Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben bugün gittim teknosaya alcaktım nette kulaklık hediye cart curt yazıyodu ama gittiğimde herifler yok öle bişii dediler.. bende almadım haliyle.. yarın kadıkoyden alcam hem daha ucuz hemde kulaklık içinde.. ama @KontG sana bişi sormam lazım abi ben aleti gördüm biraz büyük gibi geldi ipodların falan yanındaydı gerek en-boy gerekse yükseklik çok büyüktü yaa.. gerçi elime almadım ama çok kaba duruyodu bi yorum getir şuna yarın alacam sakata gelmeyelim..
  • ipod ile arasında en fazla 1-2 cm fark fardır... çünkü sol elimde ipod ile sağ elimde zen'i ağırlıklarını ölçtüm... zen daha hafifti... ipod da çok az küçüktü ondan.. ama boyut ya da ağırlık gerçekten önemsiz.. yani zaten bu gibi aletler aynı boy ve ağırlıktadırlar... ama ben şu güne kadar büyüklüğü ya da ağırlığı konusunda rahatsız olmadım...

ben de teknosa'ya sorduğumda radyolu kumandayı hediye vermiyorlardı... teknosa'nın tam karşısında Bimeks adlı mağazaya girdim... neredeyse 100 milyon daha düşük fiyata ve kumanda hediyeli olarak peşin fiyatına da taksitle aldım...

Not: Yani anlamıyorum... İki karşılıklı şirket arasında bu kadar fark olur mu ya??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontG -- 9 Ekim 2005, 10:11:19 >
  • arada bir cadde var ama onu unutma fark ondan kaynaklanıyor
  • ya ben dün zen micro aldım alet süper..bi sorum olucak şimdi ben aleti bilgisayar takınca kendini şarj etmeye başlıo iyi hoş bu aletler de cep telefonları gbi pil bitmeden şarj edilince pilin ömründen yer mi?
  • tüm lithium pillerde o problem vardır . Ülkemizde yedek parça bulmanın zorlukları da göz önüne alınırsa mümkün olduğunca ondan kaçın
  • zen touch için şarj göstergesinde son bir kutucuk kalınca tekrar şarj etmeye başlarsanız pilin ömürünü uzatırsınız diyor... Ben den söylemesi... Adamlar Kullanım Klavuzuna bunu yazmışlar valla...
  • şu anda bimeksle tekonosa arasınra 1 milyon fark bile yok bu arada kadıkoye gittim sansıma kapanmıstı artık carsambaya kaldı benim is..
  • teknokolik cardfinansa 18 ay taksit yapıyor(ayda 22+kdv). Bu arada nette en ucuz hala Genpatech:436YTL. Bir de Doğubakta (alt katta)400 tiko paraya gördüm hepsinde fm kumandası içinde garantili.
  • açıkçası internet alışverişi hakkında hiç iyi şeyler söylemiyorlar şu dönemlerde... çok güvendiğiniz siteler olursa alışveriş yapabilirseniz ama bence gidip yerinden alın
  • Genpatech'ten hiç düşünmeden alın derim.Ben ordan aldım,hem ucuz hemde 3 günde teslim ediyorlar.İstanbul için söylüyorum bunu başka yerleri bilemeyeceğim.
  • genpatech'in mağazasına gittim... hiçbirşey yoktu... sinirlendim gidip bimeksten aldım ben de... yani işin ilginci mağazadaki fiyatlar internetteki fiyatlardan farklıydı nedense???

hepsiburada.com hakkında da hiç iyi şeyler duymadım... hani bazı ürünleri internetten getirtmekte bi problem olmaz ama bence bu gibi aletleri internetten getirtmek insana ne kadar güven verir bilemiyorum.. (kendi adıma konuşuyorum tabii ki)
  • aldım sonunda
  • NE ALDIN ZEN TOUCH MI???

HAYIRLI OLSUN
  • saolasın kurcalamaya başlamadım henüz..
  • görüşlerini merak ediyoruz bomert
  • Evet şimdi ankaradan en ucuza nerden alabilirim[simage][/simage]
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİSELLO2007

Evet şimdi ankaradan en ucuza nerden alabilirim[simage][/simage]

bak öncelikle teknosaları unut... ben en ucuz batıkentteki carrefour'da bimeks adlı mağazadan aldım... daha ucuzu yok... daha doğrusu bırak creative'i, ipod'u falan bile bulman zor... kızılay, sıhhıye... hiçbiyerde yok...
  • vatan bilgisayarda var ben ordan aldım.zen touch 20Gb+radyolu kulaklık 466ytl 8 ay taksit
  • işte bazı yerlerde 20gb var... ama 40 gb arıyorsan daha zor bulursun... vatan bilgisayar nerde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

işte bazı yerlerde 20gb var... ama 40 gb arıyorsan daha zor bulursun... vatan bilgisayar nerde?

vatan bilgisayar istanbul topkapıda
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.