Şimdi Ara

Cosmos: Bir Uzay Serüveni (Nat. Geo.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
8
Favori
3.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakkında çok az şey bildiğimiz Kozmos artık daha yakın.

Haluk Bilginer'in seslendirmesiyle Cosmos: Bir Uzay Serüveni; evrenin görkemini ortaya çıkartmak ve Kozmik Takvim ve Hayal Gücü Gemisi de dahil olmak üzere orijinal serilerin bilinen yönlerini tekrar keşfetmek için bilimsel hikaye anlatımının yeni yollarını bulacak.

Şüpheci yaklaşımlarla merakı bir araya getirerek ve bilimi görsel, duygusal, spiritüel elementlerle dokuyarak daha önce yaşamadığımız deneyimler yaşayacağız.

http://natgeotv.com/tr/cosmos-bir-uzay-seruveni

TV'den izleme imkanı olmayanlar malum zorrent sitelerinden indirebilirler. Ben indirdim ilk iki bölümü ve gerçekten çok güzel bir program.
    Var mı izleyen, izlemekte olan, izlemeyi düşünen? Görüşlerinizi alayım...

• Ben devamli olarak İzlemeyi düşünüyorum bbc planet earth dan sonra en iyi belgesel bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glikoz surubu

Ben devamli olarak İzlemeyi düşünüyorum bbc planet earth dan sonra en iyi belgesel bence

Planet Earth ile kıyaslanmalı mı bilmiyorum ama ben de indirip indirip izliyorum. Gerçekten sağlam.
  • Natgeo nun son yıllarda yayınladığı en iyi belgesel.Hiçbir bölümünü kaçırmadan izliyorum.
  • planet earth den daha iyi bir belgesel
  • PLAYEREG kullanıcısına yanıt
    O zaman mükemmel ötesi diyebilir miyiz? Çünkü Planet Earth de çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

O zaman mükemmel ötesi diyebilir miyiz? Çünkü Planet Earth de çok iyi.

evet diyebiliriz haluk bilginerin sesinden daha da muhteşem olmuş
  • Bence de çok güzel bir belgesel serisi.
  • Sirf Haluk Bilginer'in seslendirmesi icin bile izlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten harika, Haluk Bilginer'in sesi de tam uymuş.Her seferinde şaşırtıyor anlattıkları
  • Mükemmel bir belgesel, gerçekten de insanın ufku genişliyor. Şu ana kadar 5 bölüm yayınlandı ve bence içlerinde en iyisi son bölümdü. Hep gezegenlerinden hangi elementlerden oluştuğunu merak ederdim ama hiç araştırma fırsatım olmamıştı, bu bölümde bu konuyu çok güzel bir şekilde açıkladılar. Kuantum fiziğini ağzımız açık izliyoruz bazen bu belgeselde. Gerçekten harika. Carl Sagan (RIP), Neil deGrasse Tyson'a teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 13 Nisan 2014; 15:01:46 >
  • 4 bolumu artarda izledim hic sikilmadan. gercekten cok guzel, haluk bilginer'in sesi de cuk oturmus. hic zaman kaybetmeden izleyin
  • Şu vizeler bitsin inşallah Cuma günü. İzleyecek çok şey birikti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacmalayanAdam

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • SacmalayanAdam kullanıcısına yanıt
    Güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Güzel

eyvallah :)
  • şüphesiz Haluk Bilginer'in sesi muhteşem ancak alışamadığımdan mıdır nedir kafamda hala senkonize değil
  • Kesinlikle herkesin izlemesi gerekir,en azından şüphe etmekten korkmayan yada şüphe etmeyi kendine yasak olarak görmeyen(anlayan anladı)
  • Güzel bir belgesel gerçekten , dün akşam kısa bir bölümünü FOX TV'de izledim hayran kaldım. Bölümlerini torrentten indirip izlemeyi düşünüyorum.
  • fox tv'den izledim kısa bi bölümü de olsa etkilemeyi başardı beni
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.