Şimdi Ara

creative nomad muvo2 4 gb mp3 player radyolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ürünü nasıl bilirsiniz üstelik radyolu böyle olması işime gelcek bir yandan da apple ın ipod misi çıkıyor 6 gb hangisini tercih edersiniz. creative in bu ürünü piyasa da ne kadara satılıyor

• çok para bea... 300 / 350 $ verilirmi ... yuh bence...
  • creative nomad muvo2 4 gb mp3 player radyolu

4 gb hafıza dio nasıl çok para?128 mb lık bi mp3 çalar alsan 100-150 dolar civarı
  • Çok iyi bir ürün üstelik iyi fiyat.Ama radyosunu kullanmak için kumandalı kulaklığını almak gerekiyor.O da 70$ dı galiba.Çünkü kutusunda gelmiyor...
  • Çok iyi bir ürün üstelik iyi fiyat.Ama radyosunu kullanmak için kumandalı kulaklığını almak gerekiyor.O da 70$ dı galiba.Çünkü kutusunda gelmiyor...
  • Bu aletin geçenlerde bu sayfada haberi çıkmamış mıydı? İçini açınca veri depolanan karta ulaşıyorsunuz ve oda sanıyorum aletten pahalıya denk geliyordu. MMC destekli fot. ak.leri olanlar yaşadı.

Yanılıyorsam düzeltin lütfen.
  • 4gb veri depolarsa pahalıya gelir tabi aletten
  • nick i anonim olan bir arkadaş bu haberi yazmıştı. Aratıp onla konuşabilirsiniz.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ushuaia</i>
    <br />Bu aletin geçenlerde bu sayfada haberi çıkmamış mıydı? İçini açınca veri depolanan karta ulaşıyorsunuz ve oda sanıyorum aletten pahalıya denk geliyordu. MMC destekli fot. ak.leri olanlar yaşadı.

Yanılıyorsam düzeltin lütfen.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

içindeki CF kart, microdrive tarzi. Hitachi'nin ürünüydü sanirim. 1gb lik kartlarin $200-250 oldugunu düsününce bu alet ucuz kaliyor... :)
  • hafıza kartı gibi 4 gb de çok para eder. bu kadar ucuz olması bence başka bir şeyle açıklanır
  • hafızaya verilir bu para...
  • Bu aletin içinde 4GB Hitachi mini HDD var CF formatta, ve bu disk i 760 Euro ya ben gördüm. Bunu bulmak mesele bulsam bi 10 tane alıp ticaretini yapıcam . içinden çıkan kartı Fat32 ye formatlayınca Bazı digital Kameralarda kullanılıyormuş.
  • bende 1.5gb olan modeli var cok memnunum
    ayrıca
    estore ve hepsiburada kampanya yaptı 60$ lık radyo yu kumandayı yanında hediye olarak veriyorlar
    ben cok memnunum cihazdan

ayrıca arkadasların dediği gibi 4gb lik modein icindeki hitach disk 400-500$ yabancı satıs sitelerinde
    linkde verebilirim isetrseniz.
    fat32 formatlayınca CF slot u olan fotograf makinalrına takılabiliyor fat32 formatlamassanız 2gb olarak kullanabiliyorsunuz camerada.amerikada bu cihazın satışları sırf bu yuzden 100 binlerde artmış durumda.
    saygılar
  • MaedHrOS peki parcalara erisim felan kolay mı? Kullanıslılıgı nasıl yani? Sarj suresi bahsedildigi gibi 10 saat gidiyo mu?
  • radyolu kulaklığın şu sıralar hediye olarak yanında veriliyor olması lazım
  • bende öyle duydum. Ama buradaki satış fiyatı yurt dışındakinin 2 katı neredeyse. Bırakda hediye oldun.
  • Arklar daha bu hafta bu ürünü aldım. Fiyat konusuna gelince arastirman yeterli. Ozelden pm atarsan en iyi fiyat alabilcegin yeri sana tarif ederim.Cunku ben cok arastirdm ve en iyi fiyati aldım.Radyo icin gereken set icinde 70 usd filan hikaye yazıcıoglu is hanında 2 kata cikiyorsun karizmada 40 usd artı kdv karsinda 35 usd artı kdv.
    Urune gelince bir kere bilgisayarda alıdıgn ses kalitesini alıyorsun.Su an piyasadaki en iyi mp3 player,fiyat perfonmans olarak.İpod lar güsel ama gereksiz pahali.Ve 4 gb ta olup en kucuk olan mp3 player bu.Radyo setinide alırsan radyodan kayıt ve ses kaydı yapabiliyorsun. Paran warsa ürünün kalitesinde düşünülmemesi gerekir.Urunu kullanan olarak tavsiye ediyorum.
  • bende böle bişi buldum bi bakın arkadaşlar.40gb hafıza var alette

özellikler:
    Ürün : JUKEBOX 40GB MP3 ÇALAR, PHOTOBANK
    Ürün Kodu : FLEX.MP3.JBPB.0401
    İşlevi : 40GB USB2.0 Mobil HDD, Photobank
    İşlevi 2 : MP3/WMA Jukebox, MP3 kaydedici
    İşlevi 3 : Dijital Ses kaydedici
    Kapasite : 40GB
    DepolamaTipi : 2.5' Notebook disk
    MP3 Kayıt : ~ 1400 saat (64k/22.1KHz),
    MP3 Çalar Öz. : Var
    MP3 Dosyası : ~ 12000 adet (128kbps)
    WMA Dosyası : ~ 18000 adet (80kbps)
    Resim Dosyası : ~ 48000 adet (2Mp)
    LCD Ekran : 128x64piksel mavi ışıklandırmalı
    Kulaklık : Var
    Ekolayzer : Var (Pop,Rock,Classic,Jazz,User)
    Bellek Yuva : SD/MMC
    Mikrofon : Var (Dahili)
    Şok Koruma : 480s (8MB dahili bellek)
    Bağlantı : USB 2.0 (480Mbit/s)
    İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2K/XP, Mac
    Güç : Şarj edilebilir Li-Ion Pil, DC
    Pil Ömrü : ~ 8 saat
    Ağırlık : ~ 280g
    Ölçüler (GxYxD) : 90x27x130mm
    Diğer : Line-Out ses çıkışı

Garanti Süresi (Yıl) : 2
    299$+kdv

• www.hizlisistem.com da var
  • Alet güselde boyutunu gerçekte görmeni isterim,eğer bu kadar büyük bir şeyi taşıyabilceksen al.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.