Şimdi Ara

CORSAİR SPEC 02 KASA MODLAMA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 AY ÖNCE TOPLADIĞIM KASAM MASANIN ALTINDA OLDUĞU İÇİN ISINIYOR VE BEN KASAYA FAN ALMAYA KARAR VERDİM 3 ADEThttp://www.hepsiburada.com/aerocool-lightning-12cm-kirmizi-ledli-sessiz-kasa-fani-ae-cflg120rd-pm-bd304704 BU FANDAN ALIP 2 TANESİNİ YUKARI HAVA VERECEK 1 TANEDE ÖNDEN HAVA ALACAK ŞEKİLDE TAKMAYI PLANLIYORUM EKRAN KARTININ İKİ TANE FANI AŞAĞI ÜFLEMEKTEDİR ŞUAN ÜZERİNDE OLAN FANLAR 1 TANE ÖN GİRİŞ VE 1 TANEDE EGZOS FANIDIR SİZİN ÖNERİLERİNİZ NELERDİR VE KASAMA DAHA NE YAPABİLİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

KASANIN ÖZELLİKLERİ :
    İŞLEMCİ: AMD FX 6300
    ANAKART: Gigabyte 970A UD3P
    EKRAN KARTI: SAPPHİRE R9 280 (O.C) Edition
    RAM: gskill 8 GB RAM
    HDD: 1 TB 7200 RPM
    KASA : CORSAİR SPEC 02
    GÜÇ KAYNAĞI : CORSAİR VS 650

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/907/9GlsUB.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_YILDIRIM -- 3 Temmuz 2015; 15:36:39 >

• Aynı kasa bende var yukarıya takacağın falnlar içeriye hava vermesi iyi olmaz onların havayı dışarı atması lazım. İçeriye hava vermesini isityorsan alta yada öne takmalısın.

Çok fan çok ses ve toz demektir. Ben bunun yerine sıvı soğutma taktım ve gayet memnunum rahat 20C düşürdü sıcaklığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pastece -- 12 Temmuz 2015; 4:57:02 >
  • Zaten 2 tanesi yukarı hava verecek içindekini atmak için öndekide hava alcak sıvı soğutma sistemlerin fiyatları çok yüksek 200 liraya yakın 3 fan sadece 60 tl zaten filtre var hem görsellik açısındanda kırmızı fanlar güzel olucak gibime geliyo ses benim için sorun değil fan dışında başka öneriniz varsa söylerseniz memnun olurum teşekkürler
  • Bende yakin zamanda aerocool lighting fan alicagim aldiginizda ss leri beklerim.

Kasanin alt tarafina fan takma gerisine tak.

On 2 tane iceriye fava versin ust 2 havayi disari atsin arka 1 atsin

Alt fan brn takmistim kasa leş gibi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fan takinca modlamami oluyor😐

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.