Şimdi Ara

Counter Strike : Global Offensive İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun müdavimlerinden biri olarak ve ilk counter strike oyununu yıllardır oynamış biri olarak bu oyun olmuş diyorum. Ayrıca fiyatı da gayet makul. Steam de 15 $. Çok fazla ilgi görmemesi ilginç yalnız.

http://www.hayatimizoyun.com/2012/09/counter-strike-global-offensive-inceleme/

• Güzele benziyor. Nostalji-Teknoloji birleşimi gibi , denemek lazım
  • oyun iyi güzelde karakter modellmeleri css den kötü gibi geldi bana ayrıca bu oyunun official zombi modu olacaktı aldık oynuyoruz zombi modu yok
  • Ben ve bir arkadaşım bu oyunu steamdan aldık 15 usd idi.. şu anda online olarak aktif bir şekilde oynuyoruz..Oyun gayet güzel olmuş.. özellikle grafikler ve gerçekçilik üst safhada..Online takılmak isteyen arkadaşlar olursa eğer steam idlerini versinler ekliyebilirim..
  • cs bitmiş bi oyun o silahı bel hizasında tuttuğu sürece cs den bi halt olmaz eskiden oyun yokdu ben dahil herkes oynardı. şimdi cod ve bf var ama şunu söyliyim bu oyunlardaki gibi counterda da silahı sag tıkladgınzda aim alınabilmiş olsa cs den baska oyun oynamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1313designer

cs bitmiş bi oyun o silahı bel hizasında tuttuğu sürece cs den bi halt olmaz eskiden oyun yokdu ben dahil herkes oynardı. şimdi cod ve bf var ama şunu söyliyim bu oyunlardaki gibi counterda da silahı sag tıkladgınzda aim alınabilmiş olsa cs den baska oyun oynamam.

Deme bunu dostum deme bunu. Bir efsaneye bitmiş deme. Kırma gönülleri :D yıllarca uykusuz gecelerin hatrına ya da en azından "fire in the hole!" hatrına
  • quote:

Orijinalden alıntı: paseyX

quote:

Orijinalden alıntı: 1313designer

cs bitmiş bi oyun o silahı bel hizasında tuttuğu sürece cs den bi halt olmaz eskiden oyun yokdu ben dahil herkes oynardı. şimdi cod ve bf var ama şunu söyliyim bu oyunlardaki gibi counterda da silahı sag tıkladgınzda aim alınabilmiş olsa cs den baska oyun oynamam.

Deme bunu dostum deme bunu. Bir efsaneye bitmiş deme. Kırma gönülleri :D yıllarca uykusuz gecelerin hatrına ya da en azından "fire in the hole!" hatrına

Ahh be güzel kardeşim 28 yaşındayım lisedeyken çıkmışdı oyun ertesi gün sınav vardı geceleri babam klavye sesi duymasın diye kağuçuk tuşlu klavye almışdım sessiz sedasız sabahlardım cs başında ama hacı baksana teknoloji ilerlemiş herşey değişmiş cs hep aynı çizgide kalmış fps nin dev firmalarının dahi kabul ettiği gerçekleri cs natla kabul etmiyor mantık hataları devam ediyor

• valla hacı yaşım 10 yıldır cs oynuyorum 4 yıldır profesyonel olarak cs:go iyi güzel ama fps olayı çok saçma 300 fps nedir abi 200 fps anca alıyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.