Şimdi Ara

ÇÖZÜLEMEYEN SORULAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar birkez daha konu açıyorum ulaşamadığımız arkadaşlara ulaşalım diye. Whatsapp üzerinden soru çözümü yapıyorum birebir, grup şeklinde değil. Özel ders gibi ama sadece soru çözümü. Yazın üç dört arkadaşa bu şekilde soru çözdüm gayette faydalı olduğuna inanıyorum. Eğer aklında bu şekilde bi şey düşünen yada aklına yatan Varsa mesaj atabilir. Ücret olarak aylık 100tl belirledim çok demeyin bu fiyata yapanı bulamassanız. Ayrıntılı bilgi almak isteyen yazabilir iyi çalışmalar.

• güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: LASTSHOTT

Evet arkadaşlar birkez daha konu açıyorum ulaşamadığımız arkadaşlara ulaşalım diye. Whatsapp üzerinden soru çözümü yapıyorum birebir, grup şeklinde değil. Özel ders gibi ama sadece soru çözümü. Yazın üç dört arkadaşa bu şekilde soru çözdüm gayette faydalı olduğuna inanıyorum. Eğer aklında bu şekilde bi şey düşünen yada aklına yatan Varsa mesaj atabilir. Ücret olarak aylık 100tl belirledim çok demeyin bu fiyata yapanı bulamassanız. Ayrıntılı bilgi almak isteyen yazabilir iyi çalışmalar.

Her dersten mi soru çözümü? Mesela ben sözel öğrencisiyim
  • mümkünse sayısal dersler
  • aynı hizmeti bedava verebilirim (tabi belli şartlarla) isteyen bana ulaşsın
  • 100 tlye giderim 2 saat ders alırım 2 saat derste hoca yüzyüze sorularımı çözer dakikada 2 soru çözse 60 soru yapar. her soruya çözdürmücen heralde dhye atarsın yapan çıkar en zorları en mantığını anlamadığın soruları sorucaksın ki değsin fiyatına. 100 liraya dediğimi yapın daha çok faydasını görürsünüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.