Doğru mu düşünüyorum?

Bir de vergi olarak 6 aylik ne kadar oduyorsunuz. Sedan ve hatchbag kasanin vergileri farkli galiba.

Alıntıları Göster
    Cruze controle takınca otomatik ile düz vitesin farklı yakacagını düşünmüyorum.Bence o durumda otomatik ne yakarsa düzde onu yakar.Çünkü ikisindede aynı sistem devreye girip aracı yürütüyor olacak..
    ..Vergiyi şuan anımsamıyorum siteden bakmak lazım ama araçlar yaş olarak bir alt dilime düsştü zaten...Birde sanırım düz vites sedanlar kasko değerinin %5 ini geçtiği için vergisini bir alt dilimden ödemişlerdi geçen ocakta..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.