Şimdi Ara

Corsair Void Surround Hybrid Kutu Açılışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır forumdan araştırıp soruyordum. En sonunda fiyatı sebebiyle bu ürüne karar verdim. N11 adekste 299 tl idi. %11 Kupon ili 266 tl ye aldım. Kısa bir kutu açılışı yapmak istedim, forumda merak edenler olduğunu biliyorum. Surroundu yanlış telaffuz ettim. Söylerken farkındaydım fakat tekrar kutu açılışı yapamazdım.
    İyi seyirler..

• Ben o kediyi yerim yer yer. Benim kedi vefaat ettiğinden beri kedi aramıyorum ama bu aralar cidden bi sahiplenme isteği gelmiyor değil konuya gelecek olursak Sennheiser GSP300 için bütçe şu an için uygun değil diğer işlerime yatırım yapmam gerekiyor da, Bu kulaklık onun yerini tutar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Ben o kediyi yerim yer yer. Benim kedi vefaat ettiğinden beri kedi aramıyorum ama bu aralar cidden bi sahiplenme isteği gelmiyor değil konuya gelecek olursak Sennheiser GSP300 için bütçe şu an için uygun değil diğer işlerime yatırım yapmam gerekiyor da, Bu kulaklık onun yerini tutar mı?

Teşekkür ederim

Fiyatları aynı gibi zaten. Ben bu kulaklık daha iyidir diye düşündüğüm için bunu aldım. Tavsiyeler de o yöndeydi ama açıkçası kullanmadım senheiserı.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Ben o kediyi yerim yer yer. Benim kedi vefaat ettiğinden beri kedi aramıyorum ama bu aralar cidden bi sahiplenme isteği gelmiyor değil konuya gelecek olursak Sennheiser GSP300 için bütçe şu an için uygun değil diğer işlerime yatırım yapmam gerekiyor da, Bu kulaklık onun yerini tutar mı?

Teşekkür ederim

Fiyatları aynı gibi zaten. Ben bu kulaklık daha iyidir diye düşündüğüm için bunu aldım. Tavsiyeler de o yöndeydi ama açıkçası kullanmadım senheiserı.

Anladım. Bu arada eğer bi kedin falan olursa bana sahiplendiriyosun tamam mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Teşekkür ederim

Anladım. Bu arada eğer bi kedin falan olursa bana sahiplendiriyosun tamam mı?

1 yaşında kısırlaştırdık malesef

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.