Şimdi Ara

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler* (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
18
Favori
26.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 kişiyle olsa
    Çok kişinin destek çıkması lazım.Türkiyeye getirdik diyelim ürünlerin satılması lazım ki satılır bence..
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Satılır abi hertürlü meraklısı cok bu işin.Biz teşvik ederiz en azından tabi zor sey bunlar ,ama bence daha fazla ürün gelmesine yardımcı olmalıyız.
  • iyi markadır.hiçbir problem ile karşılaşmadım.gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyolar.
  • Dediğim gibi 1-2 kişi ile olacak şeyler değil bunlar maalesef
    @hsntrk

Güzel yorumun için teşekkürler.Sonuna kadar haklısın.
    @PCMORS
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    ne demek hocam bunlar doğrular
  • SSD mi bozdum yenisini gönderdiler h100i min montajlarken fan pinlerini kırdım taa hollandalrdan yenisini yolladılar bes kurusta para ödemedim.
    Corsairin hakkını kim ödeyecek arkadas.
    konuyu gördüm yazmadan gecemedim.
  • KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    Aynen yorumunu ilk mesaja ekliyorum
  • Yalnız bir uyarı yapalım. Adamlar her istediğimizi gönderiyorlar diye bu işi abartmayalım. Hakkımızdan fazlasını talep etmek firmanın bize olan bakış açısını değiştirecektir. En sonunda, gerçekten servis ihtiyacı olan insanları etkileyecektir.
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Haklsın.Bunuda ilk mesaja yazayım da abartmasınlar.Şahsen ben eksik kutu içeriğimle çizik yan panelimi istedim
  • Hem konuyu Güncelleyelim hem de size HongKong dan gelen yan panelimden bahsedeyim.Yine aynı şekilde 1 hafta içinde yan panel elime ulaştı.Destek istememin nedeni yan panelim çizildi.Gelen yan panel ile eski panelimi karşılaştırdım.Eski panelin camı dışarıya doğru bombeliydi.Gelen dümdüz.Eski paneli taktığımda kasanın üst kısmına doğru açıklık oluyordu tam bir şekilde oturmuyordu.Buda çözülmüş oldu
    Corsair gerçekten kargo esnasında çok dikkatli davranmış.Normalde paneli taşıyan kutu çok ince bir şey.Kargo esnasında başına bişey gelmesin diye her iki tarafına da naylon poşet(küçükken alıpta patır patır patlattığımız) ile doldurmuş.Sonrada Büyük bir kutuya koymuş.Kutuyu yandan görünce zannettim kasa felan gönderdiler Neyse yani anlayacağınız ürüne birşey olmaması için herkes gibi korumuşlar.

Kutu ve yan panelden 3 görüntü;

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler*

• Bir iki kelamda bize düşer,

Corsair, Müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten çok kaliteli bir firma. Mustafa Bey ki çok çok yardımları oluyor birebir ilgileniyor kullanıcılarla.

Saygılar Corsair in yetkililerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Hem konuyu Güncelleyelim hem de size HongKong dan gelen yan panelimden bahsedeyim.Yine aynı şekilde 1 hafta içinde yan panel elime ulaştı.Destek istememin nedeni yan panelim çizildi.Gelen yan panel ile eski panelimi karşılaştırdım.Eski panelin camı dışarıya doğru bombeliydi.Gelen dümdüz.Eski paneli taktığımda kasanın üst kısmına doğru açıklık oluyordu tam bir şekilde oturmuyordu.Buda çözülmüş oldu
    Corsair gerçekten kargo esnasında çok dikkatli davranmış.Normalde paneli taşıyan kutu çok ince bir şey.Kargo esnasında başına bişey gelmesin diye her iki tarafına da naylon poşet(küçükken alıpta patır patır patlattığımız) ile doldurmuş.Sonrada Büyük bir kutuya koymuş.Kutuyu yandan görünce zannettim kasa felan gönderdiler Neyse yani anlayacağınız ürüne birşey olmaması için herkes gibi korumuşlar.

Kutu ve yan panelden 3 görüntü;

Çizilen yan paneli yollamak :))

Helal olsun ne diyelim.

Hayırlı olsun

• nfsworld kullanıcısına yanıt
    Saolun
  • Konuyu gücelleyelim
  • Konuyu Corsair Fan Club ' a çevirip , bizleride önlere eklemende bir sakınca göremiyorum.

Hatta benim adımın altına kullandığım corsair ürünlerini eklemende de bir sakınca göremiyorum.

• Bende öyle düşündüm fakat Corsair kasa ve güç kaynağı kullananlar diye bir kulüp var zaten.Sıkıntı olmasın
  • Neden olsun ki ? Sen şuandaki konu içeriğine göre çok bir şey değişmiyor. Konutu Fan Club ' e çevireceksin yine insanlar yaşadıklarını anlatacak. Ektra olarak fan club'e üye olanların kullandıkları ürünleri de isimleirnin altına yazarsın böylece daha genel bir yardımlaşma platformu olabilir.
  • Tamam olsun
    Corsair Fun Club diye başlık değiştiriliyor.
  • Yaz beni ,

Kasa : Corsair Air 540
    Güç Kaynağı : Corsair AX760i
    Bellek : Corsair Vengeance LP 2x4GB 1600Mhz

Not : Herkes şuan kişisel olarak sürekli kullandığı ürünleri yazarsa iyi olur çünkü birçoğumuzun bir çok ürünü deneyimleme fırsatı oluyor.
    Not 2 : Altta ayrı bir bölüm oluşturarak ürünlerin Türkçe incelemelerini paylaşman faydalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Konuyu Corsair Fan Club ' a çevirip , bizleride önlere eklemende bir sakınca göremiyorum.

Hatta benim adımın altına kullandığım corsair ürünlerini eklemende de bir sakınca göremiyorum.

+1

Uyelerinde parcalari varsa yanlarinada onlari eklersin .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.