Şimdi Ara

*** CREATIVE INSPIRE T6060 *** HAKKINDA HERŞEY!!! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
1
Favori
39.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • t6060 işe yaramaz diyen adam gitsin kulaklarına baktırsın, z5500de kullandım t6060ta adam gibi bir kartınız varsa eğer fiyatını fazlasıyla hakeder t6060, gözü kapalı alınacak nadir donanımlardan birisidir..Creative için efsane ses sistemlerinden birisidir..
    quote:

Orijinalden alıntı: o1yasin

bi moka yaramaz aha bir ay kulandım 135 e almıstım 120 ye kaktırdım..logitek x-540 alacam.paranızı t6060 la harcamayın..
  • arkadaşlar creative 5+ 1 sound blaster ses kartım var ...Ses sitemi lcam ancak şu 3 model arasında kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim...

creative 5+ 1 inspire : T6160http://www.bimeks.com.tr/urun/1023/108854/urun.aspx?kid=1023&uid=108854&stokadi=creative-inspire-t6160-5-1

creative 5+ 1 inspire: T6060 http://www.bimeks.com.tr/urun/1023/17865/urun.aspx?kid=1023&uid=17865&stokadi=urun

creative 5+ 1 inspire: T6100 http://www.bimeks.com.tr/urun/1023/33122/urun.aspx?kid=1023&uid=33122&stokadi=creative-inspire-t6100-5-1

şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediorum

• ben t-6060 kullanıyorum,t-6060 72 W, t-6100 76 W , tabi t-6100 ün kumandası yok mesela, diğerlerinin kumandası var, 6100 de hoparlörle beraber ses açma tuşu. bence t6060 daha bi göze hitap ediyor gibi hemde kumandası da ayrı, senin yerinde olsam t6060 alırdım. zaten t6160 ı katagoriye bile almıyorum, pek bir özelliği olmamamkla beraber 50 watt gücünde, zaten bimex te yazılan özellikler yanlış, tek tek creativein sitesinden baktım hepsine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzer120

ben t-6060 kullanıyorum,t-6060 72 W, t-6100 76 W , tabi t-6100 ün kumandası yok mesela, diğerlerinin kumandası var, 6100 de hoparlörle beraber ses açma tuşu. bence t6060 daha bi göze hitap ediyor gibi hemde kumandası da ayrı, senin yerinde olsam t6060 alırdım. zaten t6160 ı katagoriye bile almıyorum, pek bir özelliği olmamamkla beraber 50 watt gücünde, zaten bimex te yazılan özellikler yanlış, tek tek creativein sitesinden baktım hepsine.

kardeşim çok teşekkür ediyorum güzel yorumların için 6160 ı bende eledim..6060 yada 6100 olsun diyorum ama kumandasi yoksa 6060 cazip geliyor...bişey daha sormak istriyorum en son çıkan modeli hangisi 6060 mı

• valla kardeş onu pek bilemiycem. neden önemli olsun ki hem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuzer120 -- 12 Aralık 2009; 23:00:46 >
  • teknoloji açısından merak etmiştim sadece o zaman 6060 ı alıyorum :) bimeksteki fiyat nasıl iyi mi sence...Birde şu kumanda olayi kablosuz olsaymış tam süper olurmuş :) hoperlör falan kablosuz üff üfff :)
  • bence bimeksteki fiyat uygun, zaten t6060 piyasada pek bulunmuyor, bitmeden alsan o fiyata güzel olur kardeş, kumanda da zaten kablosuz olsa, o hoparlörü o fiyata alamazsın :D. şimdiden hayırlı olsun kardeş, aman kaçırma bu fırsatı. bende alacağım zaman zor bulmuştum zaten.
  • şu an bimeksten siparişi vermiş bulunuyorum tekrar teşekkürler abuzer120 ....

Son bişey sorayım aklımda kalmasın 6100 den eksileri ve artıları nelerdir bir tek kumanda ve 72w 76 w farkı mı ?
  • evet aslında göründüğü gibi şekil ve kumanda dışında pekte bir farkları yok. aklında kalmasın artık. en güzelini yaptın sen, bir gün gelir, böyle elektronikle ilgili bi marketi dolaşırken ikisini yanyana görürsün, işte o zaman ne demek istediğimi anlarsın . hayırlı olsun...
  • tekrar saol dostum herşey için ...
  • ne demek, her zaman
  • dostum bişey sorcam ben ürünü geçen hafta pazar(13. 12.2009)sipariş erttim ancak ürün hala gelmedi.cuma günü aradım kapalı kutu ürünü kalmadıgını yetkili firma ile görüştüklerini haber beklediklerini söylediler bugun hala ses yok sizce ne yapmalıyım ? Yarın tekrar arıcam bakalm
  • bence bekle kardeş, çünkü dedim bu ürün piyasada çok yok. şimdi onlarda tedarikçiyle görüşüp mal istetçekler, eğer tedarikçidede yoksa sipariş iptaline kadar gider bu iş, bence dediğim gibi biraz daha bekle zaten onlarda temin edemeyeceklerse mail atarlar ama sanmıyorum bu işin oraya kadar varacağını. bende gold tan almıştım, ordaki abi baya yardımcı olmuştu, ellerinde yoktu, sonra tedarikçi firmayı aradı, ellerinde olup olmadığını sordu, sonrada akşama gel al, sana hazır etcem dedi. yani pek sorun olmuyor, illa ki buluyorlar merak etme...
  • dostum benim aramama kalmadan biraz önce aradılar konuştum ne yazıkki kötü haber tedarikci firmadan temin edemiyorlarmış :( ya para iadesi yapcaklar ki oda taksitle almıştım her ay 20 ytl 8 ay boyunca geri ödeyecekler :S ya da yeni bi ürün alabilirsiniz diyorlar.... :(

http://www.bimeks.com.tr/urun/1023/33122/creative-inspire-t6100-5-1.aspx

ama limitim 173 ytl imiş en kötü bu vaar buda 180 nasıl olcak bilmiyorum :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrasando -- 22 Aralık 2009; 10:35:30 >
  • tüh...o zaman kardeş olmadıysa bunu al, yapcak bişey yok o zaman, ya da bunuda inceleyebilirsin illede kumandalı olsun dersen,

http://www.bimeks.com.tr/urun/1023/30742/logitech-x-540-5-1--70-w-rms-surround.aspx
  • sen hangisini önerirsin kumanda çok gerekli mi bilmiorum ? Senin önerin benim için önemli :) Senide meşkul ediyorum ama... :S

Birde bunların fiyatı 180 falan ya benim 173 ytl limitim var onu nasıl ayarlarlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arrasando

sen hangisini önerirsin kumanda çok gerekli mi bilmiorum ? Senin önerin benim için önemli :) Senide meşkul ediyorum ama... :S

Birde bunların fiyatı 180 falan ya benim 173 ytl limitim var onu nasıl ayarlarlar?

o problem değil kardeş, sen birisini almaya karar ver onlar yol gösterirler sana. ayrıca kumandanın önemi sana kalmış birşey, mesela hoparlörleri uzağa koyacaksındır, büyükkolaylık olur sana. sonra kulaklığını direk kumandadan bağlayabilirsin vs. o zaman şöyle diyelim, creative hoparlörleri biraz daha tiz ağırlıklı sesler verir, logitech te ise basslar biraz daha ağır basar. artık hangisi sana uygunsa kardeş. yani ben logitech x-540 görrdüm, oda gayet güzel bi hoparlördü, yani ozaman benim bu t-6060 lar olmasa herhalde onu alırdım dedim.

• kardeşim bugun aradılar para iadesi vericez dediler ellerinde ne 540 ne 6060 nede 6100 kalmış bidaha BİMEKSTEN ASLA ALIŞVERİŞ YAPMICAM....Madur olan biz olduk 180 ytl litmitten gitti 8 ay da 20 20 alcam çok kötü bi durum oldu :S Hiç yardımcı olmadılar !!!!

Yarın gidicem teknosadan x540 ı alcam kardeşim çok saol güzel yorumların için gerçekten çokyardımcı oldun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arrasando -- 23 Aralık 2009; 23:24:52 >
  • napalım canın sağolsun kardeş, şimdiden hayırlı olsun o zaman x-540 ların, güle güle kullan
  • Arkadaşlar 3 senedir 6060 kullanıyorum kumandasıyla aram hiç düzelmedi şu an ayar yapamıyorum, tamamen bozuldu, yeni bi kumanda bulabilirmiyim bulabilirsem nereden? Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.