Şimdi Ara

Creative 5200 ses kablosu uzatmak????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim bu 5200 5+1 ses sistemi için uzatma kablosuna ihtiyacım . Bu kabloların hazır olanları war mıdır ve ne kadardır

• arkadaşım yapman gereken şey çok basit tizlerin kablosunu uzatmak istiyorsan (msj ından tam anlaşılmıyor hangi kablosunu uzatmak istedigin) ankarada isen ulus konya sokak'a istanbulda isen karaköye başka ili bilmiyorum tizin birini götür aynı kablodan ek yaptır hatta daha kaliteli kablodan 5 tize toplam her tiz için 3 metreyi geçmemek koşuluyla 25 ytl gibi birşeye mal olur daha uzun kablo istersen işte sen hesapla maliyeti üç aşagı beş yukarı budur
  • Benim demek istediğim şu resimdeki hoparlörün kablosunun ucuna eklemeli olarak takabileceğim bir kablo. Ben arkadaşta gördüm kesip yapıştırma yok, sadece ekliosun ve kablo uzamış oluya. Lütfen yardım edin bu kablolardan bulunur mu????

[img=http://img45.imageshack.us/img45/2786/dsc00161bm6.th.jpg]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saidtezel -- 1 Eylül 2006; 18:45:31 >
  • var kardes merak etme.bulundugun yer neresi bilmiyorum ama herhangi bi elektornikçiye gitsen kabloyla bulursun.ucuna geçiş yapmak için bir dişi jag gerek.zaten 2 ucuda dişi olacak.1 ucuna senin kabloyu diğer ucuna uzatmayı takarsın.25 ytl çok demiş arkadaş.TANESİ 3-4 YTL FİLAN TUTAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: akincural

var kardes merak etme.bulundugun yer neresi bilmiyorum ama herhangi bi elektornikçiye gitsen kabloyla bulursun.ucuna geçiş yapmak için bir dişi jag gerek.zaten 2 ucuda dişi olacak.1 ucuna senin kabloyu diğer ucuna uzatmayı takarsın.25 ytl çok demiş arkadaş.TANESİ 3-4 YTL FİLAN TUTAR

öyle araya iki tarafı dişi tos koyucağına bi tarafı dişi bi tarafı erkek kablo alsın daha ii olur uzatma
  • sağolun arkadaşlar yardımlarınız için
  • Peki normal bir ses kablosu mu almalıyım yokssa creative nin özel bi ses kablosu war da onu mu kullanıo hoparlörlerinde...
  • Normal bir ses kablosu alman yeterli.Creative'in özel bir kablosu yok.Yapacağın uzatma seste parazitlere neden olabilir.
  • kusura bakmayın soru - cevap gibi oldu ardarda soru soruyorum ama sonradan aklıma geldi. Ben bi elektronikçiye gittim ses kablosu alcam dedim dedi onun 75 likleri 50 likleri felan war dedi hangisi olsun dedi tabi ben de bişey anlamadım . 5+1 için alacağım kablonun özellikleri ne olmalı bi de bildiğiniz kaliteli bi ses kablosu markası war mı we de fiyatları nelerdir bu meretlerin
  • vandenhul, profigold, acustic research, oxygen vs. vs. Metresi 5 Eurodan başlıyor.
  • peki bi de bu kabloların türleri olyomuş 50 lik 75 lik die bunlar nedir ve de ben hangisinden almalıyım???
  • 1 i cevap werse de ben de fazla beklemesem????
  • Allahu Ekber abi sen tizi götür adam baksın ona göre versin işte......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.