Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.773
Cevap
2
Favori
82.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ben de bi marka üzerinde bu kadar durmam normalde ama aleti elime alınca CREATİVE CREATİVE diye bağırasım geliyor... Ne kadar güsel bi şey o ya....
  • arkadaşlar playeri stop yapmak için önce pause basın ardından şarkı ilerletme(pauseun hemen altındaki işte ne onun adı bilmiyorum:) tuşuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chinomoreno

Çok güzel abi,daha önce dandik bir mp3 player kullanmış olsaydım fark bariz çıkardı ama bu ilk
    Şarjdan çıkarmadan attım zaten mp3leri,dedim ya tavsiyen üzerine diye.Hem hala dinliyorum bitmedi ya,gece dinlerken uyuyakalmışım sabah çalıyordu hala.üstelik yarıda demiştim hatırlarsan.Şu an bile çalıyor ama pil boş görünüyor tam bitsin de şarj edeyim diye kurcalıyom kurcalıyom bana mısın demiyor ya,maşallah

kullanım kılavuzunda bir kutu kalmışken şarj ederseniz pilinizin ömrü artar yazıyodu benden söylemesi

• quote:

Orjinalden alıntı: elovitnas

quote:

Çok güzel abi,daha önce dandik bir mp3 player kullanmış olsaydım fark bariz çıkardı ama bu ilk
    Şarjdan çıkarmadan attım zaten mp3leri,dedim ya tavsiyen üzerine diye.Hem hala dinliyorum bitmedi ya,gece dinlerken uyuyakalmışım sabah çalıyordu hala.üstelik yarıda demiştim hatırlarsan.Şu an bile çalıyor ama pil boş görünüyor tam bitsin de şarj edeyim diye kurcalıyom kurcalıyom bana mısın demiyor ya,maşallah

kullanım kılavuzunda bir kutu kalmışken şarj ederseniz pilinizin ömrü artar yazıyodu benden söylemesi

neee? ciddi misin? nerede yazıyordu? ben hepsini okudum klavuzun öyle bişey hatırlamıyorum... sayfasını söyler misin?

• quote:

Orjinalden alıntı: KontG

quote:

Orjinalden alıntı: elovitnas

quote:

neee? ciddi misin? nerede yazıyordu? ben hepsini okudum klavuzun öyle bişey hatırlamıyorum... sayfasını söyler misin?
    bende kullanım kılavuzu pdf formatında ama sayfanın altında getting started 2-3 yazıyor.using the usb cabledan hemen sonra.aynen yazıyorum
    'charging your battery when it is %30 full may help prolong your battery's life'

not:tek kutu pil %30 dolu demekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elovitnas -- 5 Ekim 2005, 19:40:20 >

• tamam doğru... o halde tek kutu kalmışken şarja takmanın pil ömrünü uzatacağını da öğrendik...
  • @kontG
    mustafa naber dostum? anlata anlata bitiremiyosun Zen touchı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carew

@kontG
    mustafa naber dostum? anlata anlata bitiremiyosun Zen touchı

Evet benim de bu foruma bi katkım olsun diye artık bu Creative konusunda ihtisas yapıyorum
    İstediğiniz herşeyi sorabilirsiniz arkadaşlar... Çekinmeyin...

• Ek Bilgi;

Hem zen'in hem de diğer aletlerin sağlığı açısından usb ile bağladıktan sonra işinizi bitridiğinizde programını ve aleti kapatmadan usb kablosunu çıkarmayın... ben sabırsız davrandım çıkardım ve programını tekrar kurmak zorunda kaldım... Hatta alete bile reset attım...

Not: Bir müthiş özellik de alete reset attıktan sonra içindekilere birşey olmaması...
  • Arkadaşlar anlamadığım bişey oldu... Zen'in içi boşken 10 saatlik kayıt süresi görülüyordu, içi doluyken de 10 saat diyor..
  • Bende birşey farkettim,bu alet düşünce kırılıyor bende de bişey saklanmıyor dimi,hemen anlıyorum
    ses kayıt nasıl bu alette hiç denemedim,ses kalitesi yani.nasıl yapılır bilmem de.Kitapçık okumaya da fırsatım yok.bi anlatıversen kısadan
  • yerine göre iyi yuerine göre kötü birşey

ben belki 20GBlık ses kaydı yapacam? o zaman ya 10 saat yetmezse?
    ama doluyken de 10 saat göstermesi bir bakımdan iyi bişi
    doldur yine 10 saat
    quote:

Arkadaşlar anlamadığım bişey oldu... Zen'in içi boşken 10 saatlik kayıt süresi görülüyordu, içi doluyken de 10 saat diyor..

• quote:

Bende birşey farkettim,bu alet düşünce kırılıyor bende de bişey saklanmıyor dimi,hemen anlıyorum
    ses kayıt nasıl bu alette hiç denemedim,ses kalitesi yani.nasıl yapılır bilmem de.Kitapçık okumaya da fırsatım yok.bi anlatıversen kısadan

aa ne var ki bunda?... radyolu kumandanın volume olan kısmı değil de öbür kısmında MODE tuşuna bi kere bastığında "Voice Recording" yazısı çıkar... Kayıt yapmaya başlayacağın zaman "Play" tuşuna uzun süre basıcaksın ve başlıcak. Durdurmak için "Stop" düğmesine bas... Bu kadar... sonra kaydettikleini dinlemek için ya "Play" tuşuna bi kere bas ya da "Musci Library"ye gir ve Recordings kısmından tüm kaydettiklerini dinle...

Mesela dün Ankara'ya Swingle Singers geldi... Ben de boş durur muyum? Tüm konseri kaydettim... 2-2 buçuk saat sürdü.. Ses kaydederken tabii ki microfon pek iyi değil yani arkadan foşurtu gelebilir... onu nasıl hallederiz bilemiyorum...

• ses kayıt kalitesine iyi değil mi diyorsun yani?
    bu önemli bişi.. iyi olsun ama bu da yaa. böyle bir alette iyi olması lazım
    quote:

quote:

Bende birşey farkettim,bu alet düşünce kırılıyor bende de bişey saklanmıyor dimi,hemen anlıyorum

aa ne var ki bunda?... radyolu kumandanın volume olan kısmı değil de öbür kısmında MODE tuşuna bi kere bastığında "Voice Recording" yazısı çıkar... Kayıt yapmaya başlayacağın zaman "Play" tuşuna uzun süre basıcaksın ve başlıcak. Durdurmak için "Stop" düğmesine bas... Bu kadar... sonra kaydettikleini dinlemek için ya "Play" tuşuna bi kere bas ya da "Musci Library"ye gir ve Recordings kısmından tüm kaydettiklerini dinle...

Mesela dün Ankara'ya Swingle Singers geldi... Ben de boş durur muyum? Tüm konseri kaydettim... 2-2 buçuk saat sürdü.. Ses kaydederken tabii ki microfon pek iyi değil yani arkadan foşurtu gelebilir... onu nasıl hallederiz bilemiyorum...

• KontG dostum hayırlı uğurlu olsun bendekinin abisini almışın güle güle kullan
  • @MyStİCaL
    Teşekkür ederim...

@krbck

hayır hayır şöyle bi durum var... microfonu bi garip ... yani görünüşü itibariyle tatmin etmeyebilir.. ama bence mutlaka kendin deneyip görmelisin...
  • görünüş önemli değil ki. ses kaliteli olsun yeter.
    quote:

@MyStİCaL
    Teşekkür ederim...

@krbck

hayır hayır şöyle bi durum var... microfonu bi garip ... yani görünüşü itibariyle tatmin etmeyebilir.. ama bence mutlaka kendin deneyip görmelisin...
  • bilmiyorum... herkes beğenemeyebilir... yani bu konuda emin konuşamam.... o yüzden kendiniz deneyip görmelisiniz...

Not: Bu arada radyodan da kayıt yapabiliyor...
  • YA LÜTFEN BİRİ FORUM KONULARINDAN SONY Mİ CRETİVE Mİ YE CEVAP ATSIN MOOL YAZANA LÜTFEN HADİ CREATİVE CİLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: mool

YA LÜTFEN BİRİ FORUM KONULARINDAN SONY Mİ CRETİVE Mİ YE CEVAP ATSIN MOOL YAZANA LÜTFEN HADİ CREATİVE CİLER

Creative için bu topiği baştan sona kadar okusana!!!
    Herşey burada yazıldı işte...
    Sony için de aynı isimle başka bi topik zaten var...
    Bu forumda gereksiz topik açmak yasaklanmıştır!!!!
    ne soracaksan burada sor cevaplayalım...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.