Şimdi Ara

*** CREATIVE INSPIRE T6060 *** HAKKINDA HERŞEY!!! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
1
Favori
39.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim 60060 da vista 64 bitde asus striker anakartta arka hoparlörlerden hiç ses gelmiyor neden acaba
  • arkadaşlar t6060 ile ilgili çok ilginç bi durumla karşı karşıyayım. bazen ses kendi kendine azalıyo. hiçbir etki yokken ses azalıyor. ses azaldığında t6060'ın kumandasını yukarı doğru kaldırdığımda ses yeniden normal hale geliyo. kumandada sesi açıp yükseltmiyorum .tek yaptığım kumandayı tutup yukarı kaldırmak. bu ses kısılması olayıyla çok nadiren karşılaşıyorum. sizce bunun sebebi nedir? ve nası oluyo da kumandayı kaldırdığımda düzeliyo? hani tesadüfen denk gelmiştir diyceksiniz belki ama ses kısılması olayı olduğunda kumandayı kaldırıyorum ses düzeliyo. tekrar aynı yere koyuyorum yine kısılıyo. sonra bi daha kaldırdığımda yine düzeliyo. dediğim gibi çok nadir oluyo bu ses kısılması. sizce sebebi nedir? şunu da söyleyim tüm kabloları kontrol ettim, hepsi sağlam ve sıkıca takılı durumda.
  • t6060 ın tizleri x530 dan daha iyi x530 un basları t6060 dan daha iyi genel olarak birbirlerine yakın speakerlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: clubsoda

arkadaşlar t6060 ile ilgili çok ilginç bi durumla karşı karşıyayım. bazen ses kendi kendine azalıyo. hiçbir etki yokken ses azalıyor. ses azaldığında t6060'ın kumandasını yukarı doğru kaldırdığımda ses yeniden normal hale geliyo. kumandada sesi açıp yükseltmiyorum .tek yaptığım kumandayı tutup yukarı kaldırmak. bu ses kısılması olayıyla çok nadiren karşılaşıyorum. sizce bunun sebebi nedir? ve nası oluyo da kumandayı kaldırdığımda düzeliyo? hani tesadüfen denk gelmiştir diyceksiniz belki ama ses kısılması olayı olduğunda kumandayı kaldırıyorum ses düzeliyo. tekrar aynı yere koyuyorum yine kısılıyo. sonra bi daha kaldırdığımda yine düzeliyo. dediğim gibi çok nadir oluyo bu ses kısılması. sizce sebebi nedir? şunu da söyleyim tüm kabloları kontrol ettim, hepsi sağlam ve sıkıca takılı durumda.

arkadaşlar yok mu şu sorunla ilgili bilgisi olan?

• creatıve kumandaları çabuk bozuluyo sorun kablolu kumandada
  • kardeşim bu bass hoparlörü yanda olması ile önde olması arasında bass derinliği farkı varmı arkadaşta OZAKI 5+1 80 WATT sistem var aynı cretıve t 2500 modelinde olduğu gibi bass ön tarafta ses süper basslar çok yumuşak vuruyor yaaa bana açıklayabilirmisiniz ..
  • T6100 var arkadaşlar, daha yeni bir model galiba.
    6060 dan daha mı iyidir?
  • hala bu forumlarda t6060 ın tartısıldıgına inanamıyorum,hayatımda aldıgım en dandik ses sistemiydi,aldıgım saat icinde kosa koa geri goturup iade ettim,hatta bazıları basları iyi falan demis hoparlorde bas diye bir ses yok arkadaslar yanıltmasın bu yorumlar sizi,onceki setim 5200 du yemin ederim ondan iyiydi,simdi g500 var ve xfi ile cok muhtesem bir ikili olusturuyor tavsiyem creative in dusuk butceli setlerinden uzak durun
  • t6060 hepsiburadada indirimde fiyatı 115 ytl world karta 104 lira falan oluyor ve 5 ytlde world puan veriyor bence çok iyi fiyat şahsen almayı düşünüyorum alacak olanlar kaçırmasın 130 liradan daha ucuza yok şaun
  • Arkadaşlari bu 5+1 i almayı düşünüyorum, benim için ses kalitesi önemli değil, çok iyi bass veriyormu?
    Ya da çok iyi bas veren önereceğiniz bir 5+1 varmı?
    Teşekkürler
  • Slm arkadaslar bu forumda yeniyim. size acil ve cok onemli bi sorum olcak. t6060 ımda durduk yere cızırtı ve sınyal sesi cıkıo. yavas yavas kayboluyo sinyal sesi fuze gecermıs gibi ama cok rahatsız ediyor. ses kartındandır dedim audigy se aldım sorun devavm ediyor ve pc kapalıykendede dalgalanma yapcamaya basladı durduk yere sinyal sesi gibi ses cıkıyor. yardımcı olursanız sevinirim. ikinci bu ilkide bole die garantiye yolladım yenisini yolladılar oda aynı. cvplarınız için şimdiden teşekurler.
  • mrb arkadaşlar bende şuan creative inspire m4500 4+1 var

t6060 alırsam farkı ne olur?pazartesi sipariş etmeyi düşünüyorum m4500 de beni fazlasıyla memnun ediyor ama daha iyi olabilir diye almayı düşünüyorum
  • Bende dün aLdım Creative T6060 Büyük bi hevesLe .. ama eve geLip kurduğumda bi sub'dan ses çıkıyo ..
    öteki hoparlörlerden de bitanesi çalışıo .. gerisinden ses çıkarmayı beceremedim (: herşey tamam kabloların yerleri falan ama .. yok çıkıyor :[
  • arkadaşlar size acil bi şey danışmalıyım.2 gün içinde hoparlör alıcam.aklımda iki model var.ya t6060 alıcam ya da t6100.aralarında ne fark var.hangisi daha iyi acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
  • bende hem 6060 hemde 6000 seri var kabinin bassları gayet iyi ama tizler zayıf kalıyo aslında gördüğün o şeyler yaprak buzzer içindeki konsatörün değerini değiştirdim eskiye göre iyi ama hala basa göre zayıf kalıyo genel olarak iyi 6100 görmedim
    ahada 2 elihttp://forum.donanimhaber.com/m_23077852/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircitak -- 8 Mayıs 2008; 21:29:34 >
  • Selamlar, bi kaç sorum olacak size pek bilgili değilim ses sistemleri hakkında o açıdan ;
    *T6060 ses sistemim var, sanırım Realtek HD ses kartım var. Herşey tamam arkaki 2 hoparlorden ses gelmiyor, ana menüsünden "Hoparlor doldurma" yi secince anca cok cok cok cok cok az ses geliyor, onun dısında gelmiyor. Bu sorun tahminimce ses kartımın yetersizliğinden. Fakat ana menüsünden işte 5+1 seçiyorsun, ondan sonra sağdaki şeylerden işte ön hoparlore tıklıyosun ordan deneme yapıyor ses geliyormu diye, hepsini denedim, onden arkadan yuksek sesler geliyor tek tek deneyince fakat WMP 11'den acınca arka 2 hoparlordende cok cok az ses geliyor -oda hoparlor doldurmaya basınca- . Bunun nedeni nedir bileniniz varsa ve yardım ederse çok sevinecem ...
  • Abi 5 sayfayi okudum bende x530 la 6060 ya da 6100 arasinda kalmistim. Simdi daha beter oldum. Kafam iyice karisti. Herkesten baska bi ses cikiyor. Birisi iyi diyor birisi kotu diyor her iki modelede. 5200 um var su anda sb 7.1 de ses karti. simdi ikisinide degismeyi dusunuyorum . butcem ses karti ve sistemi dahil en fazla 400 tl bu durumda bnm kafamda olan ses karti olarak : CREATIVE X-FI SURROUND 5.1 SES KARTI ( harici ) ses sistemi olarak da ses karti creative olcak die yine creativeden yanayim ama bass olayinda hassasim dolayisiyla logiteche gozum kaciyo ama creativeninde inspire 6100 modelinin gorunumu cok hosuma gitti fakat kablolu kumandasi yok onun icin inspire 6060 a baktim tip yok ama bass ve tizler i iyiymis diye duydum. ne onerirsiniz? yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkurler...
  • her yorum yapan kafasına göre sallamış. Bir allahın kulu da ses kartı faktörüne değinmemiş. Biri bas kötü demiş biri tiz kötü demiş. Biri aldım hemen geri gönderdim falan demiş. Doğru ayarlar ve güzel ses kartıyla bu setin kötü olması imkansız. Yüksek kalitede gitar sesi olan mp3 çalın bakalım gitar odada çalıyormuş gibi oluyor mu olmuyor mu? Ben kullanıyorum sorunum yok. Anakartı değiştirince ses kartı da değişti, o yüzden bir kalite kaybı yaşadım. Bunu da düşünün...
  • aradaşlar bende CREATIVE INSPIRE T6060 aldım yalnız nabtıysam 5 hop. hepsini birden calıştıramadım ses kartım sound blaster live! 24-bit ses kartında bulunan speaker test hepsi normal şekilde çalışıyor ama winamp yada media playerde sadece 2 hop. çalışıyor sebebi ne olabilir bilen var mı?

neyse buldum arkadaşlar eax console menüsünde enable CMSS 3D ile stero surround secmemiz gerekiyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edogulugil -- 20 Mart 2009; 23:03:15 >
  • Ben 2 senedir kulanıyorum ve inanırmısınız hiç sorun yok (: bazen genelilikle haftasonları sabahdan akşama kadar müzik dinliyorum ve yüksek sesde ki bi odadarda baslı bi şekilde sadece kutunun hafifce ısınmasından başka hiçbirşey yok ki ısınmasıda hiçbir problem teşkil etmez
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.