Şimdi Ara

Creative DTS-610

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu ürün dijitali analoğa çevirdiği biliniyor fakat acaba analoğu optiğe çevirme özelliği mevcutmudur yani analog ses sistemimi bağlayarak dvd playerımdaki optik bağlantıdan bağladığımda sesi alabilirmiyim? teşekkürler

Not: x540 la kullanılacaktır.

• evet cihazdan bendede var lütfen anlayan biri yardım edebilirmi
  • Ses ürünlerinde Dünya devi olan Creative, yeni çıkarmış olduğu DTS-610 Digital Decoder ile hayatınızı dijitale dönüştürecek.

DTS-610, 7.1 ses desteği sayesinde analog yada dijital tüm 7.1 hoparlörlerinizi , dijital ses farkıyla , kullandığınız tüm cihazlara kolaylıkla bağlama imkanı sunuyor. Ürün yalnızca 7.1 hoparlör sahipleri için değil 6.1 ve 5.1 kullanıcıları için de dijitale geçme imkanı sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar bugüne dek PC'lerinde kullandıkları hoparlörlerini DVD player, PlayStation gibi consumer cihazlara da dijital olarak bağlayabilme ve surround ses alabilme imkanına sahip oluyorlar.

Kablo karmaşasına son!!! Creative DTS-610, stereo alıcınız ve cihazınız arasında çok kanallı surround ses çıkışı için tek bir ince kabloya ihtiyaç duyuyor.

Ses uzmanı Creative'in üstün yeni ürünü Creative DTS-610 'in optik, koaksiyel ve analog ses çıkışları ve 5.1 DTS desteği ile artık evinizde analog cihazınız kalmayacak!!!

alıntı :)

• Merhaba Beyler,

Bu cihazı nerden temin ettiniz acaba ? Türkiye'de satılıyor mu ? Cevaplarsanız sevinirim.
  • Yenimi çıktı? Nerde Ne zaman Kaç para.Merak ettim şimdi hemen araştırıyorum.Acaba neyin nesi.
  • Optik çıkıştan 5.1 ses alabilmek için bir decoder arıyordum ve internette araştırırken bu ürüne rastladım. Ancak Türkiye'de bu cihazı bulmak zor görünüyor. Ürün Amazon ve Ebay'de var ancak Amazon Türkiye'ye elektronik cihaz göndermiyor. Ebay de oldukça zahmetli, ayrıca pek güvenilir de gelmedi. Elinde bulunan arkadaşlar bu ürünü Türkiye'den mi aldılar acaba ?
  • Baktımda amazonda sadece 25 dolar bu alet , hala bizde milattan önce kalma ddts-100 ü 200 ve üzeri satmaya çalışanlar var delirmek içten bile değil.

http://www.amazon.com/Creative-Home-Theater-Connect-DTS-610/dp/B002651ZEM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1251609088&sr=8-1
  • Bu cihaz benim anladığım kadarıyla bir decoder değil, encoder.
  • satan memnun alan daha da memnun
    bende 150 liraya sattım bir zaman önce
    bazı arayanlar daha yüksek fiyat teklif etti ona satayım diye
    bu insanların bir bildikleri olmalı değil mi
    siz neden deliresiniz anlamış değilim

quote:

Orijinalden alıntı: activ

Baktımda amazonda sadece 25 dolar bu alet , hala bizde milattan önce kalma ddts-100 ü 200 ve üzeri satmaya çalışanlar var delirmek içten bile değil.

http://www.amazon.com/Creative-Home-Theater-Connect-DTS-610/dp/B002651ZEM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1251609088&sr=8-1

• benim kardeşim almış. çok memnun. tavsiye ederim.
  • creative türkiye distb. getirmez mi bundan.

bi alo desek şu heriflere saçma sapan ürünler getirip satıyorlar.

işe yarayan kablodur cihazdır bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKREPmt.

satan memnun alan daha da memnun
    bende 150 liraya sattım bir zaman önce
    bazı arayanlar daha yüksek fiyat teklif etti ona satayım diye
    bu insanların bir bildikleri olmalı değil mi
    siz neden deliresiniz anlamış değilim

quote:

Baktımda amazonda sadece 25 dolar bu alet , hala bizde milattan önce kalma ddts-100 ü 200 ve üzeri satmaya çalışanlar var delirmek içten bile değil.

Neden delirmekte olduğumu anlamanız açısından tekrar yazmak istiyorum.

Linki verilen cihazın fiyatına dikkat ettinizmi, sanmıyorum ben size söyleyim 25 dolar türk lirası ile 37.5 tl.
    Kısmetse dışardaki bağlantılarım ile bu fiyattan bir tane edineceğim.

Peki sizin şu alan satan memnun şeklinde tabir ettiğiniz cihaz ddts-100 nedir yıllar önce piyasaya çıkmış kullanmadan ötürü ne kadar yıprandığına dair bir fikrinizin olamayacağı cihazın yaşlı olmasından ötürü ne zaman elinizde kalacağını bilemediğiniz bir cihaz ve bu cihaza 200+ isteniyor beni ''delirten'' budur o cihaza ayrıeten o parayı vereninde aklından şüphe ederim.

Umarım kavrıyabilmişsinizdir.

• ahhh ahhh oolsada alsak artık yurtdışındaki arkadaşlara yamanacağız :S poofff
  • yabancı sitelerdeki fiyatı hesaplarken kura çevirip mi hesaplıyorsunuz
    37,5 tl diye hesapmı olur, milletin aklından şüpheleniyorsunuz sizdeki akıla bakın
    creative sitesinde de 50 dolar yazıyor, ama tr de 50 dolara imkansız alamazsınız

kendimden örnek vereyim
    sattığım dts-100 üzerinde parmak izi dahi yoktu, tertemizdi
    o haliyle senelerce kullanılır buna emin olabilirsiniz

üstelik kimse size zorla satmaya çalışmıyor
    cihazı alanlar gayet aklı başında insanlar ve çok çok memnunlar
    şüphelenecek bir durum yok

quote:

Linki verilen cihazın fiyatına dikkat ettinizmi, sanmıyorum ben size söyleyim 25 dolar türk lirası ile 37.5 tl.

Peki sizin şu alan satan memnun şeklinde tabir ettiğiniz cihaz ddts-100 nedir yıllar önce piyasaya çıkmış kullanmadan ötürü ne kadar yıprandığına dair bir fikrinizin olamayacağı cihazın yaşlı olmasından ötürü ne zaman elinizde kalacağını bilemediğiniz bir cihaz ve bu cihaza 200+ isteniyor beni ''delirten'' budur o cihaza ayrıeten o parayı vereninde aklından şüphe ederim.

• quote:

yabancı sitelerdeki fiyatı hesaplarken kura çevirip mi hesaplıyorsunuz
    37,5 tl diye hesapmı olur, milletin aklından şüpheleniyorsunuz sizdeki akıla bakın
    creative sitesinde de 50 dolar yazıyor, ama tr de 50 dolara imkansız alamazsınız

kendimden örnek vereyim
    sattığım dts-100 üzerinde parmak izi dahi yoktu, tertemizdi
    o haliyle senelerce kullanılır buna emin olabilirsiniz

üstelik kimse size zorla satmaya çalışmıyor
    cihazı alanlar gayet aklı başında insanlar ve çok çok memnunlar
    şüphelenecek bir durum yok

quote:

Sayın AKREPmt.

Ne demek istediğinizi anlayamadım doğrusu .. 25 Usd = 37,5 TL değil mi (1 Usd = 1,50 TL dersek) Neresi yanlış bunun ?? 37,50 TL hesabın neresi yanlış bir söyleyebilirmisiniz bana ??

• yurtdışından gelecek ürün için yol masrafı ve vergi eklenmiyor mu
  • quote:

yurtdışından gelecek ürün için yol masrafı ve vergi eklenmiyor mu

Mesajımı okuyarakmı yazıyorsunuz yoksa ezberemi cidden anlayamıyorum.Bir kere daha ve son defa yazıcam cihazı bir arkadaş aracılığı ile getiricem kişi cihazı bavulunda getirir vergi vs. ödenmez.
    Bana maliyeti 37.5 ytl dir.
  • gözlerimde problem yok şükür.
    normal yazıları okuyabiliyorum.
    herkesin senin gibi yurtdışında tanıdığı yok ve o fiyattan alma imkanı yok.
    bu yüzden insanlar kendi aralarında alıp veriyorlar, buna da ikinci el deniyor ve herkes memnun
    milletin aklından şüphe edeceğinize söyleyin arkadaşına bol bol getirsin o cihazdan
    sizde 37,5 tl den verin isteyenlere
    çok paraya satılyor diye akıl vermek kolay
  • quote:

quote:

yurtdışından gelecek ürün için yol masrafı ve vergi eklenmiyor mu

Mesajımı okuyarakmı yazıyorsunuz yoksa ezberemi cidden anlayamıyorum.Bir kere daha ve son defa yazıcam cihazı bir arkadaş aracılığı ile getiricem kişi cihazı bavulunda getirir vergi vs. ödenmez.
    Bana maliyeti 37.5 ytl dir.

Activ benimde amerika'da arkadaşım var yakın bir zamanda buraya gelecek .. Bende mi alsam acaba diye düşünüyorum açıkcası .. Megaworks'umu hem tv'ye hem pc'ye bağlayabilirim değil mi bu cihazla ??
  • quote:

Activ benimde amerika'da arkadaşım var yakın bir zamanda buraya gelecek .. Bende mi alsam acaba diye düşünüyorum açıkcası .. Megaworks'umu hem tv'ye hem pc'ye bağlayabilirim değil mi bu cihazla ??

Bu tür bir imkanınız varsa kesinlikle değerlendirin o cihaz için 25 dolar para değil.
    Tv ile ilgili bağlantı olayını araştırmadım ancak megaworks ile ki bende aynı sistemi kullanıyorum sağlam bir ikili olacaklardır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.