Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (563. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu 1920 X 1080 de oynayanlar kaç DPİ ve Sensivity kullanıyorlar merak ediyorum.
  • Bu aralar oyunda hile kullananların sayısı aşırı derece yükseldi.LEM oldum 2 oyundan birinde en kötü karşıda 2 hile pre oluyor.Böyle oyunun Allah belasını versin.Lolde milletin oynayışından kafayı yerdim, bundada rusların iğrenç iğrenç bağırması ve hilelerden kafayı yiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Gerçek şu ki bu hileler Valve'ın umrunda değil. Gerçekten umrunda olsaydı rahatlıkla engellerlerdi. Overwatch sistemini çıkarıp bizi yapay bir tatmine sürüklüyor sadece. Kimsenin banlandığı yok. 100 overwatch izliyorum. 50'si kesin hile, bir kere sonuca ulaşılıp da adam banlanıyor. Daha ne denir ki...Harcadığımız vakte yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Gerçek şu ki bu hileler Valve'ın umrunda değil. Gerçekten umrunda olsaydı rahatlıkla engellerlerdi. Overwatch sistemini çıkarıp bizi yapay bir tatmine sürüklüyor sadece. Kimsenin banlandığı yok. 100 overwatch izliyorum. 50'si kesin hile, bir kere sonuca ulaşılıp da adam banlanıyor. Daha ne denir ki...Harcadığımız vakte yazık.

Kesinlikle katılıyorum hocam, izlerken mevlana hackli biri denk geldi onun bile geri dönüşü olmadı.Rank kastıkça hileliler azalır dedim fakat Kartaldan sonra aşırı hile olayı başlıyor.Özellikle LEM'de felaket derecede hile var dün gece 6 temiz maç attım 6'sıda win ama rank atmadı.Bugün 6 maç attım 4'ünde hile geldi.Az önceki maçtada pc kitlendi oyuna girdiğimde çok fazla oyuncu attım diye 24 saat ban yemişim.Böyle gerizekalı bir sistem görmedim, gaben göbeğini büyütmekden başka hiçbir halt yapmıyor.

Edit:Birde rakipdeki ilk 2'li 15 kill almış bu killer için max 20 mermi harcanmışlardır.Birde utanmadan sürekli "Dont cry ...." yazıyorlardı.İşte bu delirtiyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 21 Şubat 2017; 1:58:46 >

Hislerini çok iyi anlıyorum dostum... Sırf senin şu yaşadığın streslere ben de çok maruz kaldığım için 3 tane hesabım var. Orijinal olanla 3 4 günde bi rank maçı atıyorum. Diğerleriyle smurf takılıyorum. Yoksa kafayı yicektim. İnsan bu, rank atlamak istiyor. Üstüne emek de veriyorum bir sürü, ama ya bi hileci gelir rakibe, ya da sana afklar gelir..

3 gün önce bi maç attım dostum. Awper pozisyonda oynuyodum. Karşımdaki öyle güzel timing oyunları yaptı ki, 8 kere falan Entry fragger olarak yüzleştik, 6sını o aldı. Ben böyle bir maçta yenilmekten gram üzülmem. Keşke yenilgilerimiz de giden zamanımıza değse. Ama işte diğer türlü yenilgiler (troll, afk, cheat vb) insanı çok yıpratıyor...
  • quote:

Hislerini çok iyi anlıyorum dostum... Sırf senin şu yaşadığın streslere ben de çok maruz kaldığım için 3 tane hesabım var. Orijinal olanla 3 4 günde bi rank maçı atıyorum. Diğerleriyle smurf takılıyorum. Yoksa kafayı yicektim. İnsan bu, rank atlamak istiyor. Üstüne emek de veriyorum bir sürü, ama ya bi hileci gelir rakibe, ya da sana afklar gelir..

3 gün önce bi maç attım dostum. Awper pozisyonda oynuyodum. Karşımdaki öyle güzel timing oyunları yaptı ki, 8 kere falan Entry fragger olarak yüzleştik, 6sını o aldı. Ben böyle bir maçta yenilmekten gram üzülmem. Keşke yenilgilerimiz de giden zamanımıza değse. Ama işte diğer türlü yenilgiler (troll, afk, cheat vb) insanı çok yıpratıyor...

Kesinlikle öyle hocam, adam gibi yenilmeyi herkes ister sonuçta karşısındaki, bileğinin hakkıyla ve takım oyunu sen devirmiş oluyor ki zaten maçlarda bu şekilde zevkli ve heyecanlı oluyor buda insana yetiyor.Artık çok gerilimli bir noktaya geldim.Bir sonraki birkaç oyunumda gene aynı şekilde hile gelirse gidicem bende hack alıcam vac yiyene kadarda kurtulucam, böylece oyundan soğumuş olurum(Hesapta 80 tane oyun olmasa satardım onuda yapamıyoruz).Yada gidip smurf hesap açıp boyuna hileyle millete dalıcam onlarda oyundan soğusun.Bir oyun yüzünden insanın ruh sağlığı bozulur mu yav

Edit:Yalnız hala o kadar öfkeliyim ki sinirden adam gibi cümle bile kuramamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 21 Şubat 2017; 2:19:3 >

Sakinleş reis. Fazla sinirlenmişsin. Kötü bir olguya aynı kötülükle karşılık verirsen hiçbir sonuca varamazsın. Hatta daha da kötüsü, kötülüğü bizzat beslemiş olursun.
    Mesela tecavüzcülere hiçbir şey yapılmıyor deyip, biz de tecavüze kalkışsak bu ne denli sağlıklı bir çözüm olur?
    Ya da tecavüzcüler var diye, bir kadın dışarı çıkmamalı mı?

Ne hack kullanacaksın, ne oyunu bırakacaksın dostum. Efendi efendi, ama daha az süreli olarak oynamaya devam edeceksin. Muhtemelen oyunda yalnızsın. Derdini paylaşacağın kimse yokmuş gibi hissettim. Beni ekleyebilirsin. Güzel bi ekibiz. Sen de bize katılırsın. Güzel olmaz mı? Hunharca oyun atmıyoruz. Bu yüzden de hileci (Ki uzun zamandır denk gelmiyor) gelse de tadımız kaçmıyor.

• quote:

Sakinleş reis. Fazla sinirlenmişsin. Kötü bir olguya aynı kötülükle karşılık verirsen hiçbir sonuca varamazsın. Hatta daha da kötüsü, kötülüğü bizzat beslemiş olursun.
    Mesela tecavüzcülere hiçbir şey yapılmıyor deyip, biz de tecavüze kalkışsak bu ne denli sağlıklı bir çözüm olur?
    Ya da tecavüzcüler var diye, bir kadın dışarı çıkmamalı mı?

Ne hack kullanacaksın, ne oyunu bırakacaksın dostum. Efendi efendi, ama daha az süreli olarak oynamaya devam edeceksin. Muhtemelen oyunda yalnızsın. Derdini paylaşacağın kimse yokmuş gibi hissettim. Beni ekleyebilirsin. Güzel bi ekibiz. Sen de bize katılırsın. Güzel olmaz mı? Hunharca oyun atmıyoruz. Bu yüzden de hileci (Ki uzun zamandır denk gelmiyor) gelse de tadımız kaçmıyor.

Olabilir hocamda ben hunharca atıyorum mesela orada 😂 Supreme olunca bırakıcam zaten (Haftda 1 atarım o zaman) Kendime bu hedefi koymuştum ulaşıncada rahatlıycağım.Ayrıca dediklerinde haklısın

• Bu nasil olabilir. Bizde herkes mge,karsida bir mge,bir mg2, üc tanede silver var. Rütbeler arasi dağlar kadar fark var?

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 21 Şubat 2017; 6:21:23 >
  • arkadaslardir,gece girdiyseniz bunu yapabilmistir oyun.dmg iken novalarla atmsti benide bi kere gece gec saatlerde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizdede çok oluyor ne alaka anlamadık Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -K@- -- 21 Şubat 2017; 9:3:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Bizdede çok oluyor ne alaka anlamadık Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU]

novanın globaldan iyi frag yapması

• Valve, boosting olayını engellemek için geçen sene böyle bi durum başlattı. Açıklayayım.

-Eski boost olayları nasıl işliyordu?

Global'de kalmak isteyen ya da global olmak isteyen Supreme bi abimiz 5 premade'e tamamlayacak şekilde düşük ranklı arkadaşlarını (diyelim ki bunlar s2, s4, nova 1, nova2 olsun) topluyordu ve karşılarına toplam elonun değeri neyse ona göre bi rakip geliyordu. O da aşağı yukarı Mg tayfasına denk geliyordu. E hal böyle olunca kendini boostlamak isteyen abimiz rahatlıkla maçı taşıyordu. Valve bunu engellemek için yeni bi sistem geliştirdi.

-Yeni sistem ne?

Aynı maçı baz alalım. Supreme abimiz yine premedalerini (s2, s4, nova 1, nova2) yanına alıp maça girsin. Eskiden olduğu gibi Mg tayfasına denk gelmez. Çünkü yeni sistemde Takımdaki toplam eloya denk bir rakip bulmaz. Takımdaki en yüksek eloyu (Global & Supreme) baz alarak o eloya yakın bir rakip belirler. Direk 5 global vermez elbet de, Le, Lem, Supreme, Global falan verir. Olay bundan ibaret dostlar. Gece girmekle çok bi alakası yok.

• Rurounius kullanıcısına yanıt
    Geçen sene derken? Ben hic boyle bisey gormedim geçen seneden beri niye karsima cikmiyorda simdi cikiyor? Ben de dusuk yada yuksek rutbeli arkadaslarla giriyodum boyle bisey olmamisti,5 kisi girmesi mi gerekiyor olmasi icin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 21 Şubat 2017; 17:28:9 >
  • topluluk serverlarında bazı mapleri yüklemek aşırı uzun sürüyor. bu durumda alt+f4 yapmadan nasıl başka map'e geçebiliriz

• Aynen 5 kişi girmekle alakalı. Ne zaman geldiğini hatırlamıosan şöyle söyliyim, önceleri girdiğin kişilerle aranda inanılmaz bi rütbe farkı bile olsa 2 kişi 3 kişi girebiliyodunuz. Fakat sonrasında lobidekilerin arasında rank farkı çok olduğu için oyuna almamaya başladı ya, o zamandan itibaren bu olay çıktı işte. O patchle birlikte gelen bir mevzu.
    Karşinin profillerini inceledigimde hepsi arkadaşti. Ögrendigim iyi oldu tesekkurler

Doğrudur hocam,benim bu boost işleriyle ilgim olmadigindan olaylarin nasıl işlediğini bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

topluluk serverlarında bazı mapleri yüklemek aşırı uzun sürüyor. bu durumda alt+f4 yapmadan nasıl başka map'e geçebiliriz

konsolu açıp disconnet yazarak
  • Soyu tükemiyor tükenmeyecek bu hilelerin . Neyse bunu bırakıp gidiyorum .

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.