Şimdi Ara

Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar.... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
604
Cevap
11
Favori
40.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hikmet_19

quote:

Orijinalden alıntı: tvsinema

quote:

Orijinalden alıntı: Hikmet_19

çorum amasya arasındaki mecitözü ilçesinde oturuyorum radar kuruldu ilerki günlerde devreye alınacak dikkat 56 km ile ceza yersiniz

Hemşo tam olarak nereye kurdular radarı

hemşerim ilçe giriş ve çıkışında fakat hız sınırı otolar için 70 km çıkarmışlar ticarilere 50 km

Sağolasın hemşo. Dediğin yer Otogarın orası değil mi ana yolda yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun istanbul istikametine dogru ilerlerken osmancikta ilk trafik isigindan gecerken 50 ile gitmem gereken yermiş ,70le flas patladi, hayiflanarak ilceden cikarken tam isiklar bitti bir tane daha patladi oradada 70 le gidilecekmis, 90 la yakalandim. 100m sonra bu sefer agaclarin arasinda sagda bir tane daha gordum. Toplam 4 tane sanirim, 2 sine yakalandim. Uyari tabelasi sadece ilce girisinde var, baskada gormedim.

• Ya arkadaşlar osmancıktan gecerken olabildiğince yavaş olun. İlçenin tam ortasından geciyor yol ve saglı sollu karşıya insanlar geçer. 50 ye sabitleyin devam edin zaten 1dk sonra ilceden çıkarsınız.

• Sehrin en kalabalik oldugu, insanlarin colul cocugunu gezsin diye cikarttigi yerlerde bile yuksek hizlara cikanlara radar cezasi kesmek yerine komple radar cihazini vermek lazim aslinda. Kule tipi olanindan.

• Devlet hızlı ve kesintisiz ulaşımı sağlamalıdır her yeri meskun mahal olarak değerlendirip hız sınırını 50-70 km ye sabitlemeye çalışırsa duble yolların ne anlamı kaldı bu forumda kimse köy içnden 120 ile gidelim demiyor ama bu iş birde belediyelere para kazandırınca her yer meskun mahal oluverdi birden.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

55-60 arası bi hızla osmancıktan samsun yönüne çıkışta flaş patladı az önce yüzüme. Ulan durduk yere maaşa ortak çıktı. Allah belasını versin bu hızları 50 diyene

Aynı yerde babam da ceza yedi 400 tl indirimli 309 geçmiş olsun
  • Artık tatil için hız sınırlarının esnek olduğu ülkelere bakacağız.
    Otomobil yerine de uçakla gideriz.
  • Kendileri aşağıdaki resimdeki gibi görünür dikkat edin bazen ağaçların arkasında oluyor, gördüğünüzde ise artık çok geç... Birde herkes Osmancık diyor da bilginiz olsun Amasya Merzifon dada bu kule radarlar faaliyete geçti. Ben memlekete gitmeden Merzifonlu bir arkadaşım beni uyarmıştı bundan dolayı bütün ilçeyi 45 ile geçtim. Amcamın biri tam önümde kırmızıda geçti şak diye flaş patladı...
     Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 19 Mayıs 2016; 23:26:57 >

• Bir arkadas meskun mahal demis, yayalardan bahsetmis. İlce cikisinda sagda celtik tarlalari var ve bu radarlardan 2 tane daha koymuslar. Amacin yaya guvenligi olmadigi asikar. Tum yol boyunca heryerde 90,70,50 diye hiz sınırları belirtilirken, bahsettigim yerde hic tabela yok.

• Osmancikta nasil yiyecek bulamamis ya?

• Geçen aydan tecrübeli olarak osmancık sınırları içine geldiğim gibi cruze control ü 50 ye ayarladım yanımdan geçenlere flaş patladı bir kaç kere. İşkillendim lan bunlar arada bana da yapıştırırmı diye. Sonra uğraş dur ben değildim hızlı giden vs vs. Merzifonda da var bol bol. Şehir içindeki caddelerinde de mevcut.

Yaz tatiliniz zehir olmasın aman dikkat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün gectim buradan. Acaba nerde baslayacak diye gözlerim fildir fildir donerken biraz onumde giden arabaya flas cakmasiyla start verdildi ve 45 km hizla devam ettim.

Burda konuda bu arkadas ulusoy tesislerden sonra yok demisti bende ona guvenerek ulusoydan sonra bastim ama ileride bir tane daha varmis zor bela yirttim ondanda.

Sonuc olarak samsun-istanbul yönünde gidenler Osmancik girisindeki bolge trafik binasindan ulusoy tesislerinden sonraki 2-3 km sonraki kule radar arasi aman dikkat.

Bu mesaja eklenen görseller:

Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar.... Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar.... Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar....

• Memleket meselesine dönmüş radarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *resim ekleme.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar.... Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar....

• faydalı konu.
  • Gs_KuRTuLuS kullanıcısına yanıt
    Sen kule resmini çekerkende kulede senin resmini çekmesin

Es es de de var bunlardan

• Hiza odaklilar diye biliyorum ben onları:)

• Dönüşte dikkat ettim, 4 farkli kavsakta var zannediyordum, 8 farkli yerde sanirim 16 tane var. Ozelllikle tam bitti zannederken agacliklara yerlestirilmis birkac tane daha var. Olmaz boyle birşey. Cezam henuz sisteme dusmemis, 2 beklerken cok daha fazla cikabilir. Bu arada Merzifonda da var cizgili modellerinden. Fotograflarimi merakla bekliyorum.

• merzifondakiler henüz aktif değil heralde. merzifon-çorum arası 5-10. km deler.
  • Bu yollari iyi bilirim. Duble olmadan once saatli bomba gibiydi. Duble olduktan sonra kazalar bayagi azaldi. Bu tedes ve kule radarlarin moda olmasini saglayan banaz belediyesidir. Belediyeler artik uyandi bayagi bir gelir kapisi oldu bu radar isi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.