Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    V4 ile kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superstarr1907

Cosa v4(pilli) satın aldım.kombi kurulumu tamamlandı. Uygulamayı indirip kayıt oldum. V4 modelini seçtim. WiFi işaretini seçip basın diyor ancak benim cihazda ayarlar kısmına girdiğimde WiFi işareti bulunmamakta. Yardımcı olabilir misiniz
    Bende de wifi işareti çıkmamıştı. Nasıl yaptım hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

Bende de wifi işareti çıkmamıştı. Nasıl yaptım hatırlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Pilli modellerde WiFi işareti cikmiyormus kesin bilgi.

Ürün kurulurken 3 seçenek çıkıyor
    v1v2v3
    V4
    Akıllı kombi kiti

Pilli modeli olan akıllı kombi kiti ile kurulum yapacak. İzlenilen adımları takip edecek. Sorunlari hallettim. Keşke v4 te WiFi çıkmadığını belirteseler de bu kadar ugrasmasaydik

• Merhaba Kadir Bey;

Home Kontrol sistemleriylede iletişime geçebilecek şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Yapılan güncellemelerle Google Home Assistan ile de COSA kontrolü sağlayabileceksiniz.

Bilginize.
    Cosa Destek Ekibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolsu1

Arkadaslar bende cosa aılesıne katıldım v3 surumuyle
    Nasıl yaptım bılmıyorum ama bır telefonu zorda olsa bagladım sımdı ıkıncı telefona tanıtacam fakat kurulum asamasında wıfı bolumunde cosa kablosuz aglarda gorunmuyor
    Nasıl yapabılırım?
    Varmı yardımcı olacak?

• bolsu1 kullanıcısına yanıt
    İkinci veya üçüncü telefona tanıtmak için tekrar kurulum yapmayacaksınız. Kurulum bir defa.
    Cosanın uygulamasını yükleyeceksiniz, sağ üstten giriş yap deyip kaydolurken girdiğiniz e-posta ve şifrenizi girip kullanmaya başlayacaksınız bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: css2005

V4 ile kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yok.
    teşekkür ederim.
  • Yok hocam benım kullandıgım cosayı yonetebıldıgım telden de cıkıs yapıyorum farklı telefondanda sıfırdan uye kaydı yapıyorum degısen bırsey yok yenı kurulum ıstıyor

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

• bolsu1 kullanıcısına yanıt
    İyi de sıfırdan üye kaydı yaparsanız tabii ki kurulum ister. Niye sıfırdan üye kaydı yapıyorsunuz anlamadım.
    Kendi telefonunuzdan hangi e mail ve şifreyle kaydolup, kurulum yaptıysanız girebilir misiniz?

• Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

Diğer telefonda da bu ekrandan hangi email ve şifreyle kurulum yaptıysanınız giriş yapacaksınız.

• Arkadaşlar Merhaba,

Bir kaç sorum olacaktı yardımcı olursanız sevinirim.
    Forumda msjları okurken kazan sıcaklıgı ıle ılgılı bı kac msj gordum kazan sıcaklgından kastınız nedır ben kurulumu yaptım ınternetten ızledıgım vıdeolarda baglantı yapıldıktan sonra sıcaklık a yarının bır etkısı olmadıgını soylyorlardı. Kombi üzerinden dereceyi 36 ya getirmiştim bunu 50 60 lara getirsem cosada ayarlı olan 22 derece sıcaklıga daha mı cabuk ulaşacak kazan sıcaklıgından kastedılen bumudur ?

Bir diğer sıkıntım dün aksam pille calısan termostat cıhazı sabah kalktıgımda kapanmıstı. Pilleri değiştirdim kontrol ettim ama nafile bu yuzden sabah ev buz gibiydi ve manuel olarak kombiyi çalıştırdım. Başına gelen var mı ? piller azaldıgı zaman pil uyarısı vs veriyor mu ? Cihazda usbden calıstırma gıbı bır secenegım bulunmuyor.

Herkese iyi forumlar dilerim.
  • skr44 S kullanıcısına yanıt
    Evet kazan sıcaklığı evinizin daha cabuk ısınmasını sağlar ancak çokta yuksek yaparsanız termostat kapansa bile evinizin ısısı artmaya devam eder konfor alamazsınız kendiniz kiminizin çalışma surelerine grafikteki dalgalanmalara bakarak dereceyi ayarlayin ama geneli minimum 45 dereceye ayarlıyor.

Pilli termostat tercih etmeyin firsatiniz varken iade edip fisli olan tipini alin

• quote:

Orijinalden alıntı: tyfnktk

Evet kazan sıcaklığı evinizin daha cabuk ısınmasını sağlar ancak çokta yuksek yaparsanız termostat kapansa bile evinizin ısısı artmaya devam eder konfor alamazsınız kendiniz kiminizin çalışma surelerine grafikteki dalgalanmalara bakarak dereceyi ayarlayin ama geneli minimum 45 dereceye ayarlıyor.

Pilli termostat tercih etmeyin firsatiniz varken iade edip fisli olan tipini alin
    hb dan almıstım degısım yapacaklarını sanmıyorum fıyatıda baya uygundu 335 tl gıbı bır rakama almstım
  • arkadaslar sorunumu su sekılde cozdum telefonla destek bırımınden arandım ekranın uzerındekı butona 5 6 kere basmam ıstendı cıhazda fazla akımdan dolayı koruma olacagını dusunduler. Sorun cozulmedı kapagı sokup ıcını actıgımda + - kablosundan - olan kapagın vıda yuvası tarafından ezılmıs (vıda yok sadece plastık presslenmıs gonderılms) kabloyu ezıldıgı yerden kurtardım su anda sorunsuz calısıyor. Kazan sıcaklıgını mın 55 dereceye ayarlamam soylenıldı onuda 55 yaptım dun hıc bır sıkıntı yasamadım.
  • Dün bağlantı kopmuş, çocuğun odası, doğal olarak ev buz gibi. Bizim kız üstünü de örtmediğinden üşümüş baya. Çok nadir de olsa bu tarz durumlar yaşanabiliyor.
  • TzisTa kullanıcısına yanıt
    V4 modelinde bağlantı kopsada çalışıyor .en güzel tarafı bu daha önce benzer durumlari V1 modeli ile yaşamıştım.

• Normalde V3 te sunucu bağlantısı koptuğunda çalışıyor. Ancak kombi ünitesi ile termostat bağlantısı koparsa V3 veya v4 farketmez ikisi de çalışmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

V4 modelinde bağlantı kopsada çalışıyor .en güzel tarafı bu daha önce benzer durumlari V1 modeli ile yaşamıştım.
    Bendeki v4. Üstteki arkadaşın dediği gibi termostat ile ünitenin bağlantısı kopmuş. İşin ilginci üstteki tuşa basınca hemen bağlanıyor. Pili değiştirdim yine de.

• TzisTa kullanıcısına yanıt
    Benimki elektriğe bağlı iki ünite arası mesafe Açısından da uzak olmasın

• 2-3 gündür sürekli cihazlar arasında iletişim hatası diyor ve kombiyi çalıştırmıyor. Cihaz ünternete bağlı. İç Ünite ile kombi ünitesi bağlantısı kopuyor. Cosa destek hattına sorunu bildirdim ama arayan soran yok. Çözümünü bilen arkadaşlar var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.