Şimdi Ara

[ÇÖZÜLDÜ!] Nokia Firmware Güncelleme Sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, annemin telefonunda yazılımsal bir problem var. Arama kayıtları kısmındaki bazı kayıtlar silinmiyor. Bu yüzden yazılımını güncelleme kararı aldım. Nokia Suite indirdim, yeni yazılımı da indirdim ancak "Hizmet Kullanılamıyor" hatası veriyor. Ne tavsiye edersiniz? Programı yönetici olarak çalıştırdım, DNS değişikliği de yaptım aynı hata gene var...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇÖZÜM

@ibrax46 arkadaşımızın yardımı ile sorun çözüldü. Kendisine teşekkür ediyoruz;

quote:

Orijinalden alıntı: ibrax46

Dostum sorunun cozumu;
    Nokia suite kapat ,

http://www.traud.de/openssl/ssleay32.dll indir

İnen dosyayi C:\Program Files (x86)\Nokia\Nokia Suite\ icine atin .sorununux cozulmus olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuducuk -- 19 Ocak 2015; 7:17:26 >

• Güncel!
  • Nokia Suite'den güncelleme hizmeti sonlandırılmış olabilir.Önce dns ayarlarınızı otomatik yapıp tekrar deneyin veya "Nokia Software Updater for Retail" programıyla deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbb_2 -- 16 Ocak 2015; 23:51:19 >
  • bbb_2 kullanıcısına yanıt
    DNS'yi otomatik yaptım, sizin verdiğiniz programı da denedim olmadı. Sizin verdiğiniz programda Internal Error dedi ve bıraktı. Sağolun gene de...
  • fuducuk kullanıcısına yanıt
    Dostum sorunun cozumu;
    Nokia suite kapat ,

İnen dosyayi C:\Program Files (x86)\Nokia\Nokia Suite\ icine atin .sorununux cozulmus olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrax46

Dostum sorunun cozumu;
    Nokia suite kapat ,

Dosyayı indirdim. Bahsettiğiniz klasöre kopyaladım, kopyalarken aynı dosyanın bende olduğunu ve aynı KB değerini taşıdığını farkedince açıkçası umudu kestim. Ancak gene de dosyayı takasladım ve SORUN ÇÖZÜLDÜ! Gerekli güncellemeyi yaptım. Yazılımsal sorunlar da ortadan kalktı. Çok çok teşekkür ederim. Elinize sağlık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuducuk -- 19 Ocak 2015; 0:21:49 >
    Rica ederim , grcmis olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocalarım benimde 6300 konuşurken karşı tarafın sesini az alıyorum.güncellemeyle geçtiği söyleniyor.cihazı türkcellden almıştım.
    güncelleme için ne yapmam gerekiyor

edit:ben 6300 sandım x3-00 mış.özür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zyveli -- 5 Mart 2015; 0:40:33 >
  • zyveli Z kullanıcısına yanıt
    Nokia Suite programını indirip telefonu kablo aracılığıyla pc'ye bağla, firmware güncelleme seçeneği ile güncelle...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.