Şimdi Ara

CORSAIR HX850i Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Corsair HX850i almaya karar verdim ama HX serisindeki gibi coil whine ve fan sorunu varmı acaba?

Bilgisi olan kişiler yanıtlarsa çok sevinirim.

• Felice Forte F kullanıcısına yanıt
    nası yani...
    ax serisinde problem yok ben kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: snop02

nası yani...
    ax serisinde problem yok ben kullanıyorum

normal ne de olsa ax serisini seasonic üretiyor.
  • Hugues de Payen kullanıcısına yanıt
    nası soru ama
    ''Corsair HX850i almaya karar verdim ama HX serisindeki gibi coil whine ve fan sorunu varmı acaba?''

• HX850i kullanıyorum, herhangi bir coil whine sorunu yok.
  • Hx serisi gayet kaliteli. Coil whine ve fan sorunu her psu'da fabrikasyon kaynakli olabilir ama hx'te ustun kalite bilesenler kullanildigindan rastlama sansiniz dusuk. Ayrica corsairin mukemmel satis sonrasi destegi vardir hemen yardimci olurlar. 2-3 gun icinde yurt disindan yeni urun bile gonderiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamb0fGod -- 7 Nisan 2015; 0:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

HXi serisinde herhangi bir coil whine sorunu bulunmuyor, içiniz rahat olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hugues de Payen

hocam hx850i incelemesi bulamadım ama hx750i incelemelerine bakabilirsiniz,birebir aynı malzemeden aynı şekilde üretilmişlerdir.

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story6&reid=392

http://www.techpowerup.com/reviews/Corsair/HX750i/11.html

http://www.hardwareheaven.com/content/reviews/power-supplies/44679/corsair-hx750i-psu-review

@Hugues de Payen

Vakit ayırıp cevap yazdığınız için çok teşekkürler hocam incelemelere bakacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

HX850i kullanıyorum, herhangi bir coil whine sorunu yok.

Çok teşekkürler hocam yanıtınız için. Kullanan birinin yorumu benim için çok önemliydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lamb0fGod

Hx serisi gayet kaliteli. Coil whine ve fan sorunu her psu'da fabrikasyon kaynakli olabilir ama hx'te ustun kalite bilesenler kullanildigindan rastlama sansiniz dusuk. Ayrica corsairin mukemmel satis sonrasi destegi vardir hemen yardimci olurlar. 2-3 gun icinde yurt disindan yeni urun bile gonderiyorlar.

Bunu duyduğum iyi oldu hocam çok teşekkürler. Logitech te böyle çalışıyor sorun olunca yurt dışından ürünün sıfırını yolluyor. Müşteri memnuniyetine gerçekten çok önem veriyorlar helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Selamlar,

HXi serisinde herhangi bir coil whine sorunu bulunmuyor, içiniz rahat olabilir.

Merhaba hocam;

Cevabınız için çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.