Şimdi Ara

Crusader - Toplanma Noktası (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
783
Cevap
4
Favori
35.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim merak ettiğim blessed shield buildinde bracer sayesinde ilk vurus yüksek dmg vuruyor.runedeki 3 ayrılıp %175 dmg yapıyor diyor onuda etkiliyor mu acaba .bende denedim bu buildi ama fire sanki daha iyi dmg cikariyor gibi gelmişti .kalabalık gruplari daha hızlı eritiyor gibi.
  • Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    LoN Bombardment güzel de itemleri bulmak zor olmaya başladı ben de, çıkartamıyorum gibi birşey yani.
    Dün blessed shield ile tamam kabul ediyorum o builddekilerin bazıları yoktu ama gr50 yapayım denemek için dedim ama resmen ayakta duramadım.

Esoteric mi kullanıyordun sen ayakta durabilmek için?
  • IuTKuI I kullanıcısına yanıt
    Evet o gemi kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ir0n MaideN -- 11 Şubat 2016; 19:42:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sweep build kullanan yok mudur sorularım olacak arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thorns Build - Invoker Set yapan/kullanan arkadaşların görüşlerini almak istiyorum, verimlilik nasıl ?
  • Setsiz thorns buildi çalıştırmayı başardım^^ yanlış yapıyormuşum, itemlerde str ve vitaly olması şartmış, paragondan da chc ve chd kapanmayacakmış. Şimdi asıl meseleye geldik gibi,itemlere hangi gemi gömmek gerek, str mi vitaly mi acaba:S
  • haymatloshan H kullanıcısına yanıt
    Str göm hocam, vit bence gereksiz. Buildin lon bombardment mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ir0n MaideN

Str göm hocam, vit bence gereksiz. Buildin lon bombardment mi?

Evet,lon bombardment, sanki vitaly de işe yarar gibi geliyor ama str yapmış millet bende öyle yapacağım,cdr düşük, yüzüklerim ve kalkanım kötü oradan epey kaybediyorum, birde belt kötü geldi7 sn. 6 olaydı iyiydi,sıraları kaçırmamak gerekiyor gibi oynarken. Epey hızlı farm yapılıyor ama bu yüzden sevdim.
  • Şu an %60 cdr oldu kalkan bulamadım hala cdrli güzel bir tane : ( merak ettiğim bi husus var thorns weapon vardı adını unuttum %100 mü ne veriyordu galiba atak yapınca sanırım o işe yaramıyor mu acaba? Elimden çok iyi statslısı vardı sinirle charlı itemleri kırınca onu da kırmışım:D dex. olan bi tane var işe yarar derseniz str yapayım.
  • arkadaşlar bi yardım edin, olmuyor.Set dungeon görevlerinden birini tamamlayabildim, sadece invoker setinin görevini.Ancak diğer görevleri o kadar youtube dan izlememe rağmen olmuyor.Set Dungeon'ı Master olarak bitirin diye bir görev var.En kolay yapabileceğim hangi setin görevi var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

arkadaşlar bi yardım edin, olmuyor.Set dungeon görevlerinden birini tamamlayabildim, sadece invoker setinin görevini.Ancak diğer görevleri o kadar youtube dan izlememe rağmen olmuyor.Set Dungeon'ı Master olarak bitirin diye bir görev var.En kolay yapabileceğim hangi setin görevi var acaba?

Sana yardım edecek bir demon hunter arkadas bul. Yardımsız cok zor set dungeonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    sezon dışında yapınca da sancaklar ve kanat geliyor mu ?
  • Evet

• http://eu.battle.net/d3/en/profile/JERIKO-2602/hero/75027419
    bu build ile 55 gr gidemiyorum ..allah rızası için biri ne yapmam gerektiğini söylesin..oyunu bırakacağım.
  • jeriko77 kullanıcısına yanıt
    LoN yap 65 rahat temizlersin.
  • Lord De Seis kullanıcısına yanıt
    Paladinlerin Hammerdin
  • kaldı mı crusader oynayan :)
  • yakkr kullanıcısına yanıt
    Ben

• Ir0n MaideN kullanıcısına yanıt
    lon bombard'dan bir türlü istediğim verimi alamadım gitti, en sonunda crusader'i bıraktım :/
  • yakkr kullanıcısına yanıt
    Olur mu hocam lon bombarmant en iyi buildi. Dün gece 84ü hallettim bu build ile. Soloda vazgeçilmez klas bence crus

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.