Şimdi Ara

Corsair K95 RGB Platinum Cherry MX Brown Mekanik Türkçe - Sıfır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır Ekipman Türü #Klavye
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Ambalajı açılmamış, sıfır kapalı kutuda. 2 yıl Corsair Türkiye garantili. 03.08.2020 faturalı.

Kutusu hiç açılmadı. İlk açan siz olacaksınız.

Yerel bir firmadan indirim sırasında alınmıştır.
    Türkçe dizilim.
    Kutusu hiç açılmadı. İlk açan siz olacaksınız. Paketin yapışkan bantları dahi açılmamıştır.

Mekanik klavyeler arasında en iyi klavyelerden birisi.

Corsair iCue ile aklınıza gelebilecek her türlü tuş kombinasyonunu atayabilirsiniz.
    Mesela bazılarının ESC en solda değil diye çekinmektedir. Resimde olduğu gibi ESC yi yana takabilirsiniz. Ya da aklınıza gelen her türlü kombinasyonu kendiniz oluşturabilirsizin. Daha önce logitech g610 kullanıyordum, onda tüm butonlar programlanamamaktaydı. Bu klavyede gerçek manada sınır bulunmamakta. İstediğiniz butonun yerine istediğiniz fonksiyonu atayabiliyorsunuz. Play/pause tuşunu space olarak bile kullanabilirsiniz.

Corsair K95 RGB Platinum Cherry MX Brown Mekanik Türkçe - Sıfır

Ankara içi elden teslim önceliğim.
    Diğer şehirlere kargo alıcıya ait.

Fiyat: 1100 TL
    Son bir kutu kaldı.

Lütfen pazarlık teklif etmeyiniz. Fiyatım net fiyattır. Zaten çok uygun yazdım.

Corsair K95 RGB Platinum Cherry MX Brown Mekanik Türkçe - SıfırCorsair K95 RGB Platinum Cherry MX Brown Mekanik Türkçe - Sıfır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcs -- 15 Aralık 2020; 2:4:46 >

• takip
  • Güzel klavye iyi satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 12-13 farklı mekanik klavyem oldu, hepsi de birbirinden iyi markalar. K95 açık ara en iyisi. Hayırlı satışlar.
  • Takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisinden bir adet K95 aldım, çok ilgili bir arkadaş evime kadar getirdi klavyeyi. Teşekkür ediyorum, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca söylediği gibi klavye güvenlik şeritli ve koruması açılmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FD3E26E25

Kendisinden bir adet K95 aldım, çok ilgili bir arkadaş evime kadar getirdi klavyeyi. Teşekkür ediyorum, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca söylediği gibi klavye güvenlik şeritli ve koruması açılmamış.
    Güzel günlerde güle güle kullanmanız dileğiyle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.