Yüzbaşı
30 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar. Pc'yi hdmi ile tv'ye bağladım, ses sistemini de tv'nin optik çıkışına bağladım, TV'nin Pc'den aldığı sesi optik çıkıştan ses sistemine vermesi lazım fakat verdiremedim. Tv'nin ayarlarından optik çıkışı seçtiğim zaman ses alamıyorum, hoparlörden tv kendisi ses veriyor fakat. Yardımcı olabilir misiniz?
selamlar.

wd live türkçe altyazı destekliyor mu bilmiyorum fakat benim cihazım desteklemiyor. '' ı '' harfi üstü çizgili '' y '' harfine dönüşmesi başta olmak üzere bütün türkçe karakterler abuk subuk karakterlere dönüşüyor. film izlemesi de işkence haline geliyor. bilginiz varsa yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkürler.
siteyi kurcalamama rağmen sorularımın basit olması nedeniyle pek bir sonuca ulaşamadım. ben game of the year edition olanını aldım. bu versiyonunun artıları tam olarak nelerdir hiçbir fikrim yok. bir de hikaye modunda açılmamış haritalar var, onları nasıl açarım? bir bölümü daha önce oynadığımı nasıl anlarım? hikaye modu ile ilgili ciddi desteğe ihtiyacım var. teşekkürler :)
Herkese Selamlar.

6600GT ekran kartım var. Agp.

Kartın Windows'dayken çalışma sıcaklığı 54 derece. Oyuna girdiğim zaman bu sıcaklık yaklaşık 100 dereceye kadar çıkıyor. Elimi kartın üzerine dokunduramıyorum bile. Kasanın kapağı devamlı olarak açık olur. İçinde işlemci fanı dışında bir fan bulundurmuyorum. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Herkese selam..
2 gündür Team Fortress 2 oynamaya çalışıyorum fakat server'ların latency'leri 1000'in altına düşmüyor. Oyuna girdiğim zaman ise ping 160'dan başlayıp 10 sn içerisinde 1000'e yükseliyor. Zehir Zıkkım oldu anlayacağınız. Bu Ttnet'den mi kaynaklanıyor yoksa benden mi ?
Herkese merhaba.

Ben bundan yaklaşık 2 hafta önce The Orange Box aldım. Yükledim uzun bir süre oynadım. Daha sonra oyunlar açılmamaya başladı. Çareyi format atmakta buldum. Bu oyunların açılmaması sorunu (hata veriyordu) devam ettikçe ben format atıp yeniden yükledim. Bugün Steam benim hesabımı kilitlediğini söyledi. Ne yapıcam lütfen yardım edin. Bu hesabı nasıl kurtarabilirim. Verdiğim 50 lira boşa mı gitti şimidi
Herkese selamlar.

Zen Vision :M ekranımın üzerindeki çatlak sebebiyle bozuldu ve çalışmıyor haliyle. Garantisine gönderdim 230usd+kdv yapım ücreti istediler. Elinde bozul mp3 çaları olup da ekranı olan varsa benimle itribata geçebilir mi yoksa 60Gb'lığından alıcam tekrar.
Ben yaklaşık 2 senedir LG F700B FLATRON monitörü kullanıyorum. Yaklaşık bir aydır monitörde renkler arada mesela normalken birden soluyor ya da mavi ağırlıklı oluyor, yeşil oluyor ya da kırmızılaşıyor... Bu gerçekten rahatsızlıklık verici bir durum. Lüten bu konuda yardım edebilir misiniz?
Ben bundan 1 ay önce Seagate 160 Gb Sata2 hard disk aldım, fakat sata kullanıyorum. Bilgisayarımda mevcut hard diskler Maxtor 40 ide ve Maxtor 80 ide

Ben sistemimi devamlı olarak 40'lığa kurarım. 80'e ise müziklerimi vs koyarım...

40'lığım Master olarak ayarlı.

Ben yeni aldığım harddiskimle birlikte bilgisayara format attım. Sistemimi yine 40'lığa kurmak istiyorum ve kuruyorum. Fakat Windows geldikten sonra kontrol ettiğimde sistemin D: ye yani yeni aldığım harddiske kurulduğunu, sistemi kurmak istediğim harddiskin ise ön yükleme olarak ayarlandığını gördüm. Nedir bu?
Diğer 80 lik her zaman aynı. Ona hiç dokunmuyorum
Ben istiyorum ki 40'lık sistem olsun diğerini ise etkin olarak ayarlayayım.. Birbirlerinden bağımsız şekilde çalışsınlar ama ne yaptım ne ettiysem başaramadım.. Jumper ayarlarını kontrol ediyorum 80 Slave 40 Master diğeri ise orjinalinde ayarlı. Lütfen,yardımlarınızı bekliyorum...

Bu arada ek bilgi olarak bilgisayarımda mevcut Dvd R-w ve cD r-W var
Benim gibi bunalım takılanlar varsa, neden bunalımız? Bizi bunalıma iten şeyler neler?

Not: Ciddi bir konudur. Geyip yapılmaması rica olunur...
Hakkında
Forum İmzası:
PSN: erdemchan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.000
İkinci El Bölümü Mesajları: 28
Konularının görüntülenme sayısı: 11.238 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.