Şimdi Ara

CPU Sıvı Soğutucu Nasıl Takılır? Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni sistem topluyorum. Parçaları aldım henüz elime ulaşmadı sıvı soğutma aldım. Model deep Cool Captain 240 anakart modeli. Msı Gaming Pro AC anakartın üzerinde 1 adet CPU fan ve 1 adet SYS fan var. Sorum: Bu anakarta sıvı soğutmayı destekliyor mu takabilir miyim? Bu arada 4 adet fan takacağım radyatöre arkalı önlü. Ona göre kartı geri iade edeceğim acil cevap şimdiden teşekkürler

• https://www.youtube.com/watch?v=xpcMelqNmvk

Videoya bakarak takabilirsiniz. Eğer fan portları yetersiz gelirse çoklayıcı yardımıyla bu sorunu çözebilirsiniz.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Bende sıvı soğutma alıcam ama 4 pinli sys fan 1 ve cpu var pompqyı cpu fana radyatörü sistem fan 1 emi takiyim birde seidon 240v iyimidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squiadtr

Bende sıvı soğutma alıcam ama 4 pinli sys fan 1 ve cpu var pompqyı cpu fana radyatörü sistem fan 1 emi takiyim birde seidon 240v iyimidir

Hangisine taktığınız fark etmez ama güvenlik amacıyla pompayı CPU kısmına takabilirsiniz. Seidon 240V epey eskidi. Yeni Master serisi soğutuculara bakabilirsiniz
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Selam
    Sıvı soğtucunun Fan kablosunu CPU FANa taktım. Pompanın kablosunu SYS FAN2 ye taktım sizce bir sorun olurmu. Cinebench20 testinde 91 dereceleri görüyorum sizce de bir terslik yokmu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.