Şimdi Ara

CORSAİR VENGEANCE 2100 7.1 WİRELESS HEADSET KARGO DAHİL ₺250 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
6.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklık stoklara gelmiş ama 90 dolara çıkmış yılbaşına kadar eetelemek gerek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkovic

Kulaklık stoklara gelmiş ama 90 dolara çıkmış yılbaşına kadar eetelemek gerek...

4 dolar icin 1 aymi bekleycen ? Suan 89.60 dolar ve gumruge tabi degil hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ana muhalefet

quote:

Kulaklık stoklara gelmiş ama 90 dolara çıkmış yılbaşına kadar eetelemek gerek...

yılbaşında g930 düşerse onu alırız daha kaliteli corsairin kulaklıkları deri değil herhalde ve corsair'de ses değiştirme programı var mı ???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ana muhalefet

quote:

yılbaşında g930 düşerse onu alırız daha kaliteli corsairin kulaklıkları deri değil herhalde ve corsair'de ses değiştirme programı var mı ???

Dolby prologic var 5.1 de sesde degisiyor 7.1 dolbyde var evet corsairin bass suruculeri daha yuksek logitech 40mm corsair 50mm ses degistirme dedigin ekolayzer sanirim 20ye yakin ekolatzer var ayrica deri olmasi iyi degil g930da var bende ter yapiyor ayrica bf4 de 7.1 acinca ses bozuluyor logitechte

• su konuyu başa alıp durmayın 4. headseti alıcam evdeki
  • 59.99ken aldım. 165 tl civarına gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

59.99ken aldım. 165 tl civarına gelmişti.

ne zmaandı o fiyat hocam? gumrkten rahatca gecti mi?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Urunun fiyati kargo haric 95 dolar ustu olmazsa gumruge falan takilmaz yasakli urunlerden biri degilse. zamani pek hatirlamiyorum bu yazdi ama. Camelcamelcamel.com bu siteden urunu aratip gecmis fiyat grafigine bakabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ürünün garanti olayı nasıl oluyor acaba bir sorun olduğu zaman amazon.com'a mı yolluyoruz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle kulaklığınız hayırlı olsun. Benimde bir süredir araştırdığım bir ürün.

Rica etsem ürünü gene sizde var olan G930 ile kıyaslayıp artı ve eksi yönlerini değerlendirir misiniz.

Benim gibi bir çok kişi bu iki ürün arasında kalmış durumda sanıyorum.

Sizin değerlendirmenizi göz önünde bulundurup karar vermek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetaslanhan

Hocam öncelikle kulaklığınız hayırlı olsun. Benimde bir süredir araştırdığım bir ürün.

Rica etsem ürünü gene sizde var olan G930 ile kıyaslayıp artı ve eksi yönlerini değerlendirir misiniz.

Benim gibi bir çok kişi bu iki ürün arasında kalmış durumda sanıyorum.

Sizin değerlendirmenizi göz önünde bulundurup karar vermek istiyorum.

G930 a gore artilari:

EN ONEMLİ BASS SURUCU 50MİLİMETRE DAHA KALİTELİ BASS VE SES G930 A GORE

5.1 kanali softwareden ayarlayinca rkstra pro logicde geliyor.

g930 dolby oyunlarda 7.1 verince sapitiyir bunda sorun yok.

G930 a gore daha fazla ekolayzer.

G930 dan daha iyi ve guzel mikrofon.

Mikrofiber kaplama var kesinlikle terletmiyor ama g930 un kiliflari sunni deri ve terletiyor.

Acma kapama Tusu daha buyuk bence iyi bi arti.

ORTAK ARTİLAR

ikisindede uzatma kablosu cikiyor dock station gibi usb aliciai icin

G930UN ARTİLARİ

DAHA UCUZ

yazilimda screambee firmasinin morpvox adli programi ucretsiz geliyor mikrofon sesi degistirebiliyosunuz ama saten programin korsan surumleri nette mevcut.

Ben v2100 oneriyorum.

• Çok hayra geçti. Teşekkür ederim.
  • Corsair kendisi veya distribütörü garanti veriyor mu buna?

• http://www.amazon.com/gp/product/B00BFOEY4I/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

amazonda kargo ucreti hangi ekranda çıkıyor? 35$ üzeri ücretsiz kargo diyor 2 tane ekledim sepete ödeme ekranına kadar geldim kargo ücreti cikmadi. türkiyeye gönderimde gecerlimi bu ücretsiz kargo? öyleyse tanesi 75-80liraya geliyor. daha önce amazondan sipariş vermedim aydınlatabilir mi biri? ödeme ekranından sonra onay ekranındamı geliyor yoksa kargo ücreti?
  • tazmannia T kullanıcısına yanıt
    Amazonda satılan ürünlerde ücretsiz kargo sadece amerika için.
  • Ürün şuan 75 dolara indi ilgilenenlere duyurulur
  • Bu ürün G930'dan daha iyi olduğu söyleniyor forumda, peki abartılı G930 aşkı neden acaba? G930'un TR fiyatı 550-700 TL arasında olması psikolojik bir etki mi yaptı anlamadım gitti. Hal böyle olunca bende ikilemde kaldım valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Bu ürün G930'dan daha iyi olduğu söyleniyor forumda, peki abartılı G930 aşkı neden acaba? G930'un TR fiyatı 550-700 TL arasında olması psikolojik bir etki mi yaptı anlamadım gitti. Hal böyle olunca bende ikilemde kaldım valla

g930 dan daha iyi doğrudur.doğru tahmin etmişsin türkiyede 600 tl ya arakdaş 200 e alacak arkadaşları görünce 'ay bu çocuk çok zengin' diye düşüncek sanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Bu ürün G930'dan daha iyi olduğu söyleniyor forumda, peki abartılı G930 aşkı neden acaba? G930'un TR fiyatı 550-700 TL arasında olması psikolojik bir etki mi yaptı anlamadım gitti. Hal böyle olunca bende ikilemde kaldım valla

G930 oyunlarda çok iyi
  • Cevaplar için teşekkürler

Peki Oyun ve Dizi/Film için hangisini alayım sizce, müzik pek dinlemem zaten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.