Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.772
Cevap
2
Favori
82.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi söyle söyliyim... ben şu ana kadar 20 gb yükledim ve track sayısı 5600 küsür... siz 5600 parçayı öyle hooppp diye player'ın içine atamazsınız... (şu açıdan atamazsınız isimleri ve ne oldukları birbirne karışır) .. o yüzden öncelikle isimlerini düzene koyup sonra atarsınız... ya da olmadı uğraşmak istemiyorum derseniz playlist hazırlarsınız... ben yanında verdikleri media source adlı programı kullanıyorum.. sürükleyip kopyalaya da bilirsiniz size kalmış... zen touch'larda klasör şeklinde koyulmuyor ama playlist hazırlanıyor..
  • peki sony hd3 veya creative zen micro ya falan konabiliyor mu bilgisi olan var mı acaba..
  • sony'e koyamazsın da zen micro'ya konulabiliyor olması lazım ; ama 20 ve 40 gb'lık hdd'ler ciddi miktarlar sonuç olarak ve bilgisayardaki arşivi olduğu gibi ona atarsınız büyük ihtimalle (ben atamam benimki 65 gb ı buldu ) o yüzden bir defada bikaç saatlik bir uğraşmayla hem bilgisayardaki mp3 leri düzene sokmuş oluyorsunuz hemde mp3 playerın kullanımı daha kolaylaşıyor , çok güzel bir özellik değil program istemesi ama faydalı işlere de yarıyor
  • ben henüz bi playlist hazırlamış değilim... 40 gb'ı doldurduktan sonra hazırlıcam ve buraya da yazıcam... arşivim 100 gb'ı geçtiği için bu 100gb içinden 40 gb seçmem gerekicek... o yüzden epey vaktimi alıyor...
  • 2000(7gb) kadar da bende var yüklerken10-12 gb olur ama onları klasör olarak düzenlemeye çok alışmışım... zen nasıl bilmem ama hd3 için bir tane playlist oluyor diyorlar...

ya çok soru sordum ama cevap bulamıyorum bir türlü...
    başlık da açtım ama cevap gelmedi ben bu ikisi arasında kaldım tamamen...
    sony hd3....creative zen touch 20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirche -- 1 Ekim 2005, 16:24:31 >
  • sony'yi dinlemedim ama creative'i öneriyorum kesinlikle...
  • benim için zen in tek kötü yanı(kötü çok ağır olur aslında) boyutu ve ağırlığı......
    yani 200 gr biraz fazla.. ama şu na onu almak daha mantıklı geliyor.. radyosu var fazladan bu çok önemli aslında...insanlar o kadar şarkı var dese de radyo çok etkili..
  • Ek Bilgi;

Ses Kayıt Özelliği;

Geçenlerde bu ses kayıt olayı nedir derken bir deneme yaptım... Wav dosyası olarak kaydediyor ve sesin netliği beni çok şaşırttı... Hani genelde ses kayıt cihazlarında arka planda bi hışırtı gibi bişey olur... o an metrondaydım ve metro giderken çıkardığı gürültüyü bilirsiniz...
    Çok ilginç ki o gürültüyü kaydetmemiş.. o sırada arkadaşla beraber konuşuyorduk ve kaydettiğim şeyi dinleyince şaşırdık çünkü sadece konuşmalarımız ön plandaydı... Yani sesi boyutlandırabiliyor ve ön-arka plan kombinasyonunu dengeleyebiliyor... Bu bence çok iyi bir özellik..
  • kontG arkadaşım pili full doldurup ses kaydını denedin mi hiç? yani tam olarak kaç saat ses kaydı yapabiliyor bir şarjda. bunu denersen kaç saat kayıt yaptığını, yapılan kaydın büyüklüğünü, ve başka merak ettiğim şey: kayıt yaparken pil biterse yaptığın kayıt hafızada kalıyor mu siliniyor mu bunu yazarsan sevinirim
    özellikle kaç saat kayıt yapıyor bir bataryayla onu deneyebilirsen sevinirim.
    quote:

Orjinalden alıntı: KontG

Ek Bilgi;

Ses Kayıt Özelliği;

Geçenlerde bu ses kayıt olayı nedir derken bir deneme yaptım... Wav dosyası olarak kaydediyor ve sesin netliği beni çok şaşırttı... Hani genelde ses kayıt cihazlarında arka planda bi hışırtı gibi bişey olur... o an metrondaydım ve metro giderken çıkardığı gürültüyü bilirsiniz...
    Çok ilginç ki o gürültüyü kaydetmemiş.. o sırada arkadaşla beraber konuşuyorduk ve kaydettiğim şeyi dinleyince şaşırdık çünkü sadece konuşmalarımız ön plandaydı... Yani sesi boyutlandırabiliyor ve ön-arka plan kombinasyonunu dengeleyebiliyor... Bu bence çok iyi bir özellik..

• quote:

Orjinalden alıntı: krbck

kontG arkadaşım pili full doldurup ses kaydını denedin mi hiç? yani tam olarak kaç saat ses kaydı yapabiliyor bir şarjda. bunu denersen kaç saat kayıt yaptığını, yapılan kaydın büyüklüğünü, ve başka merak ettiğim şey: kayıt yaparken pil biterse yaptığın kayıt hafızada kalıyor mu siliniyor mu bunu yazarsan sevinirim
    quote:

Ek Bilgi;

Ses Kayıt Özelliği;

ooo zor bişey istedin benden... ancak kayıt olarak 10 saat gösteriyordu... yani 10 saatlik ses kaydı yapılıyor...(fakat içinde 20 gb müzik varken...) pil de 20 saat civarı gidiyor... mantık olarak pili ses kaydı için yetiyordur diye düşünüyorum ama denemedim tabiiki...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: elovitnas

ben nomad explorerdan playlist yaptım hem de 4 tane siz nasıl yapamadınız?

daha playlistle uğraşmadım.. ama yapmam gerekiyor... nasıl yaptığını yazar mısın?
    abi istediğin şarkıları seç sağ tıkla add to playlist yap.hiç playlist yoksa hemen yazıyosun adını oluyo
  • tamam arkadaşım. yani istesek aralıksız 10-15 saat kayıt yaparız o zaman. tsk.
    quote:

quote:

kontG arkadaşım pili full doldurup ses kaydını denedin mi hiç? yani tam olarak kaç saat ses kaydı yapabiliyor bir şarjda. bunu denersen kaç saat kayıt yaptığını, yapılan kaydın büyüklüğünü, ve başka merak ettiğim şey: kayıt yaparken pil biterse yaptığın kayıt hafızada kalıyor mu siliniyor mu bunu yazarsan sevinirim
    quote:

Ek Bilgi;

Ses Kayıt Özelliği;

ooo zor bişey istedin benden... ancak kayıt olarak 10 saat gösteriyordu... yani 10 saatlik ses kaydı yapılıyor...(fakat içinde 20 gb müzik varken...) pil de 20 saat civarı gidiyor... mantık olarak pili ses kaydı için yetiyordur diye düşünüyorum ama denemedim tabiiki...

• quote:

tamam arkadaşım. yani istesek aralıksız 10-15 saat kayıt yaparız o zaman. tsk.
    quote:

quote:

quote:

Ek Bilgi;

Ses Kayıt Özelliği;

evet bi problem yaşamazsın... sonuna kadar gider... (sorması ayıp da ne kaydediceksin ki 10 saat? konferans falan mı?

• boşver o da bende kalsın
    ama kötü birşey değil yani
    şimdi milletin aklında bu çocuk bununla yasadışı şeyler yapacak gibi ifadeler aluşmasın yani
  • Radyo özellikleri;

Bugün bütün gün radyo dinledim... Şarjının bitmemesine şaşırdığımı söyliyim öncelikle.... Radyo kalitesinde hiçbir problem yok.. gayet net ve anlaşılır... her frekansı da çekebiliyor (hani bazen iki kanal birbirine karışır ya; bunda böyle bişey olmadı...) Sadece yeraltına girdiğinizde çekmiyor... bu da zaten çok doğal bişey...
    sesini duyamama gibi bi problem asla olmuyor ki zaten kısmak da zorunda kalıyorsunuz...
  • Ben de creartive ailesindenim artık :) aslan yavrusu bugün elime geçti.www.genpatech.com dan aldım 3 günde geldi.hem ucuza da geldi,kulaklık cabası :)

neyse sorum şu;abi cihazın üzerinde stop tuşu yok ya da ben mi göremedim valla ya stop yok olm bunda.ama kumanda üzerinde var.
    He bide ben şarkı çalarken direk kapatıyorum,bu durum zarar vermez heralde diye düşünüyorum ama emin olmak istedim.
    Kulaklıkları beğenmedim sesi çok açınca gürültü oluyor,resmen baş ağrısı yapıyor.açmayınca da (iett otobüslerini bilen bilir :)) bişey duyamıyorum.Trash metal dinleyen bilir ,bu kulaklılar bana yetmedi.sennheiser alıcam heralde.genel itibariyle özellikle de touch pad çok iyi.o kadar şarkının içinde başka türlü gezilmezdi.Benim şarj çabuk yarıya indi ya.ben sürekli kurcalıyorum belki de ondandır.

şimdilik bu kadar.sorucaklarım olucak.sormak isteyenler varsa sorabilir.her türlü teste tabi tutabilirim cihazı.darbe hariç

• quote:

Orjinalden alıntı: Chinomoreno

Ben de creartive ailesindenim artık :) aslan yavrusu bugün elime geçti.www.genpatech.com dan aldım 3 günde geldi.hem ucuza da geldi,kulaklık cabası :)

neyse sorum şu;abi cihazın üzerinde stop tuşu yok ya da ben mi göremedim valla ya stop yok olm bunda.ama kumanda üzerinde var.
    He bide ben şarkı çalarken direk kapatıyorum,bu durum zarar vermez heralde diye düşünüyorum ama emin olmak istedim.
    Kulaklıkları beğenmedim sesi çok açınca gürültü oluyor,resmen baş ağrısı yapıyor.açmayınca da (iett otobüslerini bilen bilir :)) bişey duyamıyorum.Trash metal dinleyen bilir ,bu kulaklılar bana yetmedi.sennheiser alıcam heralde.genel itibariyle özellikle de touch pad çok iyi.o kadar şarkının içinde başka türlü gezilmezdi.Benim şarj çabuk yarıya indi ya.ben sürekli kurcalıyorum belki de ondandır.

şimdilik bu kadar.sorucaklarım olucak.sormak isteyenler varsa sorabilir.her türlü teste tabi tutabilirim cihazı.darbe hariç

Şarkıyı dinlerken direk kapatırsan bir problem olmaz hatta çok güsel bir özelliği de şu ki; parçayı dinlerken direk kapatırsanız açtığınızda kestiğiniz yerden devam ediyor.. çok beğendiğim bir özellik bu...

bi de kulaklığı beğenmeme nedenini bilemiyorum... ben klasik müzik dinliyorum ve bir rahatsızlığım olmadı ama metal dinlerken ne oluyor bilemem
    şarjını nasıl hemen bitirdin anlamadım? bütün gün mü dinledin ne yaptın? ya da kaç saat şarj ettin?

Bu arada tabii ki hiç bir mp3 player İKARUS'larda DİNLENEMEZ!!!
    FİZİĞE AYKIRI

Not: Stop tuşuna ihtiyacın yok ki

• İhtiyaç yokta ne bileyim öyle bir soraqyım dedim ya yaklaşık 4 5 saat şarj oldu.Dolduktan sonra sarjdan çıkarmadan(senin tavsiyen üzerine) mp3leri yükledim 10 gb.Sonra aleti keşfe çıktım işte valla tahmini olarak 6 saat falan dinledim ama kurcalamayı da hesaba katarsak sorun yok galiba.Kaldı ki bitmedi yarıda daha!

Ikaruslar akla zarar ya metal de direk patlıyo abi kulaklık.Ses 19-20 deyken gayet iyi ama üzerinde çıkınca direk baş ağrıtacak yükseklikte oluyor.Arkadaşın sennheiser ı taktım 23 te gayet hoş dinleniyor.Yani enstrumanlar birbine karışmıyor.Öyle yani süper bir seçim yapmışım bunu farkettim.

• yooo hayır.... şarjın tabii ki hemen biter... bak daha önce yazdıklarımı okudun mu?

demiştim ki;

Usb'ye bağladıktan sonra içine müzik yüklerken şarjı çok hızlı bitiyor!!!
    Bunu önlemek için şarj aletini de takarsanız problem olmuyor!!!

bu şekilde müzik yüklersen problem olmaz...

Bu arada nasıl buldun kaliteyi?
  • Çok güzel abi,daha önce dandik bir mp3 player kullanmış olsaydım fark bariz çıkardı ama bu ilk
    Şarjdan çıkarmadan attım zaten mp3leri,dedim ya tavsiyen üzerine diye.Hem hala dinliyorum bitmedi ya,gece dinlerken uyuyakalmışım sabah çalıyordu hala.üstelik yarıda demiştim hatırlarsan.Şu an bile çalıyor ama pil boş görünüyor tam bitsin de şarj edeyim diye kurcalıyom kurcalıyom bana mısın demiyor ya,maşallah

creative zen touch mükemmel bir alet.Babamın firması olsa bu kadar reklam yapmazdım he

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.