Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.772
Cevap
2
Favori
82.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: weros

Arkadaşlar şu şarj süresi olayını anlamadım.

4 saat sürmüyor. Be Creative bana 2-3 saat demişti ama o kadar da olmadı şarj doldu anlamadım ben bu işi

daha iyi deil mi işte.kaç saat sürüyo sarj ı gene 20 nin üstünde gidiyosa bi sorun yok...
  • kb8 denemedim ama daha az biter gibime geliyor.

• Normalde 3 saat civarı dolması lazım,sende ne kadar zamanda doluyor...
  • @KontG
    Alete parçayı önceden koyup yalnışlıkla tag programından koruma koymuş olabilirsin, bu yüzden tekrar atmana izin vermiyor olabilir.

Aklıma gelmiyor başka bir şey.
  • Tamam problem çözüldü
  • Evet biraz daha kullandım ve başka yorumlarımı söyliyeyim.

Öncellikle radyo çok kaliteli. Ama normal şarkılardan daha az geliyor ses. Ayrı Bir Çıkışı olsaymış daha iyi olurmuş gibime geldi bana. Kulaklığın uzerine takınınca feci uzuyor.

Eq ayarları biraz daha iyi olsa işimi çok iyi görürdü. Yine görüyor ama. Nedenini bilmiyorum ama eq siz ken bazı sesler kulağımı rahatsız ediyor.

• Arkadaşlar 5+1'e bağlamak için bi ara kablo gerekiyormuş... Türkiye'de satan bi yer var mı?
  • Arkadaşlar creative zen touch 40gb alıcam kısmetse ama eskiden mavibilgisayardan 12 ay peşin fiyatına taksitle alcaktım netten, sonra bu siteyi buldum ama kafam karıştı:
    http://alisveris.tnn.net/estore/product.asp?sku=EL42275&dept%5Fid=51008001&bid=&mscssid=BAD44KXRFMLR9GU37EF8GKSWAFV64VB0&uid=
    Yukarıda 40 gb dior ozelliklerinde ve fiyatı 500 küsür aşağıdaki de 410 civarlarında ama aynı alet bi başlık değişik:
    http://alisveris.tnn.net/estore/product.asp?sku=EL42851&dept%5Fid=51008001&bid=&mscssid=BAD44KXRFMLR9GU37EF8GKSWAFV64VB0&uid=
    Bunlar 40lık yerine 417ytl ye 20lik vermesin yada yerşey yolundaysa üstteki 40lık ne oluorda 500 küsür?
    Var mı bu siteden bişiler alan?Ne dersiniz?

• arkadaşlar bu cihaz low battery dedikten sonra şarja koydum 2 saat falan şarj oldu full doldu normal mi bu
  • Alın bi Gigabeat kurtulun bütün dertlerinizden Bakın bana. Benim Gigabeat hiç sorun çıkartıyor mu?
    Teknosa bana yenisini getirtti. Bu da bozulursa alacam paramı geri. Aslında alırdım ama aletten kopamıyorum ki

Konuyla ne alakası var?

Bir sürü düzenleme playlist oluşturma vs. Takip ediyorum forumu. İnanın benim Gigabeat'ı verip bundan alacaktım. Albüm albüm atmıyor, kullanımı zor, bir dünya yazılım vs vazgeçtim açıkcası.
  • @Odysseyy
    Olsun Gigabeat sorununu halletmen çok iyi olmuş, sonuçta aynı dönemin aletleri ikisi her ne kadar Toshiba'nın yazılımı çok zayıf olsa da. Birini verip hemen hemen aynı dönemde çıkan Zen Touch'ı alacağına biraz beklersin, 1yıl sonra yepyeni bir modelle yenilersin.
  • @Be Creative

Aslında düşündüm onu. 1-2 sene bununla idare ederim sonra o zaman hangi model çıkarsa alırım falan diye. Evet Gigabeat Room çok zayıf bir program fakat alet öyle değil. Kulllanımı ve renk kalitesi, ses kalitesi gerçekten çok güzel. Tek eksiği sağlam bir kulaklığım yok. Bassları kaldırmıyor kendi kulaklığı. Pil ömrü de bayağı gidiyor. 16 saat yazıyordu hala gidiyor bakalım.

Sorun Teknosa'da. Daha önce Toshiba'ya ettiğim tüm küfürleri Teknosa'ya aktarıyorum Gerçi onların da bir suçu yok. Bi anlaşmazlık olmuş hepsi o. Onu da hallettiler sağolsunlar Mersin Teknosa'dan yenisini gönderdiler. Üstüne üstlük Teknosa bayii müdürü ''kullan beğenmezsen getir para iadesi yapalım'' dedi Kutlamak lazım bir yerde. Kimse böyle birşey yapmaz. Alette yeni yeni şeyler keşfediyorum. Aslında Gigabeat hakkında herşey diye bir konu açacam Toshiba kullanan yok Neyse bulursam 1-2 kişi açarız belki

Tüm Zen Touch'cılardan Zen Touch konusunu gereksiz yere işgal ettiğim için özür dilerim

• slm firmware'i güncellerken alet "firmware problem" mesajı verdi ve artık bilgisayar mp3 playerı görmüyor bu konuda ne yapabilirim ?
  • arkadaşlar ben bu aleti almak istiyorum ama bir sorum olacak.usb den şarj ne kadar sürüyor ve şarj anında cihaz açık olabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tj2master -- 29 Ağustos 2006; 23:57:53 >
  • @Heroleo
    Sanırım en iyi cevabı Weros verir sana. Daha yeni çözdü bu sorunu...

@tj2master
    USB şarjı 5saat civarı sürüyor, aletin içine girmezsen dinleyebiliyorsun sanırım USB şarjı sırasında.
  • yani usb şarj sırasında dosya aktarımı yapamıyoruz.doğru mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeroLeo

slm firmware'i güncellerken alet "firmware problem" mesajı verdi ve artık bilgisayar mp3 playerı görmüyor bu konuda ne yapabilirim ?

Hangi firmwareyi yüklüyordun?

İşletim sistemin nedir?
  • Firmware 2.11.01 Windows Xp Home
  • Windows media player 11 yüklüyse sorun çıkartıyor. Onu sil. Terkar dene . Olmazsa başka çareler de var
  • sildim ama değişen bişi yok. hala firmware upgrade'i açtıımda player is not connected dio.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.