Şimdi Ara

(Çözüldü) SSD TAKIP FORMATLADIM FORMAT SONRASI MAVİ EKRAN !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, sorun söyle Asus n550jv laptopa samsung evo ssd aldım taktım ve formatı attım buraya kadar herşey halloldu.

Driver yükleyip reset atınca karşıma çıkan mavi ekran: A required device isnt connected or cant be accessed. Error code : 0xc0000225

Bu ekranda enter to try again dediğim zaman bilgisayarımın çalışır durumda ekran karanlık bir şekilde klavye ışıklandırması yanıp yanıp sönüyor yani anladığım kadarıyla ssdye erişmek istiyor fakat başaramıyor.

Bu işlemden sonra bilgisayarı kapatıp açtığımda pc açılırken mavi ekran 2 kere kaybolup geri dönüyor fakat laptop açılıyor. Yani tekrar resetlediğim zaman tekrar aynı sorunu vericek.

Çözümleriniz bekliyorum.

Edit:Fotoğraf
    Edit 2 : ÇÖZÜLDÜ: FORMAT ATARKEN YEREL DİSK D DEKİ VERİLERİ VS. TEMİZLEMEMİŞTİM. UEFI WİN10 PRO YÜKLEYİP BÜTÜN DİSKLERİ TEMİZLEYİP FORMATLADIM SORUN ÇÖZÜLDÜ. FAKAT YİNE DE WİNDOWS AÇILIRKEN ÇOK ANLIK HATA GÖRÜNTÜSÜ GÖRÜNÜP KAYBOLUYOR VE NORMAL BİR ŞEKİLDE KULLANIYORUM.
    Gözükmüyorsa link:http://i.hizliresim.com/rMV5EM.jpg
     (Çözüldü) SSD TAKIP FORMATLADIM FORMAT SONRASI MAVİ EKRAN !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallofTruth -- 2 Mart 2016; 22:29:01 >

• Farklı bir windows sürümü yada CD si ile deneyin. Binde bir ihtimal SSD de arızalı olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.