Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz şimdi zamanında v4 çıktığında almıştık, peki bu paket hangisi oluyor acaba? 600 liralara almıştım 2 tane.

Kombi+Klima paketi mi.
  • css2005 C kullanıcısına yanıt
    İnternette bi videoda gördüm hem pil takıyor hemde usb kablodan elektrikte kullanabiliyor. Acaba öylemi yoksa sadece pil ile mi çalışıyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Termostat ünitesini adaptörle fişe takabiliyorsanız muhtemelen kombi+klimadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • css2005 C kullanıcısına yanıt
    Bende ki kombiye bağlanan kısmı prize takılıyor. Diğer oda sıcaklığını ölçen cihaz ise kablosuz bir şekilde pille çalışıyor. Fakat pillerin olduğu arka tarafta elektrik bağlantıları da var diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga0527

İnternette bi videoda gördüm hem pil takıyor hemde usb kablodan elektrikte kullanabiliyor. Acaba öylemi yoksa sadece pil ile mi çalışıyor .
    İlk çıkardıkları ve bizim gibi v3 kullanıcılarına indirimli fiyattan verdikleri versiyonlar öyleydi.
    Bizimkiler kombo paket. :) İkisi de internete bağlanabiliyor ve termostat ünitesi hem pilli hem adaptörlü.

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Onlar elektrik değil de kombi bağlantıları. Bir versiyon da öyleydi diye hatırlıyorum. Duvar tipi termostatları olanlar için.
    Eğer micro usb güç girisi yoksa prize takılamaz muhtemelen.
    Bugüne kadar 3 nesil v4 gördüm.

• Sonunda Cosa V4 aldım. Tüm sorularıma beni arayarak yanıt verdiler, e-mail attığım bazı detayları da oradan dönüş yaptılar.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Kullanıp bizede detay ve fikirlerinizi sunabilirsiniz 🙏

• Anlamadığım bişiy var ios güncellemesi geldi ve bir kaç gün önce yine geldi fakat programda herhangi bir yenilik yok sanırım kış' ın girmesini bekliyorlar. uzun zamandır 47,8 mb dosya boyutu güncelliyoruz deyip bişiyler yapıldığını sanmıyorum. öğrenme modu wifgetlet sesli komut alexa google asisten vb... netatmo wheather senkronizasyonu gibi bu cihazın önü açık ama bir türlü yenilik gelmedi 1 sene olacak

• V3 kullanıcıları, kendi pilli ünitenizi kendiniz yapabilirsiniz powerbank ile :) fikir olsun diye paylaşıyorum

• fatihbayindir kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 sene olacak derken 5 sene önce de bu muhabbetler içerisindeydik Gelir inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanTR

Hocam 1 sene olacak derken 5 sene önce de bu muhabbetler içerisindeydik Gelir inşallah
    Gökhan bey, siz artık Cosa kullanmıyor musunuz?
  • umutsen U kullanıcısına yanıt
    Geçen sene kışa girmeden San-tek aldım Hasan hocadan. Öğrenme modundan çok memnun kaldım. Bir kaç ayarını yaptıktan sonra kış boyu ne kombi ne termostat başına gittim. Üşüme hissiymiş bağlantı kopmasıymış vs. vs.. unuttum gitti
  • quote:

Geçen sene kışa girmeden San-tek aldım Hasan hocadan. Öğrenme modundan çok memnun kaldım. Bir kaç ayarını yaptıktan sonra kış boyu ne kombi ne termostat başına gittim. Üşüme hissiymiş bağlantı kopmasıymış vs. vs.. unuttum gitti
    Bu ürünü/Cosa'yı sizin sayenizde alan birçok kişi var bu forumda. Ayrıca sayfalar dolusu da öven yazılarınız var. Lütfen ürünü kötülemeyin. Ayrıca mümkünse konuyu sizin gibi teknik konuda bilgili ve fayda sağlayacak birine devredin. (Ben değilim)
    Dikkat: Polemik yaratmadan yazdım!

Ben ürünü kötülemedim geçmiş mesajlarımıda inceleyin bir tane kötüleyici mesajımı bulamazsınız. Her zaman yukarıda arkadaşın yazdığı gibi eleştirilerim oldu. 5 sene yazdık öğrenme modunu ama gelmedi. İlk mesajı okursanız benim ürüne veya konuya ne denli katkım olduğunu görürsünüz. Polemik yapmamışsın ama algı yapmışsın hocam
    adam bitmek bilmeyen problemlerinden usanıp sattı neyapsın ama başta falza mubağlağla övmesini bende eleştiriyorum ki cihazı eleştirinin üstüne çullanıyordu zamanında şimdi santek övmesine nekadar güvencen yani ...faturanızdan memnunsanız evinizi 22-23 derece civarında tutabiliyorsanız ot lere masraf yapmaya hiç gerek yok bence daha çok en onemlisi hespi konfor bozuyor özellikle evde çok odalı kullanımlarda...faturada etki yapıp yapmıycağıda kişisel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2019; 12:23:31 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Senin ot gereksiz demelerine güvenildiği kadar.. Arkadaşım ben santek i övmüyorum ki! Aldım taktım unuttum diye yazdım. Evet geçmişte çok güvenerek kullandım cosa yı ama her kış sunucu sorunları ve bağlantı sorunlarından usandırdı. Hanım durmadan evden arıyordu son sene. Gelişecek şöyle olcak böyle olacak bekle bekle 5 sene geçti bunu anlatmaya çalışıyorum.
  • quote:

Senin ot gereksiz demelerine güvenildiği kadar.. Arkadaşım ben santek i övmüyorum ki! Aldım taktım unuttum diye yazdım. Evet geçmişte çok güvenerek kullandım cosa yı ama her kış sunucu sorunları ve bağlantı sorunlarından usandırdı. Hanım durmadan evden arıyordu son sene. Gelişecek şöyle olcak böyle olacak bekle bekle 5 sene geçti bunu anlatmaya çalışıyorum.
    gökhan bey üşüme hissi ve bağlantı sorunları bitti diyen sizsiniz şimdi ama daha onceki yıllarda üşüme hissinden bahsettiğinizi pek goremedim cosada demmeki sizinde memnunyetsizliğiniz vardiki sattınız ha santeğe bende brişey demiyorum çünkü alıp kullanmadım yani birşey diyemem kendi kişisel fikrim..simens rv 24 de geçti elime kullandım öğrenme modu tamam kısmen piştim üşüdüm olayını birazcık çözüyor ama yine devamlı yanan ılık petek konforundan çok uzak saygılar sevgiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 15 Ekim 2019; 12:29:8 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Haklısın.
  • V4 geçen sene çok stabildi Gökhan bey. bir ay dan beri takılı cosa bu sene hiç kopma olmadı.siz cosayı biraktiniz cosa düzeldi 😊

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.