Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (582. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende proteus premix kullanıyorum cosanin adaptörlü onoff termostati 3 senedir takılı memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba. adanada olduğumdan artık yaz moduna geçiş yapıcam. cosa ile ilgili herhangi bir işlem yapmama gerek var mı yoksa sadece kombiden petek suyunu kapatıp termostatı rafa kaldırmam yeterli midir?

• P4TR-21 kullanıyorum. Pilli kullanımda ekranı sürekli açık tutmanın bir yolu var mı? Ayarlardan ekranı açık tutmayı bulamadım. Ekranı açık tutmak için kablo kullanmak istemiyorum.

• tanrianubis kullanıcısına yanıt

Rafa kaldırmanız yeterli. Sonbaharda açıp çalıştırdığınızda kaldığı yerden devam edecektir.

• fuducuk kullanıcısına yanıt

Pilli kullanımda yok malesef.

• fuducuk kullanıcısına yanıt

Pilli kullanimda ekran sürekli açık kalmıyor

• @css2005 , @tyfnktk cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

Firma ile iletişime geçtim ve yazılım güncellemesinde bu özelliğin gelmesi için talepte buludnum. Oradaki dereceyi açık göremeyeceğimi bilsem v4 yerine v3 alırdım...

• Merhaba oda termostadının pili bitmişti değiştirdim. Sıcaklığı olağandan yüksek gösteriyor. Bir ayar vs var mı bunun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cosayi nasil devre disi birakabiriz? Kombiyi termostatsiz bir sure daha calistirmak istiyorum havalar tekrar sogudu!

• audioslave kullanıcısına yanıt
    Kombiye bağlı ünitede bir tuş var, ona basarsanız devre dışı kalıyor ve kombi sürekli yanıyor. Zaten 2 tane tuş var, biri sync diğer bahsettiğim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende eski model cosa cihazından var ekransız olanından kombi tarafındaki kontrol cihazı kombideki arıza sebebi ile su aldı ve çalışmıyor arızalanan kombi kontrol cihazı tek başına satılıyormu bilen varmı ? Cosa ya talep açtım geri dönüş olmadı web sayfalarında da yedek parça kısmında yok. Teşekkürler.

• Herkese merhaba , cosa v4 aldim , sorun yaşayan cok gibi , kargo daha gelmedi onun yerine tavsiye edeceğiniz başka kaliteli bir urun varmi yada cosa ile devammı edeyim

• lee67 L kullanıcısına yanıt
    Bir donem kullandim hicbir sorun yasamadim. Yakin zamanda tekrar kurulum yapacagim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçen sene 1 kış boyunca kullandım hiç bir sorun yaşamadım kombimi degistirdigim ve başka termostat aldığım için şuan satıyorum cihazımı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ilk çıktığında cosa almıştık 1. nesil ekransız model hala kullanan var mı bu cihazı bir sene kullandım sonra şehir değişince kutuda kaldı şimdi tekrar kullanabilir miyiz acaba kombi sıfır takıldı modülasyon yok sanırım ilk modelde kullanmak mantıklı olur mu yoksa modülasyonlu model mi almak lazım fikre ihtiyacı var ?

• m@xman M kullanıcısına yanıt

Modülasyonlu / modülasyonsuz bu konu çok tartışıldı zamanında hala da tartışılıyor, aslında iyi bir on-off termostat çok daha iyi bir sonuç veriyor bana göre.

Elinizde hazır bir ürün varken bence hiç masrafa girmenize gerek yok cosa gayet yeterli bir ürün bu kış kullanıp tecrübe edinmenizi tavsiye ederim.

• cosa marka termostat aldım fakat ben takmaktan çok anlamıyorum. Ankara'da nereye kime taktırabilirim ?

• m@xman M kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. İlk çıktığında ben de cosa 1. nesil cihazı almıştım. O zamandan beri her kış sorunsuz kullanıyorum. Modülasyon konusunda hiç kafa yormadım açıkçası.

• kellezar kullanıcısına yanıt

hocam gözünüzde büyütmeyin çok basit. kombi modelinizi söylerseniz görsel açıklama yapabilirim.

• TzisTa kullanıcısına yanıt

eca proteus premix 28 kw hocam

• 
Sayfa: önceki 580581582583584
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.