Şimdi Ara

Creative ep-630 Kullanıcı Değerlendirmesi (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
884
Cevap
4
Favori
85.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FutureLand

quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

Hepsiburada dan almak istiyorum bir iki sorum var yardımcı olursanız sevinirim linki burada
    http://www.hepsiburada.com/liste/creative-ep630-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd49822&categoryId=520
    siyah ile beyaz arasından neden o kadar fiyat farkı var performansla ilgisi yoktur heralde
    bu linkteki orjinal mi çakmamı acaba
    vatanda 61 lira hepsiburada da 34 şüphelerim var ne diyorsunuz

Aynı sorunun cevabını ben de beklemekteyim.

Dayanamadim hb dan aldim dun,1 saat kadar oldu geleli.Şunu soylemeliyim ki kulaginiza uygun tipayi mutlaka dogru secin tipalar arasinda verim azaliyor.suan burn in vs gapmadim one x cihazimda beats audioli deniyorum.bugun 1-2 arkadasimin cihazinda da deneyecegim.
    Bahsedildigi gibi tizlerde bir bogukluk vs yok.Basslar da abartildigi kadar fazla degil kulaklik son derece dengeli is yapiyor.
    Daha once samsung g.s3 un,LG optimus g cihazlarinda verdigi lq quadbeat (1) kulakligin yaninda eksigi yok fazlasi var.tüm bu kulakliklar poweramp ve ayni eqo ayarlari ile dinledim ep630 quadbeat haric hepsinden bariz ustun (ki kullandikca kulakliktan daha iyi verim aliyorsunuz bu daha 1-2 saatlik).HTC nin kutudan cikan dandik kulaklikla karsilastirma geregi bile bulmuyorum.

Hb.dan beyaz rengini aldim kargo ile 38TL ye geldi.suan daha ucuzu hicbir yerde bulunmuyor.Alacak olanlar kaçırmasın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

quote:

Orijinalden alıntı: ƒ®ét

Bende yaklaşık 2 sene kadar önce almıştım ep630'u.İlk aldığımda hiç beğenmemiştim çünkü elimdeki dandik samsung kulaklığın tizleri çok daha iyiydi.Ancak kulaklığı bir süre burn in'e bıraktıktan sonra bariz derecede sesler oturdu diyebilirim.Birkaç ay önce jackta bir sorun oluştu ve sağ kulaklıktan ses gelmemeye başladı.Bir süre başka bir kulaklıkla idare ettim ancak onunda sol kısmı tamamen bozulunca yeni bir kulaklık arayışına girdim.Sanırım bu sefer cx300'ü deneyeceğim.

Burn in gerçekten işe yarıyor mu?Kulaklığa zarar verme gibi bir durum söz konusu olmuyor değil mi?

Extradan Burn-in yapmasanız bile,zamanla kullandıkça kulaklık çok daha dengeli bir hale gelecektir.Ancak kullanırken kablosuna dikkat edin.Dandik bir kablo içerisindeki telleri koparmayın.

• quote:

quote:

quote:

Hepsiburada dan almak istiyorum bir iki sorum var yardımcı olursanız sevinirim linki burada
    http://www.hepsiburada.com/liste/creative-ep630-kulaklik/productDetails.aspx?productId=bd49822&categoryId=520
    siyah ile beyaz arasından neden o kadar fiyat farkı var performansla ilgisi yoktur heralde

Dayanamadim hb dan aldim dun,1 saat kadar oldu geleli.Şunu soylemeliyim ki kulaginiza uygun tipayi mutlaka dogru secin tipalar arasinda verim azaliyor.suan burn in vs gapmadim one x cihazimda beats audioli deniyorum.bugun 1-2 arkadasimin cihazinda da deneyecegim.
    Bahsedildigi gibi tizlerde bir bogukluk vs yok.Basslar da abartildigi kadar fazla degil kulaklik son derece dengeli is yapiyor.
    Daha once samsung g.s3 un,LG optimus g cihazlarinda verdigi lq quadbeat (1) kulakligin yaninda eksigi yok fazlasi var.tüm bu kulakliklar poweramp ve ayni eqo ayarlari ile dinledim ep630 quadbeat haric hepsinden bariz ustun (ki kullandikca kulakliktan daha iyi verim aliyorsunuz bu daha 1-2 saatlik).HTC nin kutudan cikan dandik kulaklikla karsilastirma geregi bile bulmuyorum.

Hb.dan beyaz rengini aldim kargo ile 38TL ye geldi.suan daha ucuzu hicbir yerde bulunmuyor.Alacak olanlar kaçırmasın derim.

Rica etsem resimini çekebilirmisiniz

• -TheDoctor- kullanıcısına yanıt
    Elbette,şuan çekebildiğim kadarıyla
    http://i.hizliresim.com/wMJyR1.jpg

• quote:

Elbette,şuan çekebildiğim kadarıyla
    http://i.hizliresim.com/wMJyR1.jpg

Çok teşekkür ederim kalitesi nasıl genel olarak metal/rock dinlerim önerirmisiniz
  • Uygun eko ayari mukemmel performans alirsiniz fiyatina gore beklemedigim kalitede.

• quote:

quote:

selam, 35 e almıştım geçen sene hepsiburadadan tamamen orjinal ürün tereddütünüz olmasın

• Arkadaşlar bu kulaklık yürürken çok düşüyor mu vede kablo uzunluğu iki taraftada eşit mi yoksa bi taraf çok uzun diğer taraf kısa şekilde mi? iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: AlliedSL

Arkadaşlar bu kulaklık yürürken çok düşüyor mu vede kablo uzunluğu iki taraftada eşit mi yoksa bi taraf çok uzun diğer taraf kısa şekilde mi? iyi forumlar

Up

• AlliedSL A kullanıcısına yanıt
    ben uzun süre kullandım, kulaktan düşürmeyi beceremedim (10 km uzun koşuya çıktığımda bile)
  • merhaba arkadaşlar..sennheiser marka kulaküstü kulaklık kullanıyordum fakat yeni aldığım samsung ultrabooka uymuyor.Kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum ve creative ep-630 almaya karar verdim.Şu kulaklıklar aynı mı sizce?
    http://www.vatanbilgisa...-siyah.html#genel-bakis
    http://www.gold.com.tr/...kici-incisiyahi-3-5mm_u
    Model ismi aynı olmasına rağmen birinin ses sürücüsü için 8 mm diğerinin 9mm yazıyor,fark çok az olmasına rağmen ne fark var merak ediyorum.Bir bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.Ve bu fiyat civarlarında daha iyi olduğunu düşündüğünüz bir model var mı?

• sarper26 kullanıcısına yanıt
    Anlatım bozukluğu iyiymiş :D
  • HB'den 1 tane sipariş verdim bakalım gelecekmi :)

edit: kulaklık geldi, basslar çok hoşuma gitti, tizler orta dereceli ama daha iyi olabilirdi
    kısaca; bu kulaklık bu paraya alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebServisi -- 2 Nisan 2014; 14:20:31 >
  • Arkadaslar bu kulaklığı almayi düşünüyorum.

Benim beklentim ortalamanın üstünde bass tiz mid. Ayrıca müzikten çok dizi izliyorum sesleri boğuk değil net ve yüksek alabilmeliyim. G2 için alacağım ihtiyaclarimi karsilarmi sizce ona göre vatan dan alacağım.

• edit: bugün siparişi verdim hadi bakalım

edit2:kargoya verildi ama sipariş listemde gözükmüyor yurtiiçinde şu an yolda gözüküyor ama hepsiburada da ürün gözükmüyor

edit3:kulaklık az önce elime ulaştı hemen telefona taktım müzikleri sırayla denemeye başladım şu an hala kulağımda varlığı hissedilmiyor çok hafif unutuyordum orjinal kulaklık çakma değil ses izolasyonu çok iyi sesi sonlamadığım ortada bıraktığım halde dışarıyla herhangi bir bağlantım yok hiçbirşey duymuyorum o yüzden sesi yükseltmeye de gerek yok rammstein den martin garrixe kadar her türden dinledim gayet başarılı tavsiye ederim ve baslar konusunda haklılarmış alacak olanlara tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -TheDoctor- -- 17 Nisan 2014; 20:15:23 >

• Birkaç gün önce sanalmarketim'den sipariş etmiştim bu kulaklığı bugün elime geçti yalnız bass diye birşey yok kulaklıkta.iğrenç berbat birşey ucuz 5-10 liralık kulaklıklar gibi
    aynı şeyi deneyimlemiş birileri var mı alıp yada kullanıp neden böyle kulaklıklamı alakalı notebooklamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreadfrost

Birkaç gün önce sanalmarketim'den sipariş etmiştim bu kulaklığı bugün elime geçti yalnız bass diye birşey yok kulaklıkta.iğrenç berbat birşey ucuz 5-10 liralık kulaklıklar gibi
    aynı şeyi deneyimlemiş birileri var mı alıp yada kullanıp neden böyle kulaklıklamı alakalı notebooklamı

Sizin kulaklıkta sorun var galiba 1 aydır kullanıyorum kulaklığı gayet memnunum baslar hissediliyor, ses izolasyonuda baya başarılı sesi orta seviyede tutunca dış dünya ile bağlantı kesiliyor
  • Hepsi buradan aldim 2 aydir kullaniyirum samsung chat icinden cikan kulaklik bu kulakliga 10 basar birde 35 tl para byildim
    Ses ayar equlizer felan olmasa dinlenick halde degil berbat bana samsung icinen cikan kualkligini satkcaknolan varsa pm atabilir kulak ici olmayan modeli 3.5 mm olandan ariyorum bu kulaklik zamanla acilir dediler ama tirt aman diyim uzak durun
  • Şimdi ben 1 sene oldu alalı sol tarafta cızırdama başladı hepsiburada dan aldım fatura var koyuncu elektronik yazıyor garantşde lakin o kadar araştırdım kargoyla gönderim vs yapan bir kişi çıkmamış bu koyuncu elektronik anlaşmalı kargo var mı kulaklık gönderiliyor mu yada bunu nere gönderecem garantiye ben creative ep630

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDTwiSteR

Hepsi buradan aldim 2 aydir kullaniyirum samsung chat icinden cikan kulaklik bu kulakliga 10 basar birde 35 tl para byildim
    Ses ayar equlizer felan olmasa dinlenick halde degil berbat bana samsung icinen cikan kualkligini satkcaknolan varsa pm atabilir kulak ici olmayan modeli 3.5 mm olandan ariyorum bu kulaklik zamanla acilir dediler ama tirt aman diyim uzak durun

o konuda haklısın zaten hiçbir kulaklık custom eq olmadan dinlenmez kullandığınız cihazda akıllı telefon, mp3 çalar vb mutlaka custom eq özelliği olmalı yoksa metal rock gibi mid bas tiz dengeli olması gereken türlerden tam verim alamazsınız uğultulu bas alırsınız sadece
    alacak olanlara yada düşünenlere bunu göz önünde bulundurmalarını öneriyorum
    basları ben +2 de kullanıyorum mesela custom eq ayarında yerinde oluyo midler -1 tizler ise +4

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.