Şimdi Ara

Creative Zen PC Tanımıyor :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
9.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benim cihazda firmware problemi vardı.garantiye gönderdim bugün garantiden geldi. pc'ye taktım pc tanımıyor. programlarını sildm baştan kurdum yine aynı. format attım (atacaktım zaten) yine aynı.

cihaz şarj oluyor ama pc yeni donanım bulundu falan demiyor ? bu neden böyle acaba?

• Peki cihazda bağlandı yazısı görünüyormu ekranda?Cihazı açıp dene birde?
  • benim cihazı da bilgisayara bağlıyorum şarj oluyor ama yazı falan çıkmıyor yani pc tanımıyor cihazı nasıl yapıcaz?
  • Önce cd yi kur öyle dene cd siz tanıması lazım
  • cd'yi kurdum zaten.

cihazda bağlandı yazısı gözükmüyor.normal şarj aletiyle şarj olur gibi. şarj olurken menüde bile gezebiliyorsun ama normalde tanıyınca bağlandı yazısı çıkıyordu. nasıl yapacaz bunu yaa
  • Arkadaşlar 4 gb lık versiyonu var zen neeon 2 nin..

usb port a taktım bilgisayara bağladım dosya aktarımı yaptım güvenli birşekilde cıkarttıktan sonra connected yazısı ile ekran kaldı müzik menüsüne dönmüyor ..

firmware güncllemesi , reset atma , format atma , virüs taraması , şarjını bitirip tekrar şarj etme dahil herşeyi denedim ama açıldığında connected yani bağlantı kısmında kalıyor..

yardımcı olabilirmisiniz acaba ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral_murat

merb arkadaşlar.

benim cihazda firmware problemi vardı.garantiye gönderdim bugün garantiden geldi. pc'ye taktım pc tanımıyor. programlarını sildm baştan kurdum yine aynı. format attım (atacaktım zaten) yine aynı.

cihaz şarj oluyor ama pc yeni donanım bulundu falan demiyor ? bu neden böyle acaba?

Sorun büyük ihtimalle senin bilgisayarında. Sen bir de başka bilgisayarda cd yi kurup zeni takmayı dene.
  • kardeş bnmde aynı sorun hemen hemen.creative zenı takıorum aleti görüyo içini açıo ama müzik atamıorum.aynen şu hatayı verio anlamadım gitti."aygıt yanıt vermeyi durdurmuş ya da bağlantısı kesilmiş olabilir hatası ".ne yaptımsa olmadı format filan.ama ilginç olan ne biliormmusn ? kasamı alıp baska bir evde denediğimde mükemmel atıo.herkes dalga geçio yapamıosun die.ama aynı işlemi yapıorum.forumda söledim ama kimse cvp yazmadı.

• sorun bnm pc de olsa tmm dicem.ama aynı pc yi baska bi yerde takıorum oluor.hemde cok ii atıor içine.yardım eden biri olursa sevinirim
  • formattan sonra zeni tanıtamıyorsanız cd'den programını yükleyin restart yapın açılınca zeni takın muhtemelen tanımayacaktır yapmanız gereken aygıt yöneticisine gidin orada soru işaretli donanıma sağ klik yapın sürücü yükle veya güncelleştir diye sekme olacak tıklayın sürücü yükleme sihirbazı çıkacak cd'sini takın ileri deyin otomatik olarak sürücüyü bulup yükleyecektir artık zeni tanıyacaktır kolay gelsin
  • kadir dediğinin hepsini bn yaptım merak etme.zaten zenı almadan once 1 hafta boyunca burda hatalarına baktım.bnmkinin hatası biras karmasık.dediğin şeyleri yapınca evde olmuyor ama baska bi yerde yapınca oluor.herkese soruorum.kimse bşi diyemior:S
  • sna sunu sorayım.eğer eve elektirik az geliyorsa bu usbleri etkiler mi etkilemez mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 07murat

sna sunu sorayım.eğer eve elektirik az geliyorsa bu usbleri etkiler mi etkilemez mi ?

olmaz boyle saçmalık :D
  • Usb kablonuz bozuk olabilir. İmkanınız varsa başka bi orjinal kablo deneyin...
  • olmaz diosun ya kardeş bnde diorumki denedim.herturlu ne varsa kablo bozuk deil.zaten yazdım dikkat ederseniz kasamı baska bi yerde aynı kablo ve farklı bi işlem yapmadan deniyorum oluo.ama evde aynı işlemi yapınca aygıt baglantısı kopuo
  • tam 5 kez format atıldı belki pc de sorun vardır die.hatta kapımın onundeki cd ciden format attım bu kez baskası atsın die.atııktan sora yanında denedım müzik attım.eve getirdim yok olmuo olmuo..ev sorunlu (: psikolojik bi durum heralde (::
  • aynı porblem bende de var ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: 07murat

kardeş bnmde aynı sorun hemen hemen.creative zenı takıorum aleti görüyo içini açıo ama müzik atamıorum.aynen şu hatayı verio anlamadım gitti."aygıt yanıt vermeyi durdurmuş ya da bağlantısı kesilmiş olabilir hatası ".ne yaptımsa olmadı format filan.ama ilginç olan ne biliormmusn ? kasamı alıp baska bir evde denediğimde mükemmel atıo.herkes dalga geçio yapamıosun die.ama aynı işlemi yapıorum.forumda söledim ama kimse cvp yazmadı.

aynı sorun ben de de nasıl bi seyler buldunuz mu?
    başka bilgisayarlarda calısıyor.formatla da olmayacaksa... ???

• arkadaşlar benim kablo bozuk çıktı.kabloyu taktım tanıdı
  • cihaza müzik atamayan arkadaşlar. creative media exploerer programını kurun.muhtemelen sorun hallolacaktır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.