Şimdi Ara

CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü (203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.358
Cevap
28
Favori
195.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben çıkarmıştım. Penseyle çok kolay bir şekilde çıkarılabiliyor. Çıkarılmazsa bir sorun oluşturur mu bilemeyeceğim.
  • CORSAİR 500R SATILIKTIR.

linkteki ilan

http://forum.donanimhaber.com/m_97754553/f_//tm.htm#97754553
  • selamlar bende 2 ay önce almıştım 400R toplam 7 fan takıp bir fotoğraf yayınlayacagım kısmetse fanlar yolda geliyor.

Bana fan coklayıcı kablo lazım şuan tr de hiç biryerde bulamadım tr de satan bir yer varsa link atarmısınız. birde benide listeye eklerseniz sevinirim. corsari 400r kullanıcısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chamonix

selamlar bende 2 ay önce almıştım 400R toplam 7 fan takıp bir fotoğraf yayınlayacagım kısmetse fanlar yolda geliyor.

Bana fan coklayıcı kablo lazım şuan tr de hiç biryerde bulamadım tr de satan bir yer varsa link atarmısınız. birde benide listeye eklerseniz sevinirim. corsari 400r kullanıcısıyım.

Merhaba Webdenal sitesinden iki adet almıştım ben. Kargo Dahil.

CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 10 Ekim 2014; 16:22:57 >

• Carbide 500R kullanıyorum, soğutması başarılı bir kasa.
  • İnventusa 200R-300R için yeni yedek parçalar gelmiş.

http://inventus.com.tr/mi_products/ProductList.aspx?BrandID=60
  • 1394 kablo bağlantısını kullanan var mı?
    500 R kullanmıyorum.
  • 200r var bende de. İşlemciye yeni fan almayı düşünüyorum. Cooler Master hyper 212 evo bu kasaya sığar mı onu merak ediyorum. Hiç kullanan var mı burada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekler misiniz listeye ?
  • Arkadaşlar selam CORSAIR CARBIDE 400R kullanıyorum buna sıvı soğutma almak istiyorum aklımda iki seçenek var birincisi CORSAIR HYDRO SERİSİ H100i ikinciside CORSAIR HYDRO SERİSİ™ H110 bunlar kasama uyar mı acaba ? üst radyatorde sıkıntı yaratmasın ? kullanan yada test eden varmı acaba ?

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    H100i al oluyor 400R kasaya

Çekle indirimle daha ucuza alırsın :http://www.n11.com/corsair-cpu-cooler-cw-9060009-ww-corsair-hydro-series-h100i-co-P13727376

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 19 Ekim 2014; 22:28:51 >
    hocam h100i kasaya tam oluyor ama h110 sığmıyor
  • Hocam ikinizede çok teşekkür ederim H100i almaya karar verdim orgin arkadaşın dediği gibi n11'de daha ucuzmuş ben vatandan alacaktım iyiki size sormuşum gerçekten çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

H100i al oluyor 400R kasaya

Çekle indirimle daha ucuza alırsın :http://www.n11.com/corsair-cpu-cooler-cw-9060009-ww-corsair-hydro-series-h100i-co-P13727376

Hocam hediye çeki ile 11tl indirim aldım ayrıca kredi kartındaki puanlarıda kullana biliyormuşsunuz bende'de çok puan varmış ama kullanmadığımdan hiç bakmıyordum 362Tl'lik ürün bana 100Tl gibi bir fiyata gelecek siparişi verdim umarım sorun çıkmaz tekrar teşekkürler

• corsair carbide 200r almayı planlıyorum 200r nasıldır güç kaynağı nasıldır kullananlar bir bakabilirler mi ?
  • corsair carbide 200r almayı planlıyorum 200r nasıldır güç kaynağı nasıldır 200r kullanıcıları bir bakabilirler mi ?
  • nefret1998 N kullanıcısına yanıt
    200R Bence çok güzel bir kasa. Fan yuvaları olsun, tasarımı olsun küçük dev denilebilir. Ben 400R modelini kullanıyorum. Corsair kalitesi tartışılmaz.
    Sevindim :)

• Öncelikle merhaba arkadaşlar bu grupta uzun zamandır bulunmaktayım corsairden aşırı derecede memnunum çok güzel kasalara sahibiz ancak ortaya modlanmış güzel corsair kasalar sunmak lazım bence yakında 400R moduna girişicem bütçe hesaplamaktayım ortaya sade ve şık bir kasa çıkarmayı planlıyorum :)
  • Merakla beklemekteyiz

• 
Sayfa: önceki 201202203204205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.