Şimdi Ara

Creative Zen PC Tanımıyor :S (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı sorun bendede var ne denediysem olmadı zen i bilgisayarıma bağladım önce bağlandı diyo bir sn sonra menuye dönüyor gidiyorum aygıt yöneticisine bakıyorum This device cannot start. (Code 10) hatasını veriyor. başka bilgisayarda deniyorum driver bulmamı istiyor ama bu cihazları xp otomatik tanır artık bakalım garantiye vermeyi düşünüyorum
  • arkadaşlar, yaklaşık bir kaç hafta önce bilgisayarıma format attım ve service pack 3 yükledim 2 yerine. Zen imi bilgisayara tanıtamadım formattan sonra, programını yüklememe rağmen. Uzun süre araştırdım, sonunda sp 2 nin yüklü olması gerektiğini buldum bilgisayara tanıtabilmem için Mp3 ümü.. sp3 ü kaldırmak istemiorum bilgisayarımdan, acaba bulduğunuz yada bildiğiniz sp3 ü destekleyen media explorer veya firmware varsa benimle paylaşırmısınız.. teşekkürler..
  • Flash bellek olarak kullanılamıyor desenize
  • ben sorunumu mediaplayer 11 i silip 10 yükleyerek çözdüm o zmn tanımaya başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aa.kadir

formattan sonra zeni tanıtamıyorsanız cd'den programını yükleyin restart yapın açılınca zeni takın muhtemelen tanımayacaktır yapmanız gereken aygıt yöneticisine gidin orada soru işaretli donanıma sağ klik yapın sürücü yükle veya güncelleştir diye sekme olacak tıklayın sürücü yükleme sihirbazı çıkacak cd'sini takın ileri deyin otomatik olarak sürücüyü bulup yükleyecektir artık zeni tanıyacaktır kolay gelsin

çok teşekkürler.dediğinizi yaptım tanıdı
  • Bu sorun başka bi şeyden de kaynaklıyo olabilir.
    Benim mp3 çalar pilsiz Pc'ye bağlanabiliyo,fakat güç yetersizliğinden dolayı sorun yaşadım.O yüzden pil takılı iken bağlantı yapın.Bu da başka bir bilgi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackalss -- 23 Kasım 2009; 10:19:42 >
  • arkadaslar bakın sımdı bu cıhazlar elektronık nıye hemen fırmware yuklemeye calısıyosunuz kulaklık calısmıyo fırm vare sarj olmuyo fırmware ya ugrasmayın boyle seylerel bılen bılmeyen yazıyo buraya arkadsın bahsettıgı arza ıslemcı dedıgımız arza oda ılk sarjını ıyı yapmadıgından kaynaklanıyor...garntılıyse multımedya fırması ıle gorus degılse ankarawww.creativeservis.com adresınden yardımcı olurlar
  • ARKADAŞLAR ATMAK İSTEDİĞİNİZ MÜZİK RESİM VİDEO VE BENSERİ ŞEYLER ATILMIYORSA Bİ YERE KOPYALAYIN VE KOPYASINI ATIN HAL OLUR AZ ÖNCE ARKADAŞLARIN BAHSETTİĞİ HATAYI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ BU
  • Arkadaşlar aynı sorun benim tabletimde de meydana geldi. Asus me171 model tabletim kendini 4.0'a güncelledikten sonra böyle bir sorun yaşadım. Çözüm önerisi olan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.