Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ustam ek bilgi vereyim cosada haftalık proğramlama var 15 dk aralıklarla 4 mod yapabiliyorsunuz size tavsiyem ki ben öyle kullanıyorum sabah çıkarken 20 dereceye alıyorsanız örneğin akşam saat 6 eve geldiğinizde direk 23 yapmayın 4:30 gibi 22 derece yapın saat 6 da 23 yapın yani 1-1,5 saat bi geçiş süresi yapın bence böylece kombiyi çok yormamış olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Doğru Diyorsunuz Gökhan Bey ne diyim bir türlü yeni gelişme yok ben sadece yerli sermaye diye aldım katkım olsun diye...
    yanılmışım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbayindir -- 15 Ekim 2019; 19:5:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pegassus01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum aynen doğru mantık güzel fikir . Alınca öyle deneyim 👍

• Cosa v4 le çok mutluyuz bütün yazda kapatmadım elektrik kesilmez hariç kopma olmuyor elektrik gelince direk bağlanıyor

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    ne kadar sürede bir şarj etmek gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aXaray68 -- 16 Ekim 2019; 8:58:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aXaray68

ne kadar sürede bir şarj etmek gerekiyor?
    Deneme yaptım 2 günde bitti 10.000 lik powerbank :) yani çok verimli olmadı açıkçası. İki powerbank olsa dönüşümlü belki kullanılır ama uğraştırır o da. Ben daha az enerji çektiğini düşünmüştüm ama öyle değilmiş

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Hocam v4 te kombi ünitesi internete bağlanıyor, istasyon kablosuz pil ile çalışabiliyor. İşin içinde internet bağlantısı olduğu için powerbank sık sık biter bir süre sonra sıkılırsınız şarj et çıkar işlerinden.

@erkostu Hocam siz radyatör vanası bekliyordunuz aldınız mı? Merkezi ısıtma evlerinde iyi olur ama fiyat tüm petekler için biraz fazla kaçıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfnktk

Cosa v4 le çok mutluyuz bütün yazda kapatmadım elektrik kesilmez hariç kopma olmuyor elektrik gelince direk bağlanıyor
    Bu yıl Cosa'nın ustalık devri olacaktır diye düşünüyorum.
  • Cosa v4 399₺ olan kampanyası ne zamana kadar sürecek biliyomusunuz ? Bide 50₺ indirim veriyorlar daha fazla indirim oluyormu alan veya bilen var mı?

• GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Almadım cosanin ki ni bekliyordum.fiyat çok yüksek geldi tanesi 350 TL. ben 150 bekliyordum tam iki katı yani.birde internet köprüsü alınırsa 599 TL alınacak gibi değil Gökhan kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

Almadım cosanin ki ni bekliyordum.fiyat çok yüksek geldi tanesi 350 TL. ben 150 bekliyordum tam iki katı yani.birde internet köprüsü alınırsa 599 TL alınacak gibi değil Gökhan kardeş
    https://www.hernsmart.com/urunler&sort=p.sort_order&order=ASC&a_id=101&p_id=93_2500

Hernsmart.com da ürün şu an 574 TL indirim kuponu ile 524 TL ye geliyor. Klima kontrolü ve internet köprüsü dahil.

• v4 1.4.6 versiyon oldu ve ios' a güncelleme geldi inceliyim ayrıntıları yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihbayindir -- 17 Ekim 2019; 23:21:29 >
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Bana vana lazım cosa var

• fatihbayindir kullanıcısına yanıt
    Android te bir fark göremedim ben.yazilim hep aynı geldi.mobil yazilimda ekranda tarih saat ve nem de gösterilmeli

• tarih saat ve nem iyi olur hatta şöyle bir cihaz var lametric gibi bilgi ekranı belli saniyede verileri gösteriyor nette war cihazdan onun gibi bilgi geçebilir bu cihazla çok şeyler yapılır ama gelişmesi için argecilerin iyi olması gerek

• Yazdan sonra deneme amaçlı kurulum yaptım. Yazılım güncellemesi yaptı. Şu anda iyi gibi, kopma vs de yok. Sıkıntı da yaşamayız inşallah.

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Ben takali 3 haftayı geçti hiç kopmadı maşallah

Argeciler başka işlerle uğraşıyor sanıyorum.yeni ürünler ile ilgili çalışıyor olabilirler.lametric gibi olamaz ekran çok küçük ama mobil yazilimda yok saat ve tarih.nem de yok ana ekranda.cosa ekranında dönüşümlü olarak nem gösterilebilir belirli bir süre.nem de değişiklik olunca da gösterse olur.bu arada v4 ses cikarabiliyormu.uzerinde böyle bir donanım mevcutmu

• erkostu E kullanıcısına yanıt
    lametric gibi olmasada sizin dediğiniz gibi olabilir nem dış sıcaklık 3.parti cihazlarla dış sıcaklık anlık ölçen cihazlarla entegre olabilirse ve de 5 saniyede bir ekran değişimi olup bilgi verebilir. ses olayı var olduğunu düşünüyorum ama donanimsal olarak yeterli mi hiç bir fikrim yok ekran üstündeki oklara basarken sağ sol tık ses çıkarıyor ama bunun haricinde ne olur bilemem.program geliştirmeye müsait api desteğiyle harikalar yapar bu cihaz kaynak kodları olsa biraz bızıklardım, en çok istediğim bende netatmo wheather var direk bunla entegre çalışıp netatmonun dış sıcaklık sensörünü bağlayıp dış derece düşünce iç dereceyi yükselt gibi sistemler olabilirmyine bölgesel veriyi netatmo anlık api göndererek cosa yazılıma ya da ekrana bilgi verebilir vs vs bir sürü şey var aklımda ama kaynak kod yok 😔 o nu da vermezler beklemek ve fikir sunmaktan başka çare ne yazık ki yok

Bekliyoruz 🙏

• 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.