Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (600. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Arkadaş ekledi beni eklediği hesapta vac ban yemiş. Tüm fps oyunlarında ağlayanların çoğu kendileride hile kullanıp yenilen tipler.
    Ahaha kim o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Yukarıda ki güvenlikmurat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Yukarıda ki güvenlikmurat.
    Nickte fenaymış

• yeni hesap alıp 77.5 liraya seçkin de aldım tel no da etkinleştirdim karşıya yada benim olduğum takıma hile geliyor. Ayrıca oyunda 90 ila 100 ping alırken karşıma min 5 max 50 pingli adamlar geliyor benim takımda ise nadir düşük pingli adam ciddi eşitsizlik var gibi.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dediğiniz şeyi ilk defa duydum da bakma şansımız var mı acaba ona?

• quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

Hocam bu dediğiniz şeyi ilk defa duydum da bakma şansımız var mı acaba ona?
    https://blog.counter-strike.net/tr/index.php/guven-faktoru/

özellikle açıklanmayacağını yazmışlar fakat tahminler bu şekilde zaten
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    İster seçkin hesap ister güven faktörüne göre yapsınlar.
    İmtina ile hilelerle oynamamak için çabalıyorum ve buna rağmen 4 takım arkadaşım banlanmış, özellikle hile varsa kapatın diye uyarırım ama nafile.
    Bir arkadaşımın 100 galibiyeti 80e düştü.
    Esea-faceit gibi bir güvenlik önlemi almaları lazım başka türlü olmayacak gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

İmtina ile hilelerle oynamamak için çabalıyorum ve buna rağmen 4 takım arkadaşım banlanmış, özellikle hile varsa kapatın diye uyarırım ama nafile.
    Geçende rastgele girdim Türk bir arkadaş geldi şov yaptı maçta. Anladım gerçi hile olduğunu. Arkadaş olarak eklemişti bugün baktım ban yemiş
  • Rekabetçi arayanlarda niye hep yüksek rütbeli Kişiler çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

solo eşleşmede tamamı hile olsa bile etkilemiyor maçlarınız hiç bir zaman silinmez ben bu şekilde oynuyorum sadece battle royale modunda arkadaşlarla takılıyoruz ondada hile oranı oldukça az gibi şuan bence güvenlik önlemine çok gerek yok genelde hile diyen tipler d2 oynayıp trust factor sorunu yaşayanlar oluyor veya kendisi veyahut arkadaşlarından biri hile kullanıyor fakat bizim millet bunu kabullenmiyor csgo ciddi anlamda hilecilerin birbirleriyle oynayabileceği ayrı bir havuz oluşturmuş artık ztn overwatchlarda bile hile olunca her iki takımda filan olduğu anlaşılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 2 Ocak 2020; 22:44:29 >

• Beraber oynamak isteyen olursa steam den ekleyebilirsiniz.

steam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 19 Şubat 2020; 13:24:26 >
  • Efsaneyi hatırlayalım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bu oyun ne zaman bedava oldu?
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    2018 başlarındaydı sanırım. 2 sene oldu.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Çok yazılıp çizilmiş, sanırım oynarsam kanser olurum o yüzden vazgeçtim.

Bilgi için çok teşekkürler.
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    Sizde oyun öncesinde var ise Prime statüsünde oluyorsunuz. Prime fiyatı 77 lira mıydı neydi. O statüde olmayanlar ücretsiz sahip olanlarla eşleşiyor. Aslında bir nevi kanser olma durumunda olmuyorsunuz. Ama yine de hileler fazla.
  • oyun 1 2 yıldır oynamıyordum aralıkdan başladım yavaş yavaş ve oyun sanki başka bir oyun gibi geldi 2 sene önce oynadığımda oyun 1 2 ct full tröristleri öldürüdü şimdi full takım ölüyor 1 kişi 5 kişi öldüyor çok değişik bir durum sanki denge gelmemiş oyuna daha ve duvarlardan sekme olayı fazla artmış gibi fazla rank kasan değilimdir ama basit eylenceye girdimi 3 4 saat oynarım oyun bana cs hissi vermiyor sanki cal of duty un hikaye modunu oynuyorum gibi geliyor
  • Rütbesi LEM'den aşağı olupta hala oynamakta ısrar eden var mı bu oyunu? Belli işte yetenek yok git başka oyunlarda şansını dene.
  • Arkadaslar oyuna giryorum turklerden hic davet gelmiyor full bulgar romanya vs.
    Ayrica lobideki insanlarinda rutbeleri baya yuksek keles vs hic yok
    Bu durumun cozumu nedir

• Kristallklar kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun uzun zamandır bende de var

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.