Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ]YENİ RAM ALDIĞIMDAN BERİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam 2GB DDR3 1333mhz ramimin yanına aynı özellikte ram ilave ettim. taktığımdan beri hiçbir oyunu kuramıyorum 5 farklı oyunu kurmayı denedim hepsinde de hata. Kurulumda hata veriyor dosya bozuk diye ama rami takmadan daha 1 gün önce kurduğum oyunları da kuramadım. Ayrıca hepsi de denenmiş dosya eksikliği bozukluğu olmayan oyunlardı. Yardımlarınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEF2EASY68 -- 31 Mart 2015; 0:14:37 >

• Ram ile ilgili olabileceğini sanmam. Virüs olabilir. Sistem geri yükleme yapın geçmiş tarihe.
  • Bence de ram ile ilgili değil.

aidata64 vb. bir program ile ramlerini stress testine sokup emin olabilirsin.
  • Ram i cikar bide oyle dene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunun ramden olduğunu anladım yeni aldığım ram takılıyken bellek tanılaması yapınca donanım hatalı diyor ama onu çıkarıp diğer ram ile yapınca sorun algılanamadı diyor... diğer ram i çıkardım yarın götürücem aldığım yere geri ama hala oyun yükleyemiyorum. zaten eski oyunlarımı silmek zorunda kaldım hepsinin .iso uzantısını bozdu yeni aldığım ram
  • DEF2EASY68 D kullanıcısına yanıt
    Böyle birşey kolay kolay görülmez, acayip iş ama hata var diyorsa vardır umarım değişim alırsınız kolay gelsin.
  • aynen kolay değil zaten. ama bellekte hata var deyip duruyordu zaten bende reset düğmesine bastım biosun oradayken tab tuşuna bastım bi ekran geldi belleği tanıla vardı aşağıda ona tıkladım donanımda hatanın olduğunu tespit etti işte ss ler
     [ÇÖZÜLDÜ]YENİ RAM ALDIĞIMDAN BERİ... [ÇÖZÜLDÜ]YENİ RAM ALDIĞIMDAN BERİ...

• Sorun çözülmüştür arkadaşlar... Ram bozukmuş dediğim gibi değiştirdim hiçbir sorun yok şuan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.