Şimdi Ara

CREATIVE ZEN TOUCH HAKKINDA HERŞEY!!! (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.772
Cevap
2
Favori
82.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet getirmek zorundalar bende gidip elden deneyip alıcam bu tür nedenlerden dolayı fakat zaman yok acaba mavi bilgisayar pazar günleri açık oluyor mu ? eve istetmeye tırsıyorumda :S weros geçmiş olsn cm/fm hastası olmşn
  • quote:

Orjinalden alıntı: soundchaser

Sağolasın Be Creative, dostlarımızın desteği de olmasa.. İşte sorun orada adamların bir şey umurunda değil, ne adam gibi yetkilileri var ne de servis. Bakalım p.tesi günü dananın kuyruğu kopacak. Amerika'ya yerleşmeyi bende düşünüyorum

Yok böyle bir teknik servis yani. Adam ne konuşmasını biliyor, ne de hizmet etmesini. Bildiğin odun Peki parayı nasıl geri alacağız? Cihazın 8 taksitle aldım ben, bir fikrin var mı? Mümkünse çok sevinirim valla. Lanet olsun Creative'in servisine Eğer parayı geri alırsam iPod alırım herhalde, sırf servisi ve FLAC yüzünden

Peşin alsan çok rahat isterdin paranı ama daha zaten tamamını ödemediysen sorun çıkarabilirler. Sen gene de bir sor bence, en azından kızgın olduğunu, içinden sülalece saydırdığını anlarlar ve en kötü ihtimalle doğru dürüst çalışan bir tane verirlerMultimedya'ya mı götürüyorsun alet bozuk çıktığında?

Direk dalacağım rockbox'a diyorsun yaniEAC'ye Lame codeci yükleyip 320kbps yapıyor genelde en iyi boyut/performans için Creative kullananlar da, özellikle normalize ile çok iyi sonuçlar oluyor. Diğer programların 320'si ile kıyaslanmaz bile, FLAC'tan dinlemedim hiç ama WMA lossless kadar kaliteli... [ki 2.5kata yakın boyut farkı var arada]

Neyse hadi hayırlısı...

• quote:

Orjinalden alıntı: weros

valla sende ne şansızmışsın. Benim cihazım kabıyla birlikte düştü. Bir şey olmadı. Garanti Belgesinde para iadeesi ile ilgili bir şey görmedim. Sana gelen yeni cihaz da kutuda mı geldi.
    Şöyle bir madde vardı garantide. 2 kere aynı nedenden, 3 kere farklı nedenlerden bozulan cihaz yeni cihazla değişitirilir.
    Yani sana kutudan böyle geldiyse garip. Ama elden böyle gönderdilerse 3 kere yolla. Sonra yenisini eşşek gibi verirler.

İşte diyorum ya bahtsız bedeviyim diye Bana hesapta yenisi ile değişim diye cihaz yollamışlar ama cihazın yeni olduğu şüpheli, çünkü ekranında jelatini yoktu; adamlar bariz bir şekilde başka iade edilen cihazı yollamışlar.

Bana adam gibi cihaz versinler de, gerisi yalan

• quote:

Orjinalden alıntı: Be Creative
    Peşin alsan çok rahat isterdin paranı ama daha zaten tamamını ödemediysen sorun çıkarabilirler. Sen gene de bir sor bence, en azından kızgın olduğunu, içinden sülalece saydırdığını anlarlar ve en kötü ihtimalle doğru dürüst çalışan bir tane verirlerMultimedya'ya mı götürüyorsun alet bozuk çıktığında?

Direk dalacağım rockbox'a diyorsun yaniEAC'ye Lame codeci yükleyip 320kbps yapıyor genelde en iyi boyut/performans için Creative kullananlar da, özellikle normalize ile çok iyi sonuçlar oluyor. Diğer programların 320'si ile kıyaslanmaz bile, FLAC'tan dinlemedim hiç ama WMA lossless kadar kaliteli... [ki 2.5kata yakın boyut farkı var arada]

Neyse hadi hayırlısı...

Valla kimden nasıl olacak onu da tam bilmiyorum. Cihazı B.köy D&R'dan aldım. Bozulduğunda Multimedya'yı aradım, dediler aldığınız yere verin onlarda bize yollasın. Yani adamlar direk irtibattan hoşlanmıyorlar. Valla adamların yüksek mertebeden birisinin sorunumu anlayacağını sanmıyorum.

Parayı alabilsem ne iyi olacakta, sanmıyorum alabileceğimi... O işlemleri zaten yapıyordum EAC'ı uzun yıllardır kullanıyorum; boyut benim için sorun değil. Az olsun öz olsun benim görüşüm böyle, çünkü 2.5kat fark benim için bir şey ifade etmiyor. Her şey kalite için

• Bir de bir şey soracağım o zaman, multimedya'nın şubesine aleti direk götürdüğün zaman garantisiz ise bakmıyorlar mı? Veya fatura yoksa?

Parayı basar yaptırırım kardeşim, kime ne
  • Dostum vallahi bilmiyorum, ama dünyada ki ender uyuzluktaki servislerden biri. Adamlar cihazları grup grup inceliyorlar. Yani boşu boşuna haftalarca ürünün bekliyor orada, yapacağı işlemde 5dk.'lık

Creative'in böyle servisi varken...
  • O zaman kendilerine bir mail atıp sorayım, bakalım ne diyorlar...
  • Boşuna yorulma valla mail atarak. Çünkü adamlar asla geri dönmüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: weros

quote:

Orjinalden alıntı: HeroLeo

Weros dediklerini yaptım ama maalesef olmadı. Zen Touch donanımı bulundu dedikten sora hiçbişey sormadan direkt yükledi driverı. Firmware yükleme yazılımda yine aynı durum. Player is not connected !

hiçbirşey sormadan direk yüklediyse olmaz.

Birde şöyle dene. Cihazı tak. Yazılımı kaldır. Yeniden başlat. Cihazı çıkarma ama. Otomatik yüklemez heralde o zaman.

Yine olmazsa başka şeyler deneriz.

Yine otomatik yükledi maalesef

• Merhaba arkadaşlar.Bende de aynı sorun var bilg. mtf olarak algılayıp aygıt yöneticisinde creative zen touch olarak görüyor ama ne web sitesinde otomatik software update özelliği işe yarıyor ne de firmware update programı not connected diyor.Recovery mode da açılıyor 0.0.10 versiyon olarak gözüküyor.Xp iyi tekrar yükledim tanıyor ama gene aynı mtf olarak görüp firmware update programı çalışmıyor.Bilg.ımda windows xp service pack 2 yüklü windows media player 10 var ayrıca.İnternette araştırdım da çok kişi yaşamış bu problemi kimsede bilmiyor nasıl çözüldügünü.Sinirlerim bozuldu.Daha da bugün aldım ya
  • arkadaşlar sorunu çözdüm.KESİNLİKLE SON FIRMWARE İ YÜKLEMEYİN!!!buglı bir firmware.creative nasıl gözden kaçırdıysa bunu nette araştırınca bir sürü insanda aynı problemi oldugunu görürsünüz.bu sitede yazılanların aynısını yapın.Kolay gelsin

http://www.ask.asia.creative.com/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE?New,Kb=ww_english_add,U={B8F60310-DA4F-11D3-94F4-00500463020E},Company={CEAE216D-8719-4C00-AC9F-03BC258F7B70},d=1130251443648,VARSET=ws:http://asia.creative.com,VARSET=ws:http://asia.creative.com,case=10053
  • soruma cvp gelmedi ama :( neyse ya bi alıyımda :D tabi alabilirsem bekliyorum hala alıcam die
  • beyler bende aldım bu gün zen touch içindeki klasik müzikleri dinliyordum test amaçlı 3 dinlediğim parçanın ortasında durdu hartdisc ten sesler gelmeye başladı... ve bilmem ne locked dedi tam hatırlamıyorum... ve şuan alette hiçbir tuş çalışmıyor? mp3 listesinin menüsünde kaldı şuan harddisc bişiler okumaya çalışıo :(

YARDIM PLS
  • Kitlenmiş cihaz, hemen kibrit çöpü ya da versatil kalem ucunu cihazın sol tarafında buluna ufak deliğe cihaz reset atana kadar bastırırsan sorunun düzelir

Hatta hard diskin kafası da tak tak diye vuruyordur. Cihazı daha fazla yormadan dediğim işlemi yaparsan düzelir
  • daha dk 3 gol 1

şansımamı denk geldi yoksa böle sorunlar olacakmı??
  • Doğasında var elektronik aletlerin, arada bir kilitlenir yani dert etme. Bende 1 yılda en fazla 5kez kilitlendi, sorun olmaz merak etme
  • aldığımın 3. dk kitlenmesi moralimi bozdu...
    bide buna usb'den mp3 leri attımmı direk listeye geliomu?
  • Taglerini ayarlaman lazım önce, dosya dosya attığında göstermez. Album, Artist, Genre adlarına göre listeler.
  • sanırım dk 80 gol 2
    gene kitlendi galba
  • Neden kilitleniyor? Ne oluyor yani, durup dururken mi?
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.