Şimdi Ara

!!!!-..CREATIVE ZEN X-FI İNCELEMESİ..-!!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
0
Favori
19.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba bugn bi arkadaşımdan bu ürünü aldım
    ben sadece mp3 çalar özelliklerini kullanmak amacıyla aldım kullanan arkadaşlara basit bi soru sorucam ben henüz çözemedim
    bilgisayarımdaki şarkıları klasörlere böldüm nasıl ki klasör adları 60-61-62...70 e kadar herbirinde 20 parça var
    makineyi usb ile bağladığımda açılan kısımda music içine girip 60 dan 70 e kadar olan klasörleri kopyaladım ama makineyi açınca bu klasörleri görmedim
    parçaları alfabetik sırayla tümünü birden gördüm
    bu ayarın nasıl yapıldığını anlatırmısınız.

ürünü sabah elime aldım pc ye bağladım music klasörünün içine 60-61...70 arası 10 adet klasör kopyaladım. bağlantıyı çıkardım sonra
    cd falan kurmadım yani bu bilgileride vereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modoste -- 7 Mayıs 2010; 13:40:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok1907

Şarkı çalarken ortadaki tuşa basarsan yıldız sistemi çıkıyor oradan yukarı-aşağı tuşlar ile yapabilirsin. Ayrıca ben istediğim albümleri falan dinleme işini şöyle çözdüm; Bilgisayara bağlayıp aletin içine girdiğinde mesela klasörler olarak atmışsan klasörün üstüne tıklayınca parça listesi oluştur diyor ve o şekilde sadece o klasörün içindeki şarkılardan bir playlist oluşturmuş oluyorsun. Bulutsuzluk özleminin tüm şarkılarını bir klasöre atıp onu çalma listesi yapabilirsin böylece tüm şarkıları bir arada olur veya istersen tüm albümlerini tek tek çalma listesi yap senin bileceğin iş. Sorduğun bu muydu bilmiyorum gerçi.

son iletide benim sorduğum sorunun cevabı bu galiba ve uyguladım. bende dicektim bu alette bu basit özellik neden çetrefilli sunulmuş diye

• bikaç soru sormak istiyorum

cihazın şarkı çalma süresi 20-35 saat arası gibi beğenilir ölçülerde olduğu söylendi
    ben otobüs yolculuğunda dinledim ve 10 saat anca sürdü
    dinleme şeklim söyle. parçalar 7-8 dakika süren trance parçalar ve ben 2-3 dakika dinledikten sonra diğer şakıya bildiğiniz şekilde sağ orta tuşla geçiyorum yani 2-3 dakikada bir şarkı değişiyorum
    yani 10 saat sürmedi bu kadarmı etki ile olur bilen arkadaşalr bu analizi yapabilirmi
    yada odamda açayım hiçbişeye dokunmadan parçalar biri bitse diğeri başlasa bu şekildemi 30 saat aralıksız parça çalıyo demektir.

arkadaşım wi-fi açıktır belkide ondandır dedi
    ben bu makinada wi-fi ile ilgili aç kapa yada etkinleştri gibi bi düğme ayar göremedim

bu konuda beni aydınlatırmı sayın arkadaşlar
    cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

ben bu makinada wi-fi ile ilgili aç kapa yada etkinleştri gibi bi düğme ayar göremedim

8gb ise alet onlarda wifi yok
  • 16 gb olanı kullanıyorum
    yardımcı olurmusunuz.
  • harika
  • bu forumda daha önceki senelerde mesela cowon Q5 aldığımda sorular sorduğumda çok kısa sürede yanıtlar verilirdi
    şimdi ise kaç gündür belkid ekendi açımdan çok önemli bişe soruyorum ama cevap alamıyorum çok üzücü
  • modoste;

Ölçülen süreler minimal özelliklerdeki çalıştırma şeklidir. Bunlar nedir? Ekran ışığının kapatılması, X-Fi özelliğinin devre dşı bırakılması vs. vs. özelliklerini kapalı tutman lazım. Bunun için ayarlar menüsüne göz at. Aynı şekilde wifi özelliğinide oradan açayıp kapayabilirsin
  • 200 TL 'ye orjinal vakumlu ambalajında hiç kullanılmamış satabilirim.
  • wi-fi özelliğini ayarlar kısmından açıp kapatılması ile ilgili bilgisi olan varsa nasıl yapıldığını yazabilir mi
    ben yapamadım :(
  • Merhaba,
    Bende zen x fi aldım 8 GB .
    Sony ericsson Walkman serisi telefondan müziklerimi dinlerdim bu zamana kadar ve çok da memnundum 3 seneden beri.Zen x fi almaya karar verdim.evet sesler çok güzel geliyor ama bass eksik gibi geldi biraz..bunu EQ ayarlarıyla düzeltmek mümkün müdür ? yardımcı olursanız çok sevinirim.Sürüm .04.08
  • bu cihazda wifi var diyorlar internete falanmi giriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eric Clapton

bu cihazda wifi var diyorlar internete falanmi giriliyor?

İnternet tarayıcısı yok. Sadece MSN/Yahoo messenger desteği var. Bir de creativein serverına bağlanıp müzik dinlenebiliyormuş.
  • internet için heveslenmştim alacaktım browser yokmş bir halta yaramaz.

fakat yine de düşünüyorum çünkü bu veya başkası illa bi mp3 çalar alacam. daha önce zen kullandım memnundum.onun için bu yine 1 adım öne çıkabilir
  • Zen 4 gb no fm mp3 üm bozulduktan sonra x fi aldım ben de. Yalnız koruyucu kılıf arıyorum fakat bulamıyorum :( Nerden bulabileceğim konusunda bana yardımcı olabiklecek birisi var mı?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmethunlu -- 26 Aralık 2010; 23:32:35 >
  • dikkatimi çeken bişeyi merakla sormak istiyorum, bu zen x filerin bazıları MADE İN MALAYSİA bazıları da MADE İN CHİNA yoksa çin li versiyonu 2. sınıf , alt ürün vs öyle bişey mi, bu konuda bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen...
  • radyosu iyi çekiyor ama müzikte okadar başarılı degil basları az sesi az çıkıyor archos mp3 çalarım vardı onun ses kalitesi,yüksekligi buna on basar
  • sony s serisinin sesi 10 kat daha güzel önümde 2 side var ve aynı parçayı açıyorum x-fi si cartı curtu açık creativin müzikle bu kadar içli dışlı olmama ragmen x-finin kalitesi hicte iyi degil bosuna 330 civarı para koymuslar...
  • Arkadaşlar bu zen x-fi için kılıf alabileceğim bir yer var mı İstanbul'da? GG'de vs. buldum ama hiç kaliteli değil. Silikon olsa gerçekten iyi olur. Birde üzerine protector. Ebay'de buldum ama gelene kadar bayağı süre geçecek, zen'in üzeri iyice çizilecek. Satın alabileceğim bir yer var mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.