Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (601. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kristallklar

Arkadaslar oyuna giryorum turklerden hic davet gelmiyor full bulgar romanya vs.
    Ayrica lobideki insanlarinda rutbeleri baya yuksek keles vs hic yok
    Bu durumun cozumu nedir
    Bende de uzun zamandır böyle 3-4 dakika sonra falan bizim lobilerden davet gelmeye başlıyor anlamadım neden böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 10 Nisan 2020; 21:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Bende de uzun zamandır böyle 3-4 dakika sonra falan bizim lobilerden davet gelmeye başlıyor anlamadım neden böyle.

Alıntıları Göster
    yok bana hiç gelmiyor
  • Rank maçları için ekleyin arkadaşlar
    jonvaynnen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blazk0wicZ

Rütbesi LEM'den aşağı olupta hala oynamakta ısrar eden var mı bu oyunu? Belli işte yetenek yok git başka oyunlarda şansını dene.
    Ben varım.Eskiden lem seviyesine çıkmıştım ara verdim tekrar başladım şimdi silver elite olarak oynuyorum bütün maçlarda 1. olmama rağmen rank atlamak çok zor olmuş tamamen kazanıp kaybetmeye bakıyor sanırım takım içindeki rolünüzün çok önemi yok
  • Türkiye'ye yakın bir yerde server mı kurdu valve? mm de 35-40 ping almaya başladım son zamanlarda .daha önce 60 dan aşağı olmazdı.
  • Praétorian kullanıcısına yanıt
    Hocam benim önceden hep az pingim çıkardı, şu an 1 aydır pingim 100'den aşağıya düşmüyor..
  • Artık eskisi kadar sarmasa da arada bi' oynamak iyi geliyor.
  • Dostlar merhaba,

Coook eskiden sıkı cs 1.6 oynardık. Şimdi karantina muhabbetine herkes evinde, arkadaşlarla aramızda Multi yapalım diyoruz. Steam vs hiç anlamam, illa oradan mi almam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s0ft kullanıcısına yanıt
    steam den almana gerek yok. cracklisini indirip oynayabilirsin, lakin 15 yıl önceki temiz 1.6 zamanları yok söyliyim. antihile programlarının yakalayamadığı zibilyon tane hile var. yani başkalarıyla oynayacaksanız zevk alacağınızı sanmam. kendi aranızda olabilir.
  • can_celik kullanıcısına yanıt
    Cracklisini indirip arkadaşlarla internet üzerinden oynayabiliyorsam gerisi önemli değil. Teşekkür ederim.
  • 28 gün rekabetçide win alınmazsa rank siliniyordu. peki 28 gün içinde beraberlik alınca da rank siliniyor mu ?
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    28 gün win alamazsan değil, maç atmazsan rank siliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

28 gün win alamazsan değil, maç atmazsan rank siliniyor.
    anladım hocam kaybetsekte sorun değil yani. eminsiniz demi ?
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    kesin bilgi yayalım.
  • SMG silahlara ne olmuş beyler böyle. Eskiden bileği olan adam UMP ile şov yapardı. Şimdi 6-7 hit vuruyorum, 90+ zarara zor ulaşıyor. Adamın ayak tırnaklarını mı söküyorum neden ölmüyor bu herifler. P90 falan ucun saldırı silahı idi, şimdi su tabancasına dönmüş. Gıdıklıyor adeta.
  • arkadaşlar merhaba, karantinada arkadaşlarla online oyun oynayalım dedik. steam yeni yükledim ve ücretsiz cs go indirdim. steam üzerinden arkadaşlarımla online nasıl oynayabilirim. sadece 5-6 kişi arkadaşlarla oynayabileceğim bi oyun nasıl açabilirim? üstadlardan haber bekliyorum.
  • bi el atan olursa şu ramazan gününde oyun oynıyacağız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk__

arkadaşlar merhaba, karantinada arkadaşlarla online oyun oynayalım dedik. steam yeni yükledim ve ücretsiz cs go indirdim. steam üzerinden arkadaşlarımla online nasıl oynayabilirim. sadece 5-6 kişi arkadaşlarla oynayabileceğim bi oyun nasıl açabilirim? üstadlardan haber bekliyorum.
    Hocam CS:GO içerisinden arkadaşlık kodu denilen bir kod ile birbirinizi davet edebilirsiniz. Steam üzerinden arkadaş eklemeniz için ise yeni açtığınız Steam hesabından en az 15 TL'lik alışveriş yapmanız gerek. Yoksa arkadaş eklenmiyor. Ama CS:GO'ya has olarak "oyun içi" arkadaş kodu ile birbirinizi lobiye davet edip oynayabiliyorsunuz.

"cs go arkadaşlık kodu nerede" tarzında Google'a yazarsanız çabucak göreceksiniz nasıl işlediğini.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim destek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.