Şimdi Ara

Crosshair VI Hero :(RYZEN 5000 CPU DESTEĞİ) BİOS Güncelleme AMD AM4 AGESA ComboV2PI 1208 8702 (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.389
Cevap
18
Favori
87.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sevmediğim lafı söylettin bak yaw he he 5ghz. asus konuları böyledir janem bakıp çıkarlar çünkü şikayet yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Sergeant

Senin pis kıytırık sovutucundan bahsetmiyok, gerçek erkeklerin kullandığı bi sovutucu bu . Seninkinin fanları gibi pembe değil, bide dönerken aleyna tilkinin o sen olsan barisini söylemiyo, gerçek erkeklerin dinlediği pepeden iki ekmek aldım eve gidiyorum türküsünü çığırıyo .
    niye senin soğutucu noctua da soğutucunun fanlar mavi mi aynı soğutucu bende de var işte 12 se

dediğim gibi senin kafa gitmiş çık sen bu konudan bir hava al gel oksijensiz kalmışın asus konusunda

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yok lem bu farklı bir soğutucu noctua amcam yeni çıkardı. Noctua nhu12a. Sendekinin geliştirilmişi ve üzerinde dehşet iki fan var. Eleman bu haliyle çift kulelilere kafa tutuyor. Hem bi kere ben sadece sovutucusunu kullanıyom, fanını çıkarıp yerine iki tene akasa viper taktım. Dönerkene ya ya ye koko cambo söylüyo .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Master_Sergeant kullanıcısına yanıt
    he he öyledir sa fanları değiştirmen normal gigaya alışınca kaliteyi unutmuşun
    Yok cigolaytnan alakası yok, diğer bütün fanlar akasa viper. Hepsi cpu ya göre ayarlı, maksat farklı rpm bir fanı araya alıp senkronu bozmamak. Yousam yiğidi öldür hakkını yeme noctua fan işinin Tarık Mengüçü, şakşuka şakşuka diye dönüyorlar .

• Master_Sergeant kullanıcısına yanıt
    la delü noctua varken akasa takılır mı soğutucuya anladık kasaya tak da soğutucu ne alaka sesi bile çıkmaz bırak senkronu bozmayı
    Yok lem öyle değil, hepsi tek bir fan çıkışından hız bilgisini aldığından aynı yüzde de aynı rpm çevirmesi lazım. Diğer türlü fan çıkışlarını cpu ve kasa fanı olarak ayırıp ayrı profiller oluşturmam gerekecek. Üşendiğim için noctuadan vazgeçtim anlıyacağın .

• Son bios ile ilk nesil ryzenler kullanılabiliyor mu acaba?

bir ara yetersiz biostan dolayı çoğu mikrokod silinecek haberi vardı da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CS BETA

Son bios ile ilk nesil ryzenler kullanılabiliyor mu acaba?

bir ara yetersiz biostan dolayı çoğu mikrokod silinecek haberi vardı da.
    evet ben gayet memnunum 7704 biosdan
    Anladım abi, peki ch6 wifili sürümü bu zamanda alinir mi, sifir çin den 620tl imiş.

• CS BETA kullanıcısına yanıt
    valla çindense pek güvenme derim hangi site bilmem ama amazon desen belki olabilir derdim fiyat için ama gerek te yok bir wifi farkı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: CS BETA

Anladım abi, peki ch6 wifili sürümü bu zamanda alinir mi, sifir çin den 620tl imiş.
    ch6 da donanım hatası var bence biosla düzeltilemeyecek kadar : aceleye getirilmiş gibi x370 kartlar. chvIII aldım sıfır problem. ikisi de duruyor
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    bende ve yabancı forumlarda çoğu kişide neden sorun yok adamlar 3950 işlemciyi bile takıp çatır çatır çalıştırıyor he ilk çıkan partide bazı gariplikler çıktı ama 2.parti de sorun yok aksine donanımı en sağlam kart bu ilk seride

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Mart 2020; 5:17:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

bende ve yabancı forumlarda çoğu kişide neden sorun yok adamlar 3950 işlemciyi bile takıp çatır çatır çalıştırıyor he ilk çıkan partide bazı gariplikler çıktı ama 2.parti de sorun yok aksine donanımı en sağlam kart bu ilk seride
    ch6 da mı çalıştırıyorlar 3950x i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 7 Mart 2020; 9:51:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

ch6 da donanım hatası var bence biosla düzeltilemeyecek kadar : aceleye getirilmiş gibi x370 kartlar. chvIII aldım sıfır problem. ikisi de duruyor

Alıntıları Göster
    2 yıldır kullanıyorum . donanım sorunu yok.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Evet sorun yok.: çalışmada
    ram hızları ve oc. vs. da sorun var ben de hala kullanıyorum 2017 nisan 1800x işlemci ile aldım

CHVIII çok farklı ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 7 Mart 2020; 12:46:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

Evet sorun yok.: çalışmada
    ram hızları ve oc. vs. da sorun var ben de hala kullanıyorum 2017 nisan 1800x işlemci ile aldım

CHVIII çok farklı ama
    Overclock'ta sorun olması bios ile alakalı olabilir.

Bu anakart benim ryzen 3600'ü 4400mhz 1.3v'da sorunsuz çalıştırıyor aylardır. C8H belki 4.45ghz yapar ama onun fiyatı da belli. zaten yakında x670 çıkacak galiba fanda takmazlar. Geçersem ona veya sonraki sokete geçerim.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    1800x harici işlemci takmadım hiç
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.