Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.988
Cevap
211
Favori
476.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Talep topladılar mail göndererek. Şuan başvuru yeri yok.

Desteğe mail atın, katılmak istiyorum diye kabul ederseler davet ederler sizi.

destek@cosa.com.tr

• mikropzoft kullanıcısına yanıt

Maalesef, ilk betada bir şey yok.

Olacağını da sanmıyorum. Kullanıcıları çok düşündüklerini de sanmıyorum.

• Fsm0066 kullanıcısına yanıt
    Cihazda mı internet yok, cihazlar mı birbiriyle haberleşmiyor.

Modem üzerinde cihaz modeme bağlı görünüyor mu ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Modem üzerinde bağlı olduğuna nasıl bakabilirim hocam ?

• Fsm0066 kullanıcısına yanıt

Tarayıcıya adres olarak 192.168.1.1 yazıp entera basın, modem arayüzüne kullanıcı adı (admin) ve şifreyle giriş yapıp bağlı cihazları görebilirsiniz. «Cosa....» diye görünür bağlı ise cihaz internete

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 18 Ocak 2023; 22:16:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cgty89 C kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, bende xiaomi mijia termometreler var her odada, bunlardan bir tanesi de cosa nin yanında, ikisi arasında 0.1 derece ya oluyor ya olmuyor. Yani aynı dereceleri gösteriyorlar

• oLake O kullanıcısına yanıt
    Benim diğer derece yanlış gösteriyor diyecem ama klima kumandası derecesi ile aynı ölçüyor o da. Anlamadım gitti

• Cosanın fişine çıkardığımızda kombi ayarlanan sıcak suya göre manual olarak mı çalışıyor yoksa hiç mi çalışmaz?

Calismaz. Kombiden gelen kabloyu kisa devre yaptirmaniz lazm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kombiye bağlı olan ünitenin üstündeki tuşa basılı tutarsanız cosa devreden çıkar kombi termostat yokmuş gibi çalışmaya devam eder.

• tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki arkadaşta tam tersi söylemiş :) aslında amacım çok soğuklarda devre dışı bırakmak çünkü şu sıralar alt komşu yok, evin yalıtımıda çok iyi değil. Böyle zamanlarda standart 45 e alıp bırakayım diyorum

• Cosanın kombiye bağlanan parçasını kapattığımda petekler çalışması. Ona giden kabloyu söküp birbirine bağladığımda çalıştı

• Cosa sitesinde depremle ilgili taziye veya yardım mesajını görmeyen kaç kişiyiz?

Yerli ve milli marka Cosa!

• cosa ürününe alternatif ne önerirsiniz.

• DiyagnostikMan D kullanıcısına yanıt
    Anca cihazınız çevrimdışı diye mail atıyorlar. Urfadayım ve evden alabildiğimiz alıp çıktık İzmir e geldik. Deprem bölgesinde insanların evi barkı yıkılımış hasar görmüş cihazınız çevrimdışı diye salak salak mail atıyorlar. Dediğiniz gibi sözde milli birde

• İkidir elektrikler kesilince cosanın internet bağlantısı gidiyor sabah elektrik kesildi geldi yine gitmiş bu dijital olandan kullanıyorum

• Bu ürünü almayı düşünüyorum fakat firmanın hiçbir iletişim telefonu yok bir sorun halinde ne olacağı belli değil kendilerinden bilgi almak için 2 şubatta sitelerinden form doldurdum ne arayan oldu nede soran bu ürünü kullanan kişiler olarak bir sıkıntı halinde ne yapıyorsunuz destek konusunda

Kapatmak yerine benim dediğim gibi üstündeki tuşa basılı tutmuş olsaydınız yine çalıştığını görecektiniz. 5 senedir kullanıyorum ben bu ürünü

• tyfnktk T kullanıcısına yanıt

Hocam bende v4 var ana cihazın üzerinden basılı tuttum ve kapattı ama kombi kapandı ve çalışmadı. Neyi yanlış yaptım acaba ?

• Konuyla alakalı cosadan geri dönüş sağladılar. Onlarında söylediği ana ünitededeki tuşa basılı tuttuğumuzda cosa devredışı kalıyormuş ama bende böyle olmuyor baya kapatıyor kombiyi. Basılı tutup kapattığımızda en sağdaki ışığın yanması gerekiyormuş sanırım. Bende bunu yapınca sönüyor.

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.