Şimdi Ara

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler* (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
18
Favori
26.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekleyebilirmiyiz. Kasa Corsair Carbide AİR 540.
  • hocam eklerseniz sevinirm. kasa 400R ve psu CX750
  • Hocam RM1000 ve H90 soğutucu ile 2 adet Air Serisi AF140 Quiet Edition, ayriyetten iş yerindeki pc için Obsidian 350D, RM 1000, H105, Vengace PRO Red 2133 MHZ Dual bellek kiti ve APU sistem projem için aldığım CX600 PSU'muda eklermisin :) Corsair Aşktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bambiyotik -- 19 Kasım 2014; 10:28:10 >
  • Corsair gerçekten güzel ürünleri sahip iyi bir firma.
  • Air Series SP120L High Performance Fan 2x

CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-03

beni de ekleyebilirsiniz
  • corsair carbide 400 r aldım cok sağlam kasa çeşke biraz daha hafif olsaymış :=) sağ kapagın vidasını yalama yaptık artık öyle kullanıyorum ,h100i de alacaz insallah 5 gun sonra corsair dedinmi akla kalite geliyor gerisi yalan.
  • Kasayı ve PSU'yu Corsair aldım. Nereden geldi bilmiyorum ama acayip bir sempati besliyorum bu markaya.
    Hatta aralarında fark olmamasına ve 3-5 lira daha pahalı olmasına rağmen paramı Corsair'e verip Ripjaws değil Vengeance alabilirim
  • Listeme şu ürünü de ekler misiniz ? Yola çıktı corsair h2100 wireless kulaklık
  • resim eklemeyi unutmuşum benide ekle hocam 400r ve cx750

• Çok güzel olmuş
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Dostum hem konuyu hortlatalim istedim hem de adimdaki urunleri guncelle istedim. İsmim 30. Sirada h110 sogutucuyu artik kullanmiyorum. O yuzden cikartabilirsin listeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Yılbaşından sonra ciddi bir güncelleme yapacağım.Şuan bilgisayarım tamamlanmış değil.Gelmesini beklediğim bir kaç parçam var.Gelince güncelleriz :)
    Neler yaptin bakalim guncelleme? Uzun zamandir foruma giremiyordum seni de takip edemiyorum dogal olarak? Corsair la mi donattin yoksa tum sistemi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    X99 a geçiş yaptım.Kasa-psu-sleeve-soğutucu ve fanlar Corsair tabiki :)
    Bir zamanlar 4790k ya gecis deger mi falan dedigini hatirliyorum eger yanlisim yoksa :) simdilerde 5820k hayirli olsun bakalim. Sleeve kit aradigini gordum. Rm serisi kit ile axi serisi sleeve kitler uyumlu mu?

4770K varken 4790K hızına sabitlediğimde ayni perf. alıyordum benchlerde.Gecmek istememin tek sebebi sıcaklık idi.Ondan da vazgeçtim.Güncel olsun diye x99 kurdum.

Evet uyumlular.

İyi yapmissin. Ben ozellikle ddr4 ramlerin farkini ne kadar krtaya koyabilecegini merak ediyorum acikcasi? Sence verilen paraya deger mi yoksa yeni sisteme ddr3 alip napayim diye mi ddr4 aldin?

Anakart bellek işlemci üçlüsü oldukça makul fiyata geldiği için tercih ettim :)

Ozel degilse nasil yaptigini pek merak ettim

Add me Sistemim comple corsair işlemci üretse onu bile alacakmişim =)
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.