Şimdi Ara

CREATİVE GİGAWORKS T-20 & T-40 KULLANICILARI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
4.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Temiz ve berrak ses veren bir hoparlör arıyorum yüksek seste kullanmayacağım bilgisayardafilm izlemek belgesel izlemek için t 20 bulamadım tavsiyesi olan varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl devam mı kullanmaya,memnun musunuz arkadaşlar?
  • Almayı düşünüyorum ama hiç temiz 2. el bulamıyorum şu an. T20 veya T40 satan yok mu?

• jaseenstyle kullanıcısına yanıt

Ne yalan söyleyeyim bende t20 series II var ama bunu satıp T40 arıyorum fakat bulmak neredeyse imkansız gibi bir şey :)

• Sarı sitede 1750'ye satan var t40 :) o parayı hak ediyor derseniz bir göz gezdirin. Ben de T20 aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon da satılıyor link vereyim mi?

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

Amazon'daki linke baktım 3200 liraya geliyor T40. Sarı sitede 2000 ve 2500 liralık ilanlar var. İstanbul'da olan deneyip alacaksa 3200 vermesine gerek yok. Benim T20'den çok memnunum. Geçen sene sarı siteden almıştım. İlk göz ağrım T40 idi. Ama alırken bütçem T20'ye yetiyordu. Şu an beni bile dürttü T20'yi satıp üstüne ekleyip T40 mı alsam :)

hocam benden size bir tavsiye olsun; bende yakın zamanda t60 aldım

https://www.amazon.com.tr/Hoparl%C3%B6rler-SmartComms-Noktalar%C4%B1-Bluetooth-Bilgisayarlar/dp/B08ZCRHT7N/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

eğer öyle gümbür gümbür bir bass sesi değilde tatmin edici bir ses arıyorsanız ki ben ihtiyacım olmadığı halde aldım yılbaşından sonra bir daha alamam hesabı gayet tatmin oldum ki bende t7900 ve x-fi titaium ikilisi var;

t60 + soundblaster Zse ses kartını beraber aldım ve şuan bu ikiliyi kullanıyorum; elimde olan creative leri de yedekte tutuyorum ki bu bendeki emektarlar 10 yılı aştı kullanım süresi maşallah diyeyim

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamblue35 -- 12 Ocak 2023; 15:46:30 >

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

T60 ve T100 incelemelerini de izlemiştim. Güzel hoparlörler. Eskisi gibi değil ki Teknosa'ya, Vatan'a, Mediamarkt'a gidip deneyelim... Soundbarlar çıktı kimse bu ürünlerin yüzüne bakmaz oldu. Anca bizim gibi eski kafalar işte :) İyi günlerde kullanın.

evet, zamanında bende 7.1 ses sistemimi vitrinde görerek almıştım ve o zamanlar görüntüsü ve 7.1 olması baya ilginç gelmişti...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.